Spotify در حملات جدید در صدور مجوز مقابله با گروه موسیقی جهانی

برچسب می تواند پرداخت به ارائه Spotify در اطلاعیه های فشار ترویج موسیقی های جدید از هنرمندان است. این تلاش ها موجب تقویت R&B خواننده the Weeknd آلبوم.

عکس: لارس HAGBERG/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پول به زودی می تواند جریان از برچسب به Spotify تکنولوژی SA نقطه -5.09% خزانه لطف یک قرارداد جدید زده با بزرگترین شرکت ضبط.

Spotify به صدور مجوز جدید توافق با Vivendi SA VIVHY 0.75% گروه موسیقی جهانی که امنیت عظیم آن فروشگاه به صورت آنلاين و علائم برچسب های غول پیکر به Spotify در را “دو طرفه بازار”—یک استراتژی مدیران باید در مورد پس قبل از این شرکت رفت و دو سال پیش است اما ملاقات با شک و تردید به عنوان آن شامل موسیقی شرکت ها به طور بالقوه برای پرداخت بازاریابی داده ها و تجزیه و تحلیل.

استکهلم-بر اساس شرکت می پردازد و بسیاری از درآمد خود را به ثبت-برچسب موسیقی و موسیقی ناشران و تحت فشار بوده است از سرمایه گذاران برای نشان دادن راه آن می تواند اینچ به سمت سازگار سودآوری است.

در حالی که Spotify تبدیل شده است گاه به گاه سود سه ماهه پس از رفتن مردم آن است گفت: سرمایه گذاران در نظر دارد به ادامه اولویت های سرمایه گذاری در رشد سودآوری است. معامله زمین به عنوان Spotify در حال راه اندازی در این ماه در بازارهای جدید از جمله روسیه و 12 سایر کشورهای اروپای شرقی که در آن آن را به هنرمندان محلی—که بسیاری از آنها تحت جهانی را چتر—برای جذب مشترکان جدید است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

یک Spotify هشدار فشار و یا دیگر بازاریابی و توسعه به رهبری شما را به جریان یک آلبوم و یا آهنگ ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

از نظر معامله نیست, افشا, اما چنین توافق نامه به طور معمول دو تا سه سال است. در حالی که Spotify در مذاکرات با برچسب طول تاریخ شده است به یک چموش کشیده کردن روند با توجه به مدیران در هر دو طرف آنها را تبدیل به مشرب تر در سال های اخیر به عنوان جریان در حال حاضر به تولید بخش عمده ای از درآمد برای صنعت موسیقی و نرخ به طور کلی مجموعه. مذاکرات هنوز هم می تواند سال ها طول بکشد و Spotify اجرایی دانیل Ek گفت: این شرکت ها شروع به بحث در مورد “دو طرفه بازار” دو سال پیش.

اما آخرین معامله با سیگنال های جهانی یک رابطه عمیق تر بین دو شرکت. برچسب های غول پیکر که دارای حدود 40% سهم بازار در موسیقی ضبط شده در ایالات متحده را به عنوان یک آزمایش و توسعه شریک برای ابزار و خدمات و بازاریابی محصولات Spotify امیدوار هنرمندان و برچسب—از جمله Universal—پرداخت خواهد شد.

“ما پیوست و در ران و صحبت کردن تقریبا روزانه با یکدیگر گفت:” آقای Ek. “این همه در مورد رانندگی کشف و ارتباط بیشتر هنرمندان و طرفداران در یک مقیاس است که هرگز اتفاق افتاده است قبل از.”

“طرح ما این است که به رئیس تجربی افسر گفت:” جهانی مدیر عامل Lucian Grainge. “ما را از این آزمایش و واقعا راندن آن به جلو در حال حاضر با آنچه ما در مورد مصرف کنندگان و آنچه ما در مورد هر یک از دیگر را داده است.”

در اوایل تکرار جمله “دو طرفه بازار” محصولات Spotify در اواخر سال گذشته معرفی شده توانایی برای برچسب برای پرداخت به ارائه اطلاعیه های فشار ترویج موسیقی های جدید از هنرمندان که نسخه های قبلی یک کاربر داده شده است به گوش و یا اضافه شده به او Spotify در کتابخانه. جهانی اولیه بود متشکریم از حمایت و توصیه هایی که برچسب دار به عنوان مثل و لقب “خیمه.”

جهانی برچسب جمهوری سوابق مبارزات انتخاباتی برای R&B خواننده the Weeknd را “پس از ساعت ها” در پایان ماه مارس شاهد بالاترین نرخ پاسخ از شنوندگان از یک کمپین به تاریخ و آلبوم ضربه No. 1 در بیلبورد 200 آلبوم نمودار. Spotify در آن می گوید: داده ها نشان می دهد که این ویژگی باعث سطوح بالاتر از گوش دادن در هر دو کوتاه مدت و بلند مدت.

“نتایج اولیه می گویند که این موثر تر از بسیاری از بازاریابی جهانی دلار خرج می کند در کانال های دیگر گفت:” آقای Ek.

“هر دو شرکت با اعتماد به نفس به ریسک با این ابزار و محصولات” گفت: آقای Grainge. “ما به طور مداوم می خواهید به انجام بیشتر.”

نوشتن به آن استیل در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im