کتاب های ورزشی است که نشان می دهد شخصیت و شن

Arshay کوپر بود که یک آمریکایی آفریقایی تبار نوجوان در حال رشد در پر سر و صدا سمت غرب شیکاگو در 1990s زمانی که او کشف و ضبط یک فرصت برای تغییر زندگی خود را. یک مربی سخت تن به تن ایده شروع یک تیم قایقرانی در کوپر عمدتا سیاه پوست و لاتین در مدرسه بالا است. بسیاری از دانش آموزان را رد کرد و قایقرانی به عنوان یک “سیاه و سفید ورزش” یک ارزیابی منصفانه از هزینه های بالا اغلب مانع مشارکت دانش آموزان کم درآمد. اما یک کسب و کار محلی اجرایی bankrolled این تیم و پس از متولد تیم قایقرانی در مانلی حرفه ای آکادمی دبیرستان.

کوپر تواریخ سفر خود را به عنوان یک عضو خدمه در “زیبا ترین چیز: داستان واقعی از امریکا برای اولین بار همه دبیرستان تیم قایقرانی.” ورزش ساخته شده شدید مطالبات در مردان جوان نیاز آنها به آموزش سخت یاد بگیرند که چگونه به شنا و فداکاری های بی شماری از جمله واکنش نه به آپارتاید به این jeers از رقبا و تماشاگران است. تجربه تبدیل یک تیم از افراد غریبه به برادران و به هر طریقی خود را بالقوه است.

حسن نیت ارائه میدهد از Macmillan Publishers

“زیبا ترین چیز: داستان واقعی از امریکا برای اولین بار همه دبیرستان تیم قایقرانی” توسط Arshay کوپر, Flatiron, کتاب, 240 ص.

این کتاب به عنوان, نشاط بخشی, همانطور که از عنوان آن پیداست و بخش جزئیات این نژادها کاملا قلب-تپش. یک فیلم مستند هم به نام “زیبا ترین چیز” ویترین در حال حاضر بالغ تیم منودن یک بار دیگر الهام بخش جامعه است. به کارگردانی مریم Mazzio با روایت توسط هنرمند هیپ هاپ مشترک, این فیلم باز می شود در محدود اکران در جولای 10.

پاشیدن اطراف

شنا کردن یک مهارت است که هرگز فراموش به عنوان بنجامین فرانکلین مشاهده شده در یک نامه به یک دوست. بوستون به دنیا آمد پدر و بنیانگذار عاشق تمرين داد و درس شنا در روز جوان خود. فرانکلین آبزیان سوء استفاده از صرفا یک حکایت در تاریخ طولانی شنا که اسیر است در “چلپ چلوپ! 10000 سال از شنا” توسط “هوارد” به معنی.

حسن نیت ارائه میدهد از Hachette Book Group,

“چلپ چلوپ! 10000 سال از شنا” توسط “هوارد” به معنی Hachette, کتاب, ص 336.

او شامل همه چیز از باستان pictograph نمایندگی از ورزش به شکستن رکورد شنا ایالات متحده آمریکا, المپیک مایکل فلپس.

کتاب نمی جلوگیری از hangups از آثار مشابه از این subgenre به اصطلاح microhistories (فکر می کنم علامت Kurlansky را “نمک” یا Bill Bryson اخیر راهنمای از طریق “بدن”) از این کتاب دسترسی در وسعت پوشش خود را می آید در هزینه عمق در هر یک موضوع. اما “چلپ چلوپ!” مجموعه جدا به عنوان نویسنده مادام العمر شور و شوق برای شنا تراوش از طریق هر کلمه. خوشگذران و آموزنده معنی است که طول می کشد خوانندگان در یک تور از ورزش و اببس و جریان انسان و نگرش به آن است.

“پس از کودک”

در “لو گریگ: The Lost خاطرات” Alan D. Gaff جمع آوری و گسترش یک سری از منتشر ستون نوشته شده توسط گریگ (اما به احتمال زیاد بخشی از ghostwritten) برای روزنامه مخاطبان است. هنگامی که ستون زد در سال 1927 گریگ بخشی از معروف یانکی ها ترکیب شناخته شده به عنوان “قاتلان’ ردیف” برای آن عصمت است. رسانه ها اغلب در مقایسه با توپ بازیکن خود را در جهان مشهور هم تیمی کودک اموزش و نتیجه این سری با عنوان “پس از کودک.”

حسن نیت ارائه میدهد از Simon & Schuster

“لو گریگ: خاطرات گمشده” توسط Alan D. Gaff, Simon & Schuster, 240 ص.

در حالی که دیگران مشتاق بودند به او نسبت به بزرگ Bambino گریگ حتی سرگرم کردن ایده. به مهربان و فروتن گریگ وجود دارد تنها یک کودک اموزش. این طولانی از دست داده و ستون در خدمت هر دو به عنوان یک کپسول زمان به دوران گذشته از بیس بال و یک پنجره به زندگی یک ورزشکار که کاملی از رویای آمریکایی است.

هر چند گریگ نام در حال حاضر به بیماری عصبی به پایان رسید که زندگی خود را از این کتاب بر روح انسان درون آنها هنوز هم آب زد ،

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de