غرب و آمریکا و تر و تمیز تر پرواز

خطوط هوایی جنوب غربی است که در گزارش سه ماهه نتایج گفت: با توجه به رزرو نرم و لغو سفر افزایش یافته و در ماه جولای.

عکس: خواهد لستر/زوما پرس

این کشور بزرگترین هواپیمایی داخلی گفت: تقاضا همچنان به لکنت زبان به دلیل افزایش Covid-19 موارد اما متعهد به جلوگیری از هر گونه اجباری در کار کاهش و حتی پس از فدرال کمک های اولیه اجرا می شود در ماه اکتبر.

Southwest Airlines Co. ارائه بیشتر بدبینی چشم انداز نسبت به برخی از رقبای کشتی با تاثیر از این بیماری همه گیر در طول تابستان فصل مسافرت با لغو ادامه به افزایش تقاضا و تضعیف به سقوط. American Airlines Group ,Inc. که تا به حال شرط بندی بر روی بهبود در کسب و کار گفت: آن را کاهش برخی از آن برنامه ریزی توسعه.

“ما خواهد شد و ما تنظیم برنامه پرواز شدت و اغلب در پاسخ به این فرار تقاضا محیط زیست” گفت: غربی اجرایی Gary کلی آن را به عنوان گزارش سه ماهه از دست دادن.

ایالات متحده حامل در حال مبارزه برای بازگرداندن مسافر اعتماد به نفس در مورد سفر با همیشه سخت تر از سیاست پوشیدن ماسک و متضاد به روش پر کردن هواپیما که در حال ساخت برداشت ایمنی یک عامل رقابتی.

شرکت های هواپیمایی همه پیرایش مقدار از پرواز به سقوط اما غربی گفت که آن لغو ادامه به افزایش است و این مجموعه برای سوزاندن بیشتر پول نقد بدون عمل است. تفسیر اخیر از هواپیمایی متحده Holdings, Inc. و دیگران با اشاره به تقاضای plateauing در ماه های ژوئن و ژوئیه به عنوان Covid-19 موارد شروع به افزایش می یابد در بسیاری از ایالت ها با سوختگی نقدی در حال سقوط است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه چیزی شما فکر می کنم سه ماهه بعدی نگه می دارد برای صنعت هواپیمایی? پیوستن به مکالمه زیر.

آمریکا بزرگترین شرکت هواپیمایی گفت: خدمه در اوایل این هفته که آن را بریده ظرفیت در ماه اوت به عنوان آن را در برابر چالش است که افزایش تعداد مورد مطرح برای برنامه های خود را به پرواز بیش از برخی از رقبای این تابستان.

آمریکایی در پیوستن به رقبا از جمله ایالات متحده Delta Air Lines , Inc. و روح Airlines , Inc. در پوسته پوسته شدن پشت آن تابستان قصد دارد به عنوان نوپای سفر بازیابی شروع به غرفه. آمریکا نمی گویند که چگونه بسیاری از پروازهای این شرکت قصد دارد به کاهش است اما گفته خلبانان در یادداشت این هفته برای آماده شدن برای برنامه تنظیمات.

آمریکا شرکت های هواپیمایی گفت: بیش از 41,000 کارکنان تصمیم گرفتند برای بازنشستگی پیش از موعد, کاهش چت روم و یا بخشی از پرداخت را ترک کنند. سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی در ژوئیه 1.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

غرب هنوز برنامه ای برای نگه داشتن اوت ظرفیت در 70 ٪ تا 80 ٪ از 2019 سطح اما با نقدی پیش بینی رایت از 23 میلیون دلار در روز در سه ماهه جاری در سطح با سه ماه تا 30 ژوئن—گفت: آن را تنظیم و در صورت لزوم.

این برنامه به نگه دارید وسط صندلی در هواپیما رایگان از طریق اکتبر, معکوس سیاست Delta Air LInes, Inc. غرب و آمریکا نیز گفت: اواخر روز چهارشنبه این است که تمام مسافران بیش از 2 سال باید پوشیدن ماسک در هیئت مدیره از بین بردن معافیت پزشکی شرایط. ایران نیاز مسافران آن به پوشیدن ماسک در فرودگاه.

غرب نیز گفت: این تست با استفاده از دوربین های حرارتی برای اسکن برای مسافران با درجه حرارت بالا در Dallas Love Field فرودگاه چیزی که کلی است به نام در اداره امنیت حمل و نقل را در.

آمریکایی و غربی گزارش از دست دادن ترکیب 3 میلیارد دلار در ماه ژوئن سه ماهه به طور معمول پر سود ترین فصل برای شرکت های هواپیمایی پیش از رها کردن در ترافیک پس از زايمان بعد زمانی که آنها بستگی دارد بیشتر در کسب و کار مسافران یک بازار است که همه از بین رفته.

هر دو شرکت های هواپیمایی در حال کاهش هزینه ها در پاسخ به تقاضا است که مدیران صنعت انتظار نداریم که به بهبود معنی داری تا زمانی که یک درمان برای Covid-19 می شود به طور گسترده ای در دسترس است.

مسافرت هوایی پر است از فرصت ها برای coronavirus انتقال است. Touchless چک در پلکسی گلاس سپر حرارت چک پشت به جلو شبانه روزی و هواپیما با خالی وسط صندلی ها همه در حال حاضر بخشی از تجربه پرواز و آینده را ممکن است حتی تغییرات بیشتر. تصویر: Alex Kuzoian

غربی گفت: 4,400 کارکنان گرفته بود داوطلبانه جدایی بسته در حالی که اضافی 12,500 را تمدید زمان خاموش و آن را متعهد به جلوگیری از هر گونه اجباری furloughs یا کاهش شغل در این سال است. آمریکا اوایل این ماه گفت که این امر می تواند overstaffed 20,000 کارکنان این سقوط اما که آن را هنوز هم امید به کاهش و یا جلوگیری از کاهش مجبور طریق بازنشستگی و ترک برنامه. دیگر حامل صادر کردند اعلامیه به طور بالقوه مؤثر بیش از 50 ، 000 کارکنان.

شرکت های هواپیمایی در میان همه گیر

  • اهداف آمریکایی نیویورک گسترش با JetBlue پیمان
  • هواپیمایی متحده هشدار آن را ممکن کردند 36,000 کارکنان
  • وزارت خزانه داری ایالات متحده می رسد موافقت نامه وام با پنج خطوط هوایی
  • شرکت های هواپیمایی اضافه کردن پروازها به عنوان سفر آهسته Coronavirus شروع به انتخاب کنید تا

جنوب غربی گزارش شده است از دست دادن $915 میلیون در ماه ژوئن سه ماهه در مقایسه با سود $741 میلیون سال گذشته است. به ازای هر سهم دست دادن $2.73 سهم به استثنای موارد خاص در مقایسه با $2.73 اجماع در میان تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet.

آمریکایی گزارش از دست دادن $2.1 میلیارد دلار در سه ماهه دوم در مقایسه با سود $662 میلیون سال قبل. به جز یک بار مواردی از قبیل کمک دولت برای پوشش حقوق و دستمزد شرکت هواپیمایی گزارش از دست دادن $3.4 میلیارد دلار یا $7.82 هر سهم در مقایسه با $4.86 اجماع در میان تحلیلگران.

غرب سهام منفی در قبل از باز کردن تجارت با دیگر حامل دقت پیش رو است.

نوشتن به داگ کامرون در [email protected] و آلیسون در Sider [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de