جنوب غربی موفق به اولویت بندی ایمنی دولت می گوید

پیش نویس حسابرسی توسط حمل و نقل وزارت گسل خطوط هوایی جنوب غربی برای عدم اولویت بندی ایمنی و FAA برای سهل انگاری در نظارت. عکس: برایان Cassella/زوما پرس

یک گزارش دولت منتشر خواهد شد در روزهای آینده می گوید Southwest Airlines Co. LUV -1.23% موفق به اولویت بندی و ایمنی هواپیمایی تنظیم کننده فدرال حمل و نقل هوایی دولت انجام نشده به اندازه کافی در مورد آن است.

غرب, خلبانان پرواز بیش از 17 میلیون مسافر در هواپیما با تأیید نشده تعمیر و نگهداری سوابق بیش از حدود دو سال و در سال 2019 شکست هر دو wingtips جت در یک باند در حالی که بارها و بارها در تلاش برای زمین در میان باد نیروی باد با توجه به حمل و نقل, گروه, گزارش, بررسی, توسط وال استریت ژورنال.

را ساقط برجسته شده در پیش نویس حسابرسی توسط این سازمان بازرس کل است که همچنین به انتقاد از FAA نظارت حامل به عنوان سهل انگاری و بی اثر است و همخوانی ندارد. این سند نشان می دهد هیچ آژانس اجرای اقدام ناشی از آن ایمنی لغزش-یو پی اس و یا برخی دیگر ادعا خطرات. در برخی موارد این گزارش مدعی این FAA کلی رویکرد خدمت به “توجیه ادامه noncompliance با مقررات ایمنی.”

پس از حدود 18 ماه تحقیق بازرس کل در بر داشت FAA مدیران در دالاس-دفتر منطقه که نظارت باد از جنوب غرب به طور معمول مجاز حامل “برای پرواز با هواپیما حل نشده نگرانی های ایمنی.” و در آن گفت: آنها نتوانستند به اندازه کافی برای مقابله با کاستی ها در هواپیمایی با رویکرد ایمنی که به رسمیت شناخته شده توسط مقامات آژانس اعم از ارشد ستاد پرسنل به محلی بازرسان. حسابرسی نشان می دهد نزدیک به دو سوم از 46 FAA کارکنان مصاحبه “نگرانی در مورد فرهنگ در غرب.”

“روشن است که آژانس هنوز رتبهدهی نشده است به طور موثر به مرور تعادل بین صنعت و همکاری و مدیریت خطرات ایمنی در حامل” با توجه به گزارش.

یک سخنگوی بازرس کل کاهش یافته است به نظر. FAA گفت: “ما پاسخ خواهد داد به طور مستقیم به دفتر بازرس کل.”

جنوب غربی سخنگوی گفت که این شرکت بررسی پیش نویس روز سه شنبه و به شدت مخالف با “بی اساس منابع به جنوب غربی به فرهنگ ایمنی.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

حمل و نقل بخش گزارش نظر خود را تغییر دهید از خطوط هوایی جنوب غربی? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

“ما ابلاغ شده و ما ناامیدی در پیش نویس گزارش حسابرسی به OIG و ادامه خواهد داد برای برقراری ارتباط هر گونه نگرانی به طور مستقیم با دفتر خود را,” او گفت: در یک ایمیل و اضافه کرد که جنوب غربی به سیستم های ایمنی ملاقات و یا بیش از تمام الزامات قانونی. “دوستان ما خانواده های ما هیئت مدیره هواپیما ما و نه هیچ یک از ما خود را از هر چیزی بالاتر از ایمنی خود را.”

قبلا شرق مدیران مشخص می شود بسیاری از این مسائل مشابه که نگرانی هر دو تعمیر و نگهداری اسناد و مدارک و وزن هواپیما در حال برخاستن به عنوان اختلاف نظر بین شرکت هواپیمایی و تنظیم کننده آن—و گاهی اوقات بین گروه های مختلف تنظیم کننده—که نمی گذارد ایمنی.

به عنوان نقطه گزارش آماده بودن FAA نیز مواجه نگرانی از قانونگذاران هواپیمایی و کارشناسان ایمنی است که آن را بیش از حد احترام به Boeing Co. در تصویب این هواپیما ساز 737 MAX جت است که در حال حاضر مبتنی زیر دو تصادفات منجر به مرگ در سال 2018 و 2019.

FAA مقامات گفته اند که آنها برنامه ریزی برای پاسخ به خارج از گزارش ها و توصیه ها در مورد آژانس نظارت میباشد.

این مجله قبلا مسائل گزارش شده در جنوب, در مورد تعمیر و نگهداری انطباق و محاسبات صحیح وزن برخاست. نقطه جدید گزارش می دهد جزئیات بیشتر را فراهم می کند و رسمی یافته ها و توصیه ها. مشکلات عملیاتی مانند نوک بالها اعتصاب نکرده اند آشکار شده است قبل از.

حامل حمل و نقل داخلی بیشتر مسافران از هر رقیب و بحث برانگیز decadelong سابقه از ارتباط با یک سری از محلی FAA مدیران که بررسی شده توسط قانونگذاران و طلبه توسط آژانس را بالا برنج برای گفته بودن بیش از حد انطباق به جنوب غربی.

جدید ترین لرزش رخ داده است هفت سال پیش هنگامی که سه نفر از مدیران در دفتر محلی که نظارت بر باد از جنوب غرب بودند reassigned. نسخه نهایی این گزارش انتظار می رود به عنوان سمبل تنها تغییرات جزئی از این پیش نویس مورد بررسی توسط مجله به گفته افراد آشنا با این موضوع منتشر می تواند به عنوان به زودی به عنوان پایان هفته و یا به عنوان اواخر به عنوان اواسط فوریه.

فراتر از غرب یافته بالا بردن سوال در مورد هسته FAA فلسفه است که به شدت به داده های تولید شده توسط خطوط هوایی خود را.

حسابرسی نشان می دهد که با تکیه بر اطلاعات از جمله شرکت مدیریت ایمنی سیستم های FAA نیز باید ارزیابی فرهنگ ایمنی فردی از خطوط هوایی است. ممیزی است که توصیه به آژانس ارائه آن بازرسان با هدایت مواد را چنین ارزیابی. متعدد FAA مقامات با توجه به گزیده ای از مصاحبه های گنجانده شده در سند شکایت جنوب غربی اغلب آهسته بود یا مقاوم در برابر ارائه این آژانس با اطلاعات ایمنی.

جدیدترین و زیبا ترین آوردن جزئیات در یک بخش است که گناهان هر دو حامل و FAA به عنوان شکست به اندازه کافی بررسی علل ریشه ای سه پی در پی botched فرود در طول یک پرواز در ماه فوریه گذشته در فرودگاه بین المللی Bradley نزدیکی Hartford, Conn.

هیچ کس صدمه دیده بود اما این هواپیما آسیب دیده بود و با توجه به ممیزی کابین خلبان خدمه ادامه فرودها از طریق عمده تلاطم سطح پایین باد برشی و gusts قوی تر از کسانی که خلبانان آموزش دیده بودند به رسیدگی است.

یکی از این روش ها به پایان رسید و با خلبانان کشیدن تا پا بالاتر از سطح باند فرودگاه و بعد از حدود ده فوت قبل از زمین با توجه به جداگانه ایمنی گزارش تهیه شده توسط غرب پس از تحقیقات داخلی خود و بررسی توسط مجله. هنگامی که جت منحرف و فرود با خیال راحت خارج پراویدنس, R. I. خدمه پرواز هشدار جنوب غربی کارمند که آنها را ملاقات در دروازه که خدمه نیاز به تمیز کردن کابین هایش با استفراغ از “تعدادی از مسافران که تا به حال بدست بیمار” داخلی گزارش مورخ 31 مه می گوید.

جنوب غربی مدیریت نیست شناسایی مشکلات با خلبانان تصمیم گیری و تعیین تصادفی تند باد باعث بال به آمار آسفالته با توجه به داخلی ایمنی تجزیه و تحلیل. خلبانان گفت: شرکت محققان آنها را “تا به حال هرگز دیده می شود بادها مثل این قبل از پرواز خود را استخدام” داخلی ممکن است گزارش گفت:. به جای پرسش از خلبانان قضاوت هواپیمایی گام خود را برای تنظیم باد مخالف فرود محاسبات و افزایش پرواز آموزش به هشدار کابین خلبان خدمه بال اعتصاب و یا دیگر پرواز در شرایط اضطراری با توجه به گزارش.

نقطه ممیزی گفت: FAA را بررسی Bradley حادثه موفق به تعیین اینکه آیا جنوب غربی به سیستم ایمنی “بود و موثر در دستیابی به بالاترین درجه ایمنی است.” روز چهارشنبه در جنوب غرب گفت: آن را به طور کامل مورد بررسی این حادثه و مشترک تمام خطوط هوایی ایمنی داده ها با FAA در طول این فرایند است.

نقطه حسابرسی نیز فراهم می کند جزئیات جدید در مورد مشکلاتی که منجر به جنوب غربی ناقص اسناد از برخی هواپیماهای بازرسی و تعمیرات در طول سال است که مانع از FAA از تعیین اگر همه کار اجباری تکمیل شده در ده ها تن از شرکت بوئینگ. 737 جت.

حسابرسی نشان می دهد که اولیه FAA تصویب اجباری نگهداری گواهی برای 71 88 با استفاده از هواپیما—یک فرایند آژانس گفته محققان به طور معمول سه یا چهار هفته—های رخ داده در یک روز. پس از مشکلاتی که با روند شناسایی شدند FAA به غرب دو سال به طور کامل بازرسی و بررسی کنید که هواپیما—در حال حاضر مرحله به مرحله به ناوگان—ملاقات تمام الزامات ایمنی.

در دسامبر مصاحبه غربی اجرایی Gary کلی گفت: حامل همواره با پیروی FAA دستورات و تصریح کرد که در اواخر سال گذشته غرب, توافق به سرعت بخشیدن به چک در آژانس درخواست. جنوب غربی بیانیه ای در روز چهارشنبه گفت: آن را به اتمام رسانده است بررسی 75 هواپیما و پیدا شده “خطر بسیار کم به خوبی درون پارامترهای قابل قبول.” شرکت هواپیمایی گفته است که در روند بازرسی باقی مانده 13 هواپیماهای ماه جلوتر اصلی برنامه.

غربی در سال گذشته مرحله به مرحله در یک سیستم جدید برای اسکن و بررسی کیسه که آن را می گوید منجر به بسیار دقیق تر وزن محاسبات. عکس: دنی جانستون/آسوشیتد پرس

بخش دیگری از حسابرسی سرزنش محلی FAA مدیران به داشتن اجازه جنوب غربی به جای بازرسان فدرال برای تعیین خطرات بالقوه ناشی از هواپیمایی مزمن شکست به دقت نظارت بر وزن چمدان چک لود شده به هواپیما. چنین noncompliance پافشاری کرده است برای تقریبا دو سال با توجه به حسابرسی.

FAA بسته که اجرای مورد بدون در نظر گرفتن اقدام علیه حامل, هر چند افراد آشنا با جزئیات گفت: بازرسان آژانس در ادامه برای پیدا کردن وزن اختلاف.

حامل به مدت طولانی برگزار می شود که سنگین تر از حد انتظار چمدان بارهای سقوط به خوبی در آن هواپیما عامل ایمنی حاشیه آن در سیستم برای محاسبه وزن و تعادل داده نمی در حال حاضر سیستمیک ایمنی خطر است.

در میان FAA تحقیقات شرکت هواپیمایی در سال گذشته مرحله به مرحله در یک سیستم جدید برای اسکن و بررسی می شود کیسه های لود شده در شكم جت و گفته است که منجر به بسیار دقیق تر وزن محاسبات. جنوب غربی روز چهارشنبه گفت: آن اضافه شده جدید planeside اسکن تجهیزات برای کیسه های پس از بازرسی کل متوقف شد, جمع آوری داده ها.

“ما با توافق FAA ما باید فرصت هایی را برای بهبود وجود دارد,” آقای کلی گفت: در همان مصاحبه است. “ما در حال کار سخت در آن و من فکر می کنم که این نتایج گواه آن است.”

غرب نگران بود به اندازه کافی در مورد ممیزی به درخواست سپتامبر جلسه بین آقای کلی و Calvin Scovel, سپس بازرس کل. در آن زمان سخنگوی آقای Scovel گفت: نشسته بود “در هواپیمایی درخواست” و نمی تاثیر نتایج حاصل از ممیزی. کلی گفت: در ماه دسامبر که دیدار با آقای Scovel را شامل نمی شود بحث در مورد ماده از این گزارش. محققان برای خانه کمیته حمل و نقل و کمیته بازرگانی مجلس سنا شده اند و به دنبال آن جلسه به گفته افراد آشنا با این سوالات.

نوشتن به اندی Pasztor در andy.pasztor@wsj.com و آلیسون در Sider alison.sider@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو