Spotify در سیب موزیک دنباله دار شناخته شده رقیب در موسیقی-وسواس هند

بسیاری از سرخپوستان شدید رابطه با موسیقی است. بازدید کنندگان در هند تجربه موسیقی کشور برای اولین بار موسیقی تعاملی موزه در بنگلور. عکس: manjunath kiran/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دهلی نو—محبوب ترین موسیقی-خدمات جریان در هند, بزرگترین بکر اقتصاد دیجیتال نیست از Spotify تکنولوژی SA یا Apple Inc. آن را به یک رقیب محلی شناخته شده کمی خارج از کشور است.

Noida در هند بر اساس Gaana به نام بعد از کلمه هندی به صورت “آهنگ” استفاده کرده hyperlocal رویکرد و کاهش نرخ قیمت گذاری به ضرب و شتم رقابت و جذب 152 میلیون ماهانه کاربران است. که بیش از نیمی از Spotify جهانی کاربر پایه دو سیب موزیک جهانی و تعداد به مراتب بیشتر از موسیقی یوتیوب و Amazon.com Inc.’s خدمات موسیقی, موسیقی.

هندی مصرف کنندگان هجوم آوردند به Gaana تحلیلگران می گویند از آنجا که از آن شده است برای آنها ساخته شده است. آن را به یک کتابخانه از بیش از 45 میلیون ها آهنگ ها عمدتا از هند و در بیش از 20 زبان های منطقه ای از جمله خودرو-تنظیم پنجابی زبان pop ballads, Hindi هیپ-هاپ و آهنگ مذهبی برای هندو میمون خداوند هانومان.

در حالی که برخی از رقبای بین المللی خود را نیز به رخ کشیدن حجیم کتابخانه جهانی بازدید ترین فاقد عمق منطقه ای خاص آهنگ از هند که Gaana ارائه می دهد.

“شما باید درک کنند که عادات مصرف منطقه و حتی شهر” Gaana اجرایی Prashan Agarwal گفت.

موسیقی شتاب

Gaana هند پخش موسیقی راه اندازی شده است, ضرب و شتم جهانی خدمات در قیمت…

کمترین هزینه ماهانه

Gaana

$0.17

اپل موزیک

موسیقی یوتیوب

Resso

1.60

$0.00

Spotify در

آمازون موزیک

…و بیش از دو بار به عنوان بسیاری از کاربران به عنوان موسیقی اپل و آمازون موسیقی در سطح جهان است.

جهانی کاربران فعال ماهانه و یا مشترکین

Spotify در

248 میلیون

Gaana

152

آمازون

موسیقی

55

اپل

موسیقی

60

منبع: شرکت

Gaana دارای یک لبه بیش از رقبای بین المللی گفت دلیل این است که آن تیم را بیشتر دانش محلی انجام تحقیقات در سراسر کشور به کشف هنرمندان در حال ظهور و بعید است که گوش دادن روند.

با تنها حدود نیمی از هند 1.3 میلیارد نفر آنلاین جهانی شرکت فنی شده اند تقلا برای ایجاد خود را در جهان بزرگترین استخر جدید کاربران اینترنت است. صدها میلیون ها نفر از مردم در حال ارسال اولین پیام واتساپ, خرید اول خود را آیتم های آنلاین—و جریان خود را برای اولین بار آهنگ ها—به عنوان داده های قیمت نازل و ارزان گوشی های تکثیر.

“هر بازیکن جهانی در تلاش است تا سهم در هند گفت:” Abhilash کومار یک تحلیلگر در هند مقابل تکنولوژی تحقیقات بازار است. “بازار بسیار نوپا و در همه اشباع شده است.”

بسیاری از سرخپوستان شدید رابطه با موسیقی است. این بخشی از جشن های مذهبی, عبادت, فیلم و سنت های فرهنگی. سرخپوستان صرف به طور متوسط 21.5 ساعت در هفته گوش دادن به موسیقی از 20% بالاتر از متوسط جهانی با توجه به شرکت مشاوره Deloitte.

زمانی که اینترنت مقرون به صرفه شد, موسیقی یکی از اولین چیزهایی است که بسیاری از سرخپوستان مصرف را در گوشی های هوشمند خود. این روند توضیح می دهد که چرا جهان پربیننده ترین کانال یوتیوب است سری T نشان می دهد که هندی, موسیقی فیلم و متصلب است تا دهها میلیارد نمایش بیش از هر کانال.

سرخپوستان صرف به طور متوسط 21.5 ساعت در هفته گوش دادن به موسیقی از 20% بالاتر از متوسط جهانی با توجه به شرکت مشاوره Deloitte. عکس: saumya khandelwal/ایسنا

سوئد Spotify در و یوتیوب موسیقی راه اندازی در هند در اوایل سال گذشته شده اند و تبلیغات بر روی تابلوهای تبلیغاتی و آنلاین. Infinite پدر و مادر Bytedance Inc. در سال گذشته انتخاب هند به عنوان یکی از دو بازار همراه با اندونزی برای تست آن اولین موسیقی پخش برنامه به نام Resso.

موسیقی اپل و آمازون نخست موسیقی شده است در دسترس در هند برای چندین سال اما نتوانسته اند برای مطابقت با Gaana محبوبیت.

بین المللی رشد در بازارهای در حال ظهور است که کلید برای Spotify در. این شرکت شده است به دنبال افزایش آن شنونده پایه در کشورهایی مانند هند است. Dow Jones & Co., ناشر وال استریت ژورنال, مطالب همکاری با سوراخ کردن رسانه ها یک واحد از Spotify در.

اپل eyeing دیجیتال خدمات مانند پخش موسیقی آن را به عنوان چهره بلوغ بازار گوشی های هوشمند در صفحه اصلی.

موسیقی-جریان درآمد در سطح جهان آمار 24 میلیارد دلار در سال گذشته با توجه به قرابت. هند تا کنون حساب فقط برای بریدن از که برخی از 200 میلیون دلار در سال 2019. اما جریان درآمد در هند پیش بینی شده برای صعود به 400 میلیون دلار توسط 2023 با توجه به TechSci تحقیقات و باید همچنان به افزایش به عنوان صدها میلیون دیجیتال جدید شنوندگان به نوبه خود به دستگاه های تلفن همراه خود برای موسیقی است.

در حالی که Gaana دارای یک سر شروع آن نیاز به ادامه به نوآوری به ماندن بگیرید پیش از رقابت تحلیلگران می گویند. یکی دیگر از موسیقی-جریان سرویس محبوب در هند است JioSaavn است که کنترل Reliance Industries Ltd. هند یکی از بزرگترین شرکت. بسیاری از مصرف کنندگان هند در اطراف مغازه به طور مداوم خواهد شد و رها کردن خدمات اگر آنها پیدا کردن یک معامله بهتر یا juicier ارائه شده در جاهای دیگر.

Gaana جهانی رقبا را فاش نمی های اخیر کاربر شمارش هند اما می گویند که آنها نیز سفارشی خود را عرضه می کنند برای کشور است. بسیاری از ارائه برنامه های قابل ملاحظه ای در قیمت های پایین تر از کشورهای توسعه یافته است. Spotify در برای مثال راه اندازی یک نسخه سبک از برنامه آن است که طول می کشد تا فضای کمتر بر روی گوشی های.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه چیزی شما فکر می کنم کلید برای شرکت های امریکایی به نفوذ در بازار در هند ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

Spotify می گوید خدمات خود را به سرعت در حال رشد است و هدف آن به درخواست تجدید نظر به تمام دوستداران موسیقی در هند. موسیقی یوتیوب می گوید: هند یکی از یوتیوب بزرگترین تصویری-مشاهده بازار و این که این شرکت دیدن خوب تصویب آن جریان موسیقی خدمات. اپل موسیقی کار کرده است به ترجمه و بومی سازی آن ارائه شده برای کشور است. نمایندگان برای آمازون موسیقی و Bytedance را Resso کاهش یافته است به نظر کاربر خود را می شمارد و یا هند و استراتژی.

Gaana—که در سال 2011 راه اندازی شد و با حمایت رسانههای هند شرکت بنت کلمن & Co. و چین Tencent Holdings Ltd.—توسعه یافته ویژگی های فنی خاص برای کاربران در هند. مشتریان می توانید جستجو برای هنرمندان و یا آهنگ ها را با صدای یک مزیت برای کسانی که با محدود مهارت های سواد یا که مشکل تایپ کردن در گوشی های هوشمند صفحه کلید در زبان هندی.

Gaana نیز ارائه می دهد قیمت مزیت است. وجود دارد یک نسخه رایگان با تبلیغات و برنامه های پرداخت با شروع در 12 روپیه (17 سنت) در ماه برای دانش آموزان است. Spotify نیز ارائه می دهد یک نسخه رایگان اما آن حداقل هزینه آگهی رایگان ماهانه شروع طرح در حدود 80 سنت. اپل سرویس شروع می شود و در حدود 70 سنت در حالی که یوتیوب موسیقی شروع می شود و در حدود 1.10 دلار رسید.

Gaana می توانید با هزینه کمتر در بخشی به دلیل بر خلاف آن جهانی رقبای این سرویس لازم نیست به نگرانی در مورد تضعیف محصول خود را اگر آن را به اتهام به طور قابل توجهی کمتر در هند بیش از سایر بازارها است. Gaana را بیشتر به موسیقی هند نیز کمتر از گران قیمت برای تضمین حقوق تحلیلگران می گویند.

در حالی که بازیکنان بین المللی هنوز تازه واردان Gaana اعمال نفوذ گنجینه ای از اطلاعات آن جمع آوری شده در کاربران ترجیحات گوش دادن به توصیه های جدید آهنگ های آقای آگاروال گفت. که یک جایزه برای اولین بار در موسیقی-جریان مصرف کنندگان که نا آشنا با رابط.

Harshit Batra, a 20-year-old دانشگاه و دانشجو در دهلی نو آغاز شده با استفاده از Gaana را بیمه خدمات سال گذشته است. او گوش به هنرمندان مانند هند آهنگساز A. R. Rahman و پاکستان خواننده Atif Aslam و گفت که او ترجیح می Gaana به دلیل آن است یک انتخاب گسترده تر از موسیقی و یک رابط کاربری ساده.

“من اشتراک منقضی می شود در این ماه” او گفت:. “من قصد دارم به تمدید.”

نوشتن به Newley Purnell در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im