Billie Eilish آواز روی صحنه در طول یک Spotify رویداد در لس آنجلس در ماه گذشته. عکس: فریز Harrison/گتی ایماژ

Spotify تکنولوژی SA موافقت کرده است برای خرید ورزشی و پاپ-فرهنگ خروجی رینگر این شرکت گفت: آن را به عنوان نوشته شده بهتر از حد انتظار رشد کاربران و گفت: سرمایه گذاری خود را در پادکست کمک به تبدیل افرادی که استفاده از آن رایگان ردیف به مشترکان پرداخت.

رینگر تاسیس سابق ESPN مفسر بیل سیمونز در سال 2016 بیش از 30 پادکست ها و جمع Spotify در حرکت فراتر از موسیقی به گسترده تر شنیداری و رسانه های دیجیتال است. شرایط معامله نیست فاش چهارشنبه. وال استریت ژورنال گزارش در تصاحب مذاکرات در ماه گذشته.

Spotify اجرایی دانیل Ek گفت: به عنوان مصرف کنندگان گوش دادن عادات حرکت از رادیو به صورت آنلاین ورزشی خواهد بود یک بخش کلیدی از Spotify در پادکست گسترش تلاش.

“ما در این که ما فقط خرید بعدی ESPN گفت:” طی مصاحبه ای پس از این توافق اعلام شد.

Spotify صرف مقدار از سال گذشته ساختمان آن پادکست, کسب و کار, توپخانه از 400 میلیون دلار برای سه پادکست شرکت ها و قابل توجه در بیش از دو دوجین معاملات به صورت منحصر به فرد و یا محتوای اصلی.

این شرکت گفت: افرادی که گوش دادن به موسیقی و پادکست ها هستند احتمال بیشتری برای تبدیل شدن به مشترکان پرداخت بیش از افرادی که فقط گوش به موسیقی با تشکر به افزایش تعامل و حفظ و نگهداری در میان کسانی که شنوندگان. بیش از 16 درصد از کاربران Spotify در حال حاضر گوش دادن به پادکست شرکت گفت و مصرف ساعت تقریبا سه برابر شده در سه ماهه چهارم از سال قبل است.

آقای Ek گفت: سال 2020 خواهد بود یکی دیگر از بنر سال بیشتر می پردازد.

“ما واقعا تشویق اعداد,” او گفت:. “این معنی ندارد برای ما به سرمایه گذاری به شدت.”

در پایان سه ماهه چهارم Spotify تا به حال 271 میلیون کاربر فعال ماهانه با شکوه از انتظارات این شرکت است. این شرکت تا به حال 124 میلیون مشترک پرداخت آن پر سود ترین نوع مشتری بود که در پایان بالا از آن هدایت است.

متوسط درآمد به ازای هر کاربر برای پرداخت اشتراک کسب و کار کاهش یافت 5% یا 6% به استثنای خارجی-نرخ ارز اثرات به €4.65 ($5.14) عمدتا با توجه به تمدید دوره آزمایشی رایگان در سه ماهه بلکه با توجه به مشترکین جدید در آینده با تخفیف از طریق برنامه از طریق خانواده و حساب و پایین تر قیمت گذاری برق در بازارهای بین المللی است. فعالیت های تبلیغاتی کمک به کاهش ماهانه بوسیله اسباب گردنده و یا تعداد زیادی از کاربران که پایان اشتراک در مقایسه با سال قبل از آن این شرکت اعلام کرد.

Spotify درآمد از اشتراک با افزایش بهتر از انتظار 24 درصد به €1.64 میلیارد دلار ($1.81 میلیارد دلار). Ad-پشتیبانی از درآمد—مساحت اخیر رشد برای این شرکت به عنوان آن را می سازد آن پادکست کسب و کار—افزایش 23 درصد به رقم 217 میلیون اما سقوط کوتاه از انتظارات است. این شرکت مقصر شروع کند به این دوره در مسائل فنی با تبلیغات جدید-سیستم سفارش.

سهام استکهلم شرکت مبتنی بر تضعیف نزدیک به 4 درصد در معاملات صبح در نیویورک است.

مگی راجرز انجام می دهد در طول یک Spotify رویداد در لس آنجلس در ماه گذشته. عکس: چارلی Gallay/گتی ایماژ

در ضمن Spotify ساخته شده حرکت می کند به ساخت آن “دو طرفه بازار” فروش ابزار و خدمات به هنرمندان و تیم خود را. در اواخر سال گذشته این شرکت به دست آورد SoundBetter یک موسیقی-تولید خدمات برای هنرمندان و تولید کنندگان و معرفی اسپانسر توصیه هایی که اجازه برچسب های پرداخت برای ترویج موسیقی های جدید برای شنوندگان خاص. این شرکت گفت که انتظار دارد که کسب و کار برای کمک به آن را تبدیل به بیشتر سود در سال های آینده.

Spotify در چرخش به از دست دادن €209 میلیون یا €1.14 یک سهم برای دوره آن را به عنوان سرمایه گذاری در پادکست ها و دیگر بخش های کسب و کار خود را. آن را تا به حال گزارش سود €442 میلیون یا 36 اروپایی, سنت, سهم, در قبل از سال چهارم. درآمد حاصل از افزایش 24 درصد به €1.86 میلیارد دلار در راستای هدایت است.

رایگان جریان وجوه نقد—اندازه گیری نقدی یک شرکت تولید از عملیات و سنج است که بسیاری از سرمایه گذاران مشاهده به عنوان یک پروکسی برای عملکرد شد €169 میلیون از €84 میلیون سال پیش.

برای سه ماهه جاری این شرکت هدایت برای کاربران فعال ماهانه برای رشد به میان 279 میلیون و 289 میلیون. پرداخت مشترکین پیش بینی افزایش به 126 میلیون و 131 میلیون دلار و درآمد پیش بینی شده است بین €1.71 میلیارد و €1.91 میلیارد دلار است.

رینگر به پیشنهادهای شبکه جذب بیش از 100 میلیون دانلود در ماه است. در علاوه بر این به “بیل سیمونز پادکست” رینگر تولید “دیده بان” یک بحث نشان می دهد در مورد تلویزیون و فرهنگ پاپ; “شراب خواری حالت” که غواصی به عمق پاپ-فرهنگ franchises; و “Rewatchables” نشان می دهد که شکسته شدن فیلم های محبوب.

شرکت های تیمی در ماه سپتامبر به راه اندازی یک جدید اصلی پادکست توسط آقای سیمونز “داغترین را” جریان که به طور انحصاری در Spotify در.

هر چند رینگر وب سایت نمی رسم به عنوان بسیاری از بازدید کنندگان به عنوان برخی از بزرگترین رقبای مانند ESPN و Bleacher Report, آن, پادکست, شبکه تولید درآمد قابل توجهی. رینگر پادکست درآمد بیش از 15 میلیون دلار در سال 2018, The Wall Street Journal گزارش شده و این شرکت سودآور است.

رینگر پادکست شبکه و آقای سیمونز را پس می دهد Spotify قابل توجهی دخول به جهان ورزش, صوتی, عالمی که مدت طولانی است که تحت سلطه سنتی ایستگاه های رادیویی.

“رادیو در حال مرگ است و شنیداری است عنوان آنلاین و مصرف کنندگان در حال گرفتن یک تجربه بهتر است چرا که آنها می توانید انتخاب کنید چه محتوای آنها می خواهند در خواست خود را در برنامه” آقای Ek گفت. “میلیاردها دلار در حال رفتن به شروع به گوش دادن به صوتی در اینترنت است. ورزشی در حال رفتن به بازی نقش مهمی در آن است ؟ بدیهی است که از آن خواهد شد.”

Dow Jones & Co., ناشر مطالب همکاری با سوراخ کردن رسانه ها یک واحد از Spotify در.

مرتبط

  • Spotify در سیب موزیک دنباله دار شناخته شده رقیب در موسیقی-وسواس هند
  • Spotify در اوایل مذاکرات برای خرید ورزشی و پاپ-فرهنگ خروجی رینگر

نوشتن به آن استیل در Anne.Steele@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im