در دیگر حادثه وحشتناک سوختن و قتل یک مدرس دانشگاه در وردها, Maharashtra, درگذشت, روز دوشنبه پس از او مورد حمله قرار گرفت توسط یک استاکر. قربانی راه رفتن به کالج خود را از یک ایستگاه اتوبوس هنگامی که او مهاجم پرتاب بنزین در او و او را در آتش کامل مشخصات عمومی. این حادثه موجب شده است تا خشم و در حال حاضر ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray گفته است که دادگاه در این مورد انجام خواهد شد به سرعت.

اما چنین وعده سریع آزمایشات انجام القا نمی کنه. مورد در نقطه است Nirbhaya باند تجاوز به عنف و قتل است که کشیده شده در بیش از هفت سال است. و با وجود دیوان عالی کشور تایید مجازات اعدام برای چهار متهم در مورد عدالت باقی مانده است که باید انجام شود با دادخواست و درخواست هنوز در انتظار در مراحل مختلف. اگر چنین مورد مشخصات بالا می تواند بسیار طولانی برای پیدا کردن بسته و سپس آن را حدس میزنن چه مدت مشخصات پایین تر اما به همان اندازه وحشتناک موارد را به دیدن عدالت است. سریع آزمایشات باید به منظور تکمیل روند قضایی طی یک منطقی قاب زمان کوتاه شامل تمیز روند تجدید نظر.

از اواخر سال شده است وجود دارد یک راش از حمله مواردی که قربانیان بوده است سوخته. به یاد بیاورید که یک یوننو تجاوز قربانی نیز زنده سوزانده سال گذشته در حالی که او در راه خود را به دادگاه. فقط واقعا سریع محاکمه و محکومیت می تواند به تقویت نظم و قانون و جلوگیری از این گونه جنایات ، این وردها حمله به نظر می رسد مانند یک باز و بسته مورد. قضایی فرآیندهای نمی تواند تنبل اینجا.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

آموزش سئو