Spotify در, آتش زنه, برنامه های دیگر رنج می برند قطع با توجه به Facebook قطعی

Spotify در میان چندین برنامه ضربه قطع در روز جمعه.

عکس: اندرو ماتیوز/زوما پرس

تعدادی از برنامه های محبوب از قبیل Spotify در و آتش زنه با تجربه قطع در روز جمعه به دلیل آنچه Facebook , Inc. گفت: یک اشکال در نرم افزار خود را برای کاربران آی فون.

این موضوع مربوط به Facebook نرم افزار کیت توسعه یا SDK که بسیاری از توسعه دهندگان قراردادن در سایت خود نرم افزار اجازه می دهد تا مردم را به استفاده از خدمات خاص و متصل به Facebook. برخی از برنامه ها مانند Spotify اجازه می دهد تا کاربران برای ورود به خدمات خود را با استفاده از Facebook حساب.

“ما می دانیم که برخی از برنامه های کاربردی در حال حاضر تحت تاثیر مسئله ما در Facebook iOS SDK” سخنگوی Facebook گفت. “ما در حال کار برای به دست آوردن چیز به حالت عادی بازگشت و به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

اشکال تاثیر نمی گذارد کاربران از گوشی های آندروید و یا کاربران وب از کسانی که برنامه های کاربردی.

در رسانه های اجتماعی کاربران از برنامه های دیگر از جمله پینترست همچنین شکایت از خدمات خود را توفنده به عنوان به زودی به عنوان آنها آنها را باز کرد.

این اولین بار نیست برنامه های شخص ثالث را تجربه کرده اند مسائل فنی به دلیل Facebook. در تعدادی از مشخصات بالا برنامه های کاربردی مانند Spotify, Infinite و پینترست سقوط کرد و پس از باز کردن. در آن زمان Facebook گفت: یک نسخه جدید از نرم افزار خود بود و باعث سقوط برای برنامه های دیگر استفاده می شود که آن SDK بر روی Apple Inc.’s تلفن همراه-سیستم عامل.

“ما آگاه هستیم برخی از مسائل در حال حاضر و در حال بررسی کردن آنها را! ما شما را نوشته شده” Spotify در حمایت تیم توییتی صبح روز جمعه پس از برنامه موسیقی به طور ناگهانی کار متوقف شد.

برنامه سازان تکیه بر توسعه دهنده کیت قادر به ادغام برنامه های خود را با دیگران قادر می سازد مردم, برای مثال, برای ورود با Facebook, Google mail یا دیگر اعتبار. Facebook کیت است که در میان بیشتر به طور گسترده ای مورد استفاده توسط توسعه دهندگان نرم افزار برای این منظور است.

نوشتن به Parmy اولسون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de