هزینه های نظارت در حال کنار به عنوان محرک چک رول

با قانونگذاران از واشنگتن به دلیل coronavirus همه گیر نظارت عظیم فدرال طرح محرک اقتصادی عقب مانده است.

عکس: شاون thew/شاتر

واشنگتن—دولت فدرال صرف 2.2 تریلیون دلار برای کمک به شرکت های آمریکایی و خانواده در پاسخ به شیوع کروناویروس. اما تلاش برای نگه داشتن چشم در چگونه پول صرف شده را به یک شروع کند و در بخشی به دلیل همه گیر خود را.

به عنوان برگ برنده دولت توزیع چک, وام و کمک های مالی کنگره از واشنگتن به طور نامحدود به تاخیر انداختن تشکیل نظارت پانل و تایید بازرس کل. قانونگذاران می توانید تماس بگیرید عمومی جلسات کمیته به سوال مقامات دولت در مورد این بیماری همه گیر در پاسخ به جای انجام کسب و کار با نامه ها و کنفرانس تماس بگیرید.

“ما می توانیم جلسات الکترونیکی, اما آن را فقط به عنوان بی دست و پا به عنوان هر کس دیگری تلاش برای انجام کسب و کار با زوم” گفت: تشکر. جیمی راسکین (D., Md.), عضو مجلس نظارت کمیته. “در حال حاضر ما در حال رفتن به سعی کنید به انجام نظارت بیش از تریلیون ها دلار صرف شده در به طور کامل راه های جدید و فوق العاده ای در زمینه.”

رئیس جمهور تهمت امضا تاریخی 2 تریلیون دلار لایحه به صورت قانون در اواخر ماه مارس با هدف تسکین کارگران و کسب و کار صدمه دیده رمان coronavirus بیماری همه گیر. وال استریت ژورنال می شکند چه در بسته. عکس: Ronald G. لوپز/زوما سیم

کنگره با استفاده از آن نظارت قدرت برای نظارت بر آژانس های فدرال و هزینه کردن از پول مالیات دهندگان برگزاری جلسات در سال گذشته در مورد مسائل از سوخت-استانداردهای بهره وری به e-سیگار سیاست. چندین بخش از coronavirus-کمک به اجرای ثابت کرده اند بحث برانگیز مانند دسترسی به کسب و کار کوچک کمک های اولیه و شرایط هواپیمایی کمک های مالی اما قانونگذاران را محدود به وسیله مطبوعات به این موضوع در انجمن های عمومی.

“این غیر معمول نیست که نمایندگان کنگره مقدار زیادی از قدرت به رئیس جمهور در شرایط اضطراری گفت:” جاشوا Huder یک عضو ارشد در جورج تاون دولت در امور موسسه. چه چیزی باعث این وضعیت متفاوت است که کنگره نیست در شهر است. “هنگامی که شما به معنای واقعی کلمه نیست و باید جلسات و شما لازم نیست که حضور فیزیکی و صندلی و…پس از آن نظارت می شود تحت فشار قرار دادند پشت درهای بسته” او گفت:.

در پی بحران مالی در سال 2008 کنگره ایجاد مکانیزم برای نظارت فدرال کمک مالی از بانک ها. به طور مشابه, در لایحه محرک اقتصادی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در ماه گذشته کنگره ایجاد راه هایی برای نظارت بر پول که ارسال خواهد شد به ساحل تا کسب و کار در ناگهانی رکود اقتصادی از جمله شرکت های هواپیمایی و هتل ها. اما این اقدامات مواجه شده اند به تاخیر می اندازد.

قانون راه اندازی پنج عضو نظارت کمیسیون به بررسی چگونه دولت disburses 500 میلیارد دلار در کمک به کسب و کار متحده و شهرداری ها—در درجه اول از طریق فدرال رزرو اورژانس-برنامه های وام دهی—و بعد از آن چگونه دریافت کنندگان آن صرف شده است. هر رهبر حزب در کنگره می شود به نام یک فرد به پنل با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R., Ky.) و مجلس نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.) انتخاب رئیس آن با هم.

چهار عضو شده اند نام برد. بهارات Ramamurti انتخاب شد در هفته گذشته توسط رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D. n. y.). روز جمعه خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R. کالیفرنیا.) انتخاب آرکانزاس در کنگره تپه فرانسوی سابق ارشد وزارت خزانه داری رسمی; آقای مک کانل به نام GOP بهداشت ، پت Toomey پنسیلوانیا; و خانم پلوسی به نام دموکرات در کنگره دانا Shalala از فلوریدا. رهبر کمیسیون نشده است انتخاب شده است.

آقای Ramamurti بود که یک مشاور اقتصادی ایالت الیزابت وارن (D. جرم است.) در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری گفت: او در حال حرکت است به جلو با این کار این کمیسیون است که یک گزارش در ماه مه. او شده است ارسال سوالات در توییتر نوشت و نظر مقاله پنج سوال که آیا وام به کسب و کار کمک خواهد کرد که کارگران و یا به جای جریان به مدیران و سرمایه گذاران.

“این مهم است برای رفع ابهام این روند” او در مصاحبه ای گفت:.

یکی دیگر بدن همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته ساخته شده از بازرسان به طور کلی از چندین آژانس های فدرال را مسئول نظارت outlays برای کل لایحه. آقای ترامپ حذف فرد در اصل انتخاب به سر پانل گلن خوب از پست خود به عنوان بازرس کل وزارت دفاع بدون دادن یک دلیل. که اخراج به طور موثر را برداشته و همچنین از کمیته جدید که نه نام جدید ،

رسانه های خرده فروشی در سراسر کشور از جمله این کالاهای ورزشی فروشگاه در نیویورک تعطیل هستند و بسیاری از آنها امیدوار به دریافت یک قطعه از دولت فدرال بی سابقه محرک هزینه.

عکس: برایان r smith/ایسنا

کمک قانون همچنین خواستار رئیس جمهور برای معرفی بازرس کل ویژه برای pandemic, بازیابی یا SIGPR خواهد شد که تمرکز بر نظارت وزارت خزانه داری را تخصیص وام, ضمانت وام و هزینه های دیگر. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته نامزد Brian D. Miller, کاخ سفید, وکیل که باید به تایید مجلس سنا.

خزانه داری است که تسهیل بسیاری از اقتصادی امداد تاسیس بر اساس لایحه ایجاد یک وب سایت با اطلاعات در مورد برنامه های مختلف از جمله معیارهای واجد شرایط بودن فرم های درخواست و راهنمایی برای کسب و کار.

مقامات دولت می گویند کمک روان است به عنوان طراحی شده است. خانواده ها شروع به دریافت محرک های پرداخت در این هفته و یک کسب و کار کوچک وام برنامه به معنای نگه داشتن کارگران شاغل دیده است سنگین تقاضا طاقت فرسا آن صندوق پنج شنبه. مقامات در وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک است که درهم برای راه اندازی $349 میلیارد چک برنامه حفاظت از برنامه های ارائه شده به روز رسانی دوره ای در شرکت در این برنامه قبل از انتشار یک مطلب گزارش جامع روز سه شنبه در اندازه وام و مصوبات توسط دولت و صنعت.

آن نیست و در عین حال روشن است که چگونه دولت خواهد شد به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد معاملات خاص از کسب و کار مانند مسافری خطوط هوایی. بخش عمده ای از بودجه ارائه شده به خزانه—$454 میلیارد—استفاده می شود برای پوشش ضرر و زیان در بانک فدرال وام و تسهیلات. در این مورد اطلاعات دقیق است به احتمال زیاد به از بانک مرکزی است که نیاز به افشای معاملات به کنگره ظرف هفت روز و ارائه گزارش های منظم در هر ماه.

در کاپیتول هیل کمیته های مختلف باید با ارسال نامه به آژانس در مورد محرک لایحه و اجرای آن و در برخی موارد انجام کنفرانس تلفنی. خانه راه و روش رئیس کمیته ریچارد نیل (D. جرم است.) تحت فشار قرار دادند وزارت خزانه داری به آن را آسان تر برای افرادی که دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی برای دریافت پرداخت های مستقیم. وزارت خزانه داری بعد از اصلاح آن طرح اصلی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه شما خود را صرف coronavirus امداد رسانی را بررسی کنید ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

آقای نیل و کمیته مالی سنا رئیس چاک Grassley (R., Iowa) در هفته گذشته نوشت: به آمریکا تجارت بین المللی رئیس جمهور به تماس برای تسریع تحقیقات برای شناسایی محصولات خارجی که ممکن است مورد نیاز برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره تا حد زیادی پشتوانه رئيس جمهور در پاسخ به این بیماری همه گیر. بسیاری از آنها انتقاد خانم پلوسی برای آوردن خانه به جلسه و یا بدانند راه های جایگزین برای جمع آوری و قانونگذاران از هر دو طرف در حال هل دادن رهبری برای انجام بیشتر روش های از راه دور بدون موفقیت. ساکنان واشنگتن در حال اقامت در خانه سفارش تا مارس 15 و بسیاری از قانونگذاران تحت مشابه سفارشات از فرمانداران سراسر کشور است.

“چرا ما نمی توانیم فراموش جلسات کمیته نشسته هر صندلی ؟” گفت: اوهایو در کنگره جیم اردن بالا جمهوریخواه در هر دو نظارت و قوه قضائیه پانل. او می خواهم به بررسی سازمان بهداشت جهانی در پاسخ به این بحران اما گفت که دموکرات ها به احتمال زیاد کوه دیگر تحقیقات به نظر او غیر ضروری است.

دموکرات ها در ضمن آقای ترامپ برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی هر روز و می خواهید به پاسخ در راه با جلسات و قانون.

“ما واگذار خیلی از این زمینه به رئیس جمهور است و او در حال اجرا است amok” گفت: Rep. جرد هافمن (D. کالیفرنیا.).

نوشتن به ناتالی اندروز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>