Spit it out: Coronavirus یا هیچ coronavirus وجود دارد یک عادت بسیاری از سرخپوستان حاضر به تسلیم 😊

دو هندی مردان Thooka و Thooki درگیر در متحرک گفتگو در مورد یک قانون جدید در حال اجرا در کرالا و ماهاراشترا و که می تواند به زودی اعمال می شود در کشورهای دیگر نیز هست.

Thooka: من به شما بگویم چرا که از این رنجور coronavirus این کشور در حال تبدیل شدن به مانند یک دیکتاتوری.

Thooki: بیش از حد درست است. به عنوان اگر تمام این مستندات در بسیاری از مکان ها به اندازه کافی بد نیست در حال حاضر سرکار در کرالا و در ماهاراشترا است اعمال جریمه در تف. فقط تصور کنید! اگر شما تف در کوچی شما دریافت جریمه 500 دلار و اگر شما تف در هر نقطه در ماهاراشترا شما باید به پوسته از عظیم از 1000 دلار است. آیا شما می دانید شما تف شد تا هزینه?

Thooka: من نمی. و به کشورهای دیگر می آیند تا با قوانین مشابه هزینه تف و تف در حال رفتن به بالاتر و بالاتر. و همه به دلیل برخی می گویند که تف گسترش بیماری است.

Thooki: مزخرف. هر کس می داند که به دور از یک بیماری حامل, تف یک عامل شفا. زمانی که به عنوان بچه های ما کاهش پیدا کرد و خراشیده ما زانو و آرنج نمی مادران ما به ما بگویید که برای قرار دادن تف بر روی آنها به طوری که آنها نمی خواهد آلوده می شود ؟

Thooka: آنها در واقع. و برای همه کسی می داند, تف می تواند راز درمان برای coronavirus هر کس به دنبال. بنابراین به جای fining ما spitters برای تف به سرکار باید پاداش ما برای انجام خدمات عمومی. علاوه بر آن نیست که حق به تف یک قانون اساسی درست است ؟ آنچه در آن بود که یکی از بزرگ ما مبارزان آزادی گفت ؟ تف من است نخستزادگی و من باید آن را داشته باشد.

Thooki: در واقع من فکر می کنم آنچه که او گفت: ‘Swaraj من است نخستزادگی و من باید آن را داشته باشد.’

Thooka: سواراج عمومی همین است. اگر ما آزادی به تف به عنوان و هنگامی که ما در کشور خودمان چه نقطه ای از برد استقلال از استرالیایی است ؟

Thooki: خوب گفت. بنابراین برای دفاع از استقلال ما از خارجی حکومت باید ما یک thook-تکان داد?

Thooka: اما ممکن است حالا ما دریافت جریمه?

Thooki: نگران نباشید. من در حال حاضر سپرده یک پیشرفت خوب از 10 ، 000 تومان با مقامات. بنابراین هم اکنون …

Thooki و Thooka (با هم): Acck, thooo….!

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de