استارباکس barista Kendyl Pizl باعث پور-بیش از قهوه در سیاتل. عکس: رایان هنریکسن, وال استریت ژورنال,

استارباکس Corp. گفت: مشتریان در ایالات متحده در کمک به درایو فروش در آخرین سه ماهه اما قهوه زنجیره ای در برابر یک تهدید جدید به کسب و کار در چین پس از به طور موقت بسته شدن بیش از نیمی از فروشگاه های خود را در چین به دلیل شیوع کروناویروس.

سیاتل-شرکت بر اساس روز سه شنبه گفت: تعطیلی در آن دومین بازار خواهد یک اثر در مالی سه ماهه دوم و کامل نتایج سال مالی. استارباکس به حال 4,292 فروشگاه در چین در پایان سال گذشته 16 درصد از سال 2018 است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا قهوه غول نتایج تعجب شما ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

“ما خوشبین باقی می ماند و متعهد به دراز مدت فرصت در چین” رئیس اجرایی کوین جانسون گفت.

دیگر زنجیره ای از جمله مک دونالد Corp. و یام چین Holdings, Inc. همچنین باید بسته فروشگاه در چین به عنوان ویروس گسترش یافته است. شیوع وزن در سهام ایالات متحده مارک های بزرگ, چینی, ردپای همراه با بازار به طور کلی.

استارباکس گفت: حفظ مقدار از آن مالی ارشاد برای این سال به جای بالا بردن برخی از بخش ها به دلیل تاثیر بالقوه از coronavirus.

“این یک وضعیت بسیار پیچیده” گفت: جان Culver, این شرکت از کانال بین المللی توسعه و جهانی قهوه و چای. “ما در حال ارزیابی این هر و هر روز.”

سهام در استارباکس کاهش یافت 1 ٪ پس از چند ساعت پس از های زنجیره ای گزارش $7.1 میلیارد دلار در سال درآمد خود را برای سه ماهه اول سال مالی تا 7 درصد از سال قبل و در راستای برآورد از تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet.

فروش قابل مقایسه و یا کسانی که از شرکت فروشگاه های باز برای حداقل 13 سال و بدون در نظر گرفتن نوسانات نرخ ارز, افزایش 5 درصد در سطح جهان است.

این شرکت گفت: آن قابل مقایسه با افزایش فروش 6 درصد در آمریکا و 3 درصد در چین است. بازار داخلی به دست آوردن همسان عملکرد شرکت در سه ماهه قبلی, اما رشد اقتصادی در چین بود 2 درصد کندتر از آن دوره است.

جدید-فروشگاه ساخت و ساز در چین سوخت استارباکس عملکرد وجود دارد.

رشد در این شرکت دیجیتال برنامه های وفاداری و نوشیدنی جدید به خصوص سرد آنهایی که آمار فروش جهانی استارباکس گفت. قوی فروش تعطیلات نیز افزایش عملکرد در طول سه ماهه با توجه به شرکت.

استارباکس کمک کرده بود در سال 2019 در بخش صف خود را از نوشیدنی های سرد از جمله نیترو-سرد دم کرده قهوه می نوشد.

فست فود های زنجیره ای از جمله مک دونالد و Dunkin مارک Group , Inc. همچنین معرفی بیشتر سرد قهوه و افزایش ارائه آنها در صبحانه به طور فزاینده ای رقابتی بخشی از روز است.

استارباکس گفت که قصد دارد به معرفی یک گیاه بر اساس صبحانه ساندویچ در آمریکا و کانادا در این سال است.

استارباکس در گزارش سه ماهه سود $885.7 میلیون یا 74 سنت به اشتراک گذاری از $760.6 میلیون یا 61 سنت به اشتراک گذاری یک سال پیش از آن. آن تنظیم درآمد از 79 سنت بود و 3 سنت بیش از تحلیلگران انتظار می رود.

ادامه مطلب

  • استارباکس وعده های بریده بریده استفاده از آب و فاضلاب (Jan. 21, 2020)
  • اضافه کردن CBD به مواد غذایی و نوشیدنی گرم بود روند تا زمانی که FDA Chimed در (Jan. 9, 2020)
  • استارباکس بلند قهوه سرد (Oct. 30, 2019)
  • استارباکس طول می کشد سهام در شرکت با تکنولوژی Brightloom (22 ژوئیه 2019)

نوشتن به هدر Haddon در heather.haddon@wsj.com و میکا Maidenberg در micah.maidenberg@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو