SpaceX ماهواره ای راه اندازی علائم نظامی ایالات متحده آغوش قابل استفاده مجدد موشک

این SpaceX Falcon 9 rocket lifts off از فلوریدا در روز سه شنبه.

عکس: جان Raoux/آسوشیتد پرس

ایلان SpaceX با موفقیت لعنتی یک فضایی آمریکا نیروی ماهواره به مدار و سپس بهبود بخش اصلی از موشک فالکون 9 در اولین ماموریت نظامی ترکیب از ویژگی های قابل استفاده مجدد است که تبدیل به یک مشخصه از شرکت های تجاری و غیر نظامی دولت راه اندازی شد.

راه اندازی سیستم موقعیت یابی جهانی ماهواره ای به باران آسمان در فلوریدا کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در روز سه شنبه بعد از ظهر علائم پنتاگون رسمی در آغوش آقای مشک مفهوم بازیابی و استفاده مجدد از این تقویت کننده را در مرحله پایین تر و اولیه موتور را راه اندازی موشک کارآمد تر و مقرون به صرفه است. همان بخشی از موشک های بازیافت شده است در ده ها تن از قبلی فالکون 9 را راه اندازی کردیم اما هیچ یک از کسانی که برای ارتش. برخی از مراحل پایین تر پرواز کرده و چندین بار.

پنتاگون فضای رهبران برای سال ابراز شک و تردید آشکار—و سپس مداوم تردید—در مورد عمودی فرود و استفاده مجدد از بخش هایی از راکت که پرواز در خارج از جو است. بسیاری از شک و تردید خود را با تمرکز بر کاهش ذخایر سوخت برای ماموریت اولیه اگر سوخت بود را کنار بگذارند به کم کردن بازگشت booster قبل از فرود خود را در خصوص مجهز بازیابی رگ.

اما پس از بحث های گسترده ای بین آقای مشک تیم نظامی و راه اندازی مقامات, Space Exploration Technologies Corp. به توافق اندکی کاهش هزینه از آخرین راه اندازی در مقابل پنتاگون مجوز به تلاش برای بازگشت گران ترین و بزرگترین بخش از تقویت کننده.

روز سه شنبه پرتاب و صعود بازی کردن بدون دردسر به مرحله پایین تر از هم جدا حدود 2 1/2 دقیقه به پرواز در حالی که مرحله بالایی و ترابری ادامه داد: به سمت تعیین شده در مدار اطراف زمین است. حدود شش ساعت بعد از بازگشت booster به آرامی لمس کردن در جمع شدن در وسط یک تبدیل بارج به نام “فقط دستورالعمل ها را بخوانید.”

فضای نیرو با صدور اطلاعیه مطبوعاتی جمعه شعار مزایای “منحصر به فرد صرفه جویی در هزینه فرصت مانند دوره نقاهت بعد از یک تقویت کننده.”

آقای مشک و مدیران ارشد باید گفت: نوسازی و استفاده مجدد از قطعات فالکون 9 نیز فراهم می کند اطلاعات ضروری در مورد عملکرد و دوام موشک—اطلاعات است که می تواند جمع آوری هر راه دیگر. ارشد مقامات پنتاگون هر چند در این مرحله به دنبال ندارد و سرب از تجاری و غیر نظامی دولت همتایان خود در دادن چراغ سبز برای قرار دادن اولویت بالا بر روی کامپیوتر کاربر در بالای قبلا پرواز بوستر.

جهانی سیستم موقعیت یابی ماهواره ای راه اندازی سهشنبه طراحی شده به آخرین طولانی تر و یا قوی تر سیگنال های از نسخه های قبلی خواهد شد پیوستن به 31 دیگر عملیاتی فضاپیما را تشکیل می دهند که در صورت فلکی GPS. آخرین نسل ماهواره های ساخته شده توسط لاکهید مارتین شرکت نیز فراهم می کند نظامی با دقیق تر و سخت تر-به-جام جم سیگنال.

به تازگی نظامی امضا قرارداد با SpaceX را قادر می سازد دولت مهندسین به بیشتر از نزدیک نظارت بر موشک-نوسازی تلاش. اما مشخص نیست که پنتاگون برنج موافقت خود را با راه اندازی ماهواره در بالای قبلا پرواز بوستر.

در هفته های آینده پنتاگون است که انتظار می رود به انتخاب دو ارائه دهندگان برای مرحله بعدی امنیت ملی راه اندازی شد. دو نفر از داوطلبان SpaceX و آبی منشاء فدراسیون LLC اجرا شده توسط Amazon.com Inc. بنیانگذار جف بزوس از ویژگی های قابل استفاده مجدد بوستر.

نوشتن به اندی Pasztor در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>