توسط Avatar Meher Baba

هر نوع از مراقبه به دنبال یک روحانی داوطلب تنها یک هدف یعنی برای سرعت بخشیدن به ثمر خود را از اشتیاق به ایران با بی نهایت است. زمانی که این اتحادیه به اجرا درخواهد آمد که sadhak, طالب, می شود siddha کسی که به دست آمده است هدف. این دولت از اتحادیه الهی است که شرح داده شده توسط عیسی مسیح: “من و پدر یک هستیم.” بسیاری نوشته اند در مورد این بالاترین حالت هوشیاری اما آن باقی مانده است و در اصل وصف ناپذیر. هر چند آن را هرگز نمی تواند توضیح داده شود می توان آن را تجربه کرده است. این است nirvikalpa samadhi.

هنگامی که ذهن ادغام کاملا در حقیقت این تجارب nirvikalpa حالت خود به خودی سعادت بی وقفه خود دانش است. طالب از دست می دهد و خود را محدود فردیت به کشف کنند که او با خدا است که در همه جا حاضر. به لطف کامل استاد nirvikalpa دولت می شود اوج اشکال در اوایل شخصی و غیرشخصی مراقبه و نه خود محصول.

کل فرایند رسیدن به nirvikalpa دولت شامل در به تدریج محدود و فراتر از فرد داشته باشید. ذهن به طور کامل ادغام شده و حل شده در نهایت به تجربه nirvikalpa samadhi. فرم مستحکم انرژی; انرژی بیان ذهن; ذهن تحت پوشش آینه از ابدیت حقیقت است که پرتاب کردن ماسک از ذهن است.

به دور محدود کردن ذهن آسان نیست. ذهن برای غلبه بر ذهن خود را. یک استاد شاگرد خود گفت که به منظور رسیدن به بالاترین حالت او را به پایین پرتاب – دست و پا به تخته – به یک رودخانه که در آن او باید لباس خود را خشک. شاگرد نمی تواند درک معنای این دستور. او سرگردان تا زمانی که او مواجه می شوند یکی دیگر از استاد و از او پرسید معنای این دستور. این استاد توضیح داد که به منظور رسیدن به خدا او به شدت برای اتحاد با او را به عنوان اگر او نمی تواند زندگی لحظه ای دیگر بدون آن – و در عین حال به پایان ناپذیر صبر است که می تواند صبر کنید برای میلیاردها سال. آن است که تنها زمانی که وجود دارد این است که یک تعادل بین بی نهایت اشتیاق و صبر بی نهایت که طالب همیشه می تواند امید به سوراخ از طریق حجاب از ذهن محدود.

ساکن در nirvikalpa samadhi است به ساکن در حقیقت آگاهی است. این خدا دولت را نمی توان درک توسط یکی که ذهنش هنوز مشغول به کار است. آن است که فراتر از ذهن برای آن سحرگاهان هنگامی که ذهن محدود از بین می رود در فینال اتحادیه با بی نهایت است. روح پس از آن می داند که خود را از طریق ” خود ” و نه از طریق ذهن. روح در nirvikalpa samadhi نیازی مصنوعی القا خدا-آگاهی از طریق پیشنهادات مکرر. آن را فقط می داند که خود را به خدا از طریق گردیده شهود.

کسی که تجربه nirvikalpa samadhi تاسیس شده است در دانش روح است. این خودشناسی نمی آیند و بروید و آن دائمی است. در حالت جهل روح فردی به نظر می رسد پس از خود را به عنوان یک مرد یا زن به عنوان عامل محدود اقدامات و گیرنده از شادی و درد. در دولت خود دانش آن را می داند خود را به عنوان روح است که به هیچ وجه محدود به این چیزها و دست نخورده است ، پس از آن می داند که خود ماهیت واقعی آن است و این دانش برای همیشه و هرگز دوباره درگیر می شود در جهل. این دولت از خدا آگاهی بی نهایت است و مشخصه نامحدود درک خلوص و عشق و شادی. در nirvikalpa samadhi است و پایانی از زندگی در ابدیت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو