یک زن لمس یک گورستان تو رفتگی در دیوار در مادرید در طول دفن یک مردی که از coronavirus این هفته است.

عکس: baldesca samper/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در اوایل این ماه دهها هزار نفر در راهپیمایی در اسپانیا به مناسبت روز بین المللی زنان هجوم هشدار که چنین اجتماعات بزرگ می تواند به گسترش این کروناویروس جدید که تا به حال در حال حاضر آلوده صدها نفر از مردم در این کشور مدیترانه ای.

چهار روز بعد دو دولت و وزرای شرکت کننده در این راهپیمایی بودند مبتلا به این ویروس و تعدادی از شناخته شده عفونت در اسپانیا بود quintupled به تقریبا 3000. نخست وزیر پدرو سانچز که با حضور در این تظاهرات همچنین آزمایش مثبت است.

در حال حاضر این کشور تقریبا 40,000 موارد و حدود 2,700 مرگ و میر در جهان سوم-بالاترین مرگ و میر پس از ایتالیا و چین است.

بیش از دو هفته گذشته اسپانیا دچار یکی از سریعترین رشد شیوع کروناویروس در جهان با توجه به آنچه کارشناسان می گویند که ترکیبی از دولت پاسخ آرام به همه گیر اسپانیایی ها فعال شبانه و مقاومت را به دولت دستور داده شده مستندات. این وضعیت بسیار جدی است که مقامات در بر داشت افراد مسن مراقبت و مرده در تخت خود را در بیش از یک خانه سالمندان است.

کمتر از یک هفته پس از روز مارس, آقای سانچز دولت به نام یک وضعیت اضطراری قرار داده و این کشور تحت مستند به مدت دو هفته در تلاش برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

اسپانیایی ها منع از ترک خانه های خود را به جز برای خرید غذا و دارو و ملزومات دیگر. این مستند که دولت می خواهد به گسترش تا آوریل 11, همچنین باعث می شود استثنا برای موارد اضطراری و برای مردم برای رفتن به محل کار.

“آنها باید توسعه مهار استراتژی بسیار زودتر” گفت: Oriol Mitja, یک متخصص بیماری های عفونی و محقق در بیمارستان آلمان تریاس من پوجل در بارسلونا.

کارگران در یک خانه سالمندان, Ourense, Galicia, شمال اسپانیا.

عکس: brais لورنزو/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

این ویروس هنوز در حال گسترش سریع در اسپانیا و نشان دادن نشانه های کمی از اوج. این بیماری رسیده است و بسیاری از کشور به خصوص ضربه زدن به کشور با پیری جمعیت است که بیشتر احتمال دارد به مرگ از بیماری از افراد جوان و قرار دادن آن در بیمارستان های تحت شدید فشار است. هشتاد و هفت درصد از کسانی که فوت شده 70 یا انعکاس روند مشابه در ایتالیا.

این هفته مقامات در مادرید شروع به استفاده از یک یخ بزرگ-پیست اسکیت به عنوان یک سردخانه موقت با خانه های مراسم تشییع جنازه مبارزه به جای مرده است.

اسپانیایی شیوه زندگی و فرهنگ ساخته شده پذیرش اجتماعی فاصله کندتر و سخت تر است. اسپانیایی ها میلی به من بدهید تا عمیقا ریشه دوانده در اواخر شب فرهنگ به خصوص در شهرستانها مانند رئال مادرید یا بارسلونا که در آن مرکزی مربع کافه ها و رستوران ها شلوغ شد و تا اواخر شب در بسیاری از روزهای هفته.

پس این مستند را آغاز کرده است مقامات را در بر داشت در اطراف 60,000 مردم و عدم احترام به ممنوعیت بیرون رفتن و بازداشت حدود 500. آخر هفته گذشته پلیس یک گروه نوشیدن و مهمانی در یک بسته نوار در منطقه جنوب آلمریا دستگیری یک نفر که در برابر یک منظور متوقف شود.

اما بسیاری از اسپانیایی ها می گویند که پس از مستند قوانین با وجود دشواری پذیرش آنها.

“این همه رفت تا به سرعت که واقعا در زمان ما با تعجب گفت:” کریستینا Sans 46 ساله کارمند در بارسلونا. “زندگی ما به عنوان اسپانیایی ها بسیار اجتماعی هستند. ما همیشه در خارج و در مورد. در حال حاضر من زندگی اجتماعی است و در WhatsApp.”

آقای سانچز به رد انتقاد که او واکنش نشان داد و خیلی دیر با این استدلال که او به دنبال مشاوره از کارشناسان علمی که به سرعت در حال تغییر در طول هفته پس از انقلاب.

خود دولت نیز مقاومت در برابر تماس های سخت مستند با انحلال تمام فعالیت های غیر ضروری که نزدیک بسیاری از ادارات و کارخانجات و می تواند ترکیب در حال حاضر اقتصادی عمیق درد ساخته شده توسط ویروس.

مربوط تصویری

در دسامبر. 1, 2019, یک بیمار در ووهان چین شروع به نشان دادن علائم از آنچه پزشکان تعیین شد, جدید کروناویروس. پس از ویروس برای آلوده کردن بیش از 100 ، 000 نفر است. در اینجا این است که چگونه این ویروس به رشد جهانی همه گیر. عکس: گتی ایماژ

“ما اقدامات در میان شدید ترین صورت گرفته در اتحادیه اروپا” وزیر بهداشت سالوادور Illa به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه. چالش او گفت: برای اطمینان از اسپانیایی ها مطابق با محدودیت های موجود. “ما می دانیم که آن را دشوار است اما تنها راه به شکست است. virus.”

همه گیر افتاد اسپانیایی نظام سلامت در حال حاضر شکننده دولت ضعیف با یک بحران دوران بودجه با توجه به Mariano سانچز سخنگوی یک انجمن از کارکنان مراقبت های بهداشتی. بیمارستان ها در سخت ترین-آمار مناطق به سرعت فرار از تخت در بخش مراقبت های ويژه. سه شنبه بیش از 2600 coronavirus بيماران در بخش مراقبتهای ويژه.

برخی از اسپانیایی بیمارستان ها تا به حال به راه اندازی بداهه واحد مراقبت های ویژه بعد از بیمارستان فرار از فضا مثلا ایجاد یک 5,500 تخت بیمارستان نظامی در مرکز کنفرانس در مادرید.

برخی از ترس بیماران مسن تر دریافت نکرده اند به اندازه کافی مراقبت. “در شرایط عادی ما می توانست جان خود را نجات داد” گفت: 23 سال در مادرید. “اما در حال حاضر وجود دارد نه به اندازه کافی فضا در بخشهای مراقبت ويژه است.”

مقامات انکار coronavirus بیماران فوت کرده اند با توجه به کمبود فضا در واحد مراقبت های ویژه.

“برخی از واحدهای تحت مقدار زیادی از استرس اما ما نمی رسید که نقطه در اسپانیا گفت:” ریکارد فرر رئیس جامعه اسپانیایی فشرده و انتقادی مراقبت پزشکی است.

اسپانیا در وزارت بهداشت گفت: تخت های مراقبت ويژه در دسترس هستند در تمام مناطق اگر چه Madrid منطقه شده است تحت فشار شدید به جای تمام نیازهای بیماران مبتلا به کوروناویروس.

برخی از موارد سرایت در خانه های سالمندان باید نگران بستگان و مقامات.

سربازان ارتش که به نام شده است در برای کمک به بازرسی برخی از خانه های سالمندان در بر داشت برخی از ساکنان تا حد زیادی رها شده و در برخی موارد مرده در تخت خود را با توجه به وزارت دفاع است.

“در این موارد ما در حال رفتن به کینه توز و پرقدرت” گفت: وزیر دفاع مارگاریتا روبلز. “کسانی که نه مطابق با تعهدات خود نیاز به دانستن آنها را به صورت کامل وزن از قانون است.”

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به جیووانی Legorano در giovanni.legorano@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im