کره جنوبی 3Ts در مبارزه با COVID-19

نزدیک به چین از لحاظ جغرافیایی فرهنگی و اقتصادی کره جنوبی اولین کشوری بود که ضربه سخت بود COVID-19. تایید موارد شروع به فوران پس از کشف “بیمار 31” که شرکت در یک گردهمایی در جنوب شهر Daegu. در اوایل ماه مارس کره جنوبی این کشور پس از چین به بالاترین تاج موارد مثبت. ترس رسوب بسیاری از خارجی ها و دانشجویان بین المللی, زندگی در کره شمالی به ترک کشورهای خود را. اما همه چیز به زودی تغییر. تا پایان ماه مارس کره جنوبی شد پیشرو به عنوان مثال در تلاش جهانی برای مبارزه با کروناویروس. در حالی که تخمین زده شده که 3.4% مرگ و مير در اوایل ماه مارس کره جنوبی مرگ و مير ایستاده راه, پایین تر, نزدیک به 0.8%. تست و ردیابی ظرفیت کره جنوبی در سطح بین المللی مورد تحسین قرار گرفته بود و در حال تدریس در برخی از دانشگاه های ایالات متحده به عنوان یک نمونه مورد. جالب توجه است, کره جنوبی, آیا این همه بدون عمده مستند. امروز کره جنوبی را تحسین 50% نرخ درمان در مبارزه با تاج و شهر Daegu که تحمل تعداد زیادی از تاج موارد مثبت از طریق جامعه و انتقال و گزارش صفر در موارد جدید در 10 مارس. رهبران جهان مانند آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون درخواست کره جنوبی را در نبرد خود را در برابر COVID-19.

شرایط لازم برای مبارزه با کرونا هستند برای پیدا کردن موارد مشکوک در مراحل اولیه quarantining آنها و از بین بردن آنها را بهتر جستجو ظرفیت راه اندازی مورد نیاز سیستم باید انجام شود در مراحل اولیه و در نهایت مردم باید به دنبال اجتماعی فاصله به شدت. همه در همه این مبارزه با کروناویروس تنها می توان مبارزه کرد اگر دولت و مردم گرد هم می آیند.

سه مهم Ts که دیکته کره موفقیت در این نبرد تا کنون شده است: تست ردیابی و اعتماد است. ‘تست’ که پیام را به جامعه بین المللی در آمد پس زمینه از کره تلاش موفق در مسطح منحنی از موارد مثبت داشتن یکی از بالاترین نرخ از تاج تست در جهان است. تست مهم است زیرا شما می توانید مبارزه با آنچه که شما نمی توانید ببینید. تست کمک می کند تا در تشخیص زود هنگام و تشخیص زودرس را به حداقل می رساند بیشتر گسترش یافته است. هنگامی که موارد تایید شده در حال شناسایی اولیه شانس یک فرد بهبودی بالاتر است. با توجه به دسترسی آسان از آزمون در کره شمالی تفاوت در “مورد نرخ باروری” و “عفونت نرخ باروری” شده نسبتا کم است. با وجود این که کره جنوبی موفق شده است در نگه داشتن میزان مرگ و میر در حدود 2 درصد یکی از بالاترین در جهان است. از امروز کره جنوبی را آزمایش کرده است 518,743 مردم گزارش 10,537 موارد مثبت با 220 مرگ و میر. به طور کلی این کشور را آزمایش کرده است بیش از 10 ، 000 نفر در هر میلیون نفر از شهروندان است که در راه بالاتر از کشورهای دیگر در جهان است. چگونه آنها آن را انجام دهد ؟ مورد اول در کره جنوبی شناسایی شد در اواخر ژانویه زمانی که مقامات بهداشت احضار چندین پزشکی شرکت نمایندگان برای تولید یک کیت تست به صورت اورژانس. آنها وعده داده شده سویفت تصویب قانونی به شرکت های. اگر چه وجود دارد تنها 4 مورد جدید پس از آن کره جنوبی در زمان اقدامات سریع در هراس از تهدید یک بیماری همه گیر که در حال اجرا شایع در چین پس از آن. یک هفته بعد کره CDC تایید یکی از شرکت های تشخیصی آزمون. شرکت های دیگر به زودی به دنبال. دقت نتایج تست کیت گفت: 98%. کیت ارائه شد به طور گسترده ای در فاز اولیه از وقوع. کیت بود و در انبار نگهداری می شود زمانی که ویروس آمار, پاسخ فوری بود. در حال حاضر کشور را تولید می کند تا به 1lakh کیت در روز است و صادرات این کیت به بسیاری از کشورها در سراسر جهان است. نه تنها این کره به زودی شروع به ساخت عناوین در سراسر جهان برای آن درایو – از طریق غربالگری و مراکز Phonebooth مرکز آزمون. کشور ایجاد شده و بیش از 600 مرکز آزمون در سراسر کشور و تجلی توانایی خود را برای تست هزاران نفر از مردم روزانه. پایین بودن نرخ مرگ و میر نیز نسبت به آسان تست و نسبتا ارزان تست هزینه. مردم به راحتی می توانید جستجو برای غربالگری در مراکز محلی برنامه های نقشه برای دریافت مسیر به نزدیکترین مرکز غربالگری. آزمون دقیقه طول می کشد و نتایج از طریق ارسال اس ام اس.

ردیابی عفونت منابع یکی دیگر از عوامل مهم در حاوی ویروس است. کره جنوبی سریع برای شناسایی و جداسازی این موارد است. دولت مورد استفاده در شخص مصاحبه و مقدار زیادی از اطلاعات شخصی بانکی و ثبت اطلاعات کارت تلفن اطلاعات و همچنین ویدئوها از دوربین های مدار بسته در اطراف شهرستان برای پیگیری مردم است. مردم فرستاده شد به طور منظم پیام از کره جنوبی هشدار اضطراری سیستم. اضطراری پیام های حاوی اطلاعات از فرد آلوده در اطراف منطقه مکان او در بازدید از یک لینک به یک وب سایت دولت است که ذکر شده همه چیز در مورد مرد فعالیت برای دو روز گذشته و از مردم خواست که برای بازدید از مکان های که در آن بیمار شده بود به تماس با مرکز بهداشت در صورت فوری. این سیستم نگه داشته و هر کس آگاهانه و هشدار بر اساس روزمره در مورد افراد آلوده در محل خود و مکان هایی که آنها باید برای جلوگیری از رفتن به. مردم وحشت در تمام حتی در طول دوران سخت چون عمومی بود که به خوبی آگاه است و دولت ها نمایش داده می شود مدیریت کارآمد و شفافیت.

به منظور محدود کردن ویروس, مهم این است که مردم اعتماد خود را به دولت. و مهم این است که دولت برای برنده شدن اعتماد مردم است. Kang Kyung-wha فعلی وزیر امور خارجه کره جنوبی معتقد است که با نگه داشتن شفافیت کامل و با ارائه اطلاعات دقیق است که اعتماد مردم را می توان به دست آورد. این نبرد تنها می توان به دست آورد اگر مردم کشور همکاری در اقدامات انجام شده توسط دولت برای جلوگیری از تهدید ویروس. دولت کره ای در زمان های مختلف اقدامات لازم را به عموم مردم آگاه و هشدار در مورد ویروس به صورت روزانه: متن رسمی پیام از مقامات محلی فرستاده شد, بزرگ, نشانه های عمومی قرار داده شد, تاج, اطلاعات مربوط به نمایش داده شد هر زمان که یکی وارد شده به یک شبکه Wi-Fi عمومی, مدرسه, دانشگاه و دولت, وب سایت نمایش اطلاعات اولیه مربوط به این ویروس ثابت به روز رسانی اخبار در تلویزیون کانال, کانال های ملی همراه با کانال های خصوصی پخش روزانه توجیهی و پیشنهادات CDC و کره جنوبی هر روز بارها و بارها. این شفافیت و گردش خون گسترده ای از اطلاعات را به نفع خود اعتماد مردم است. مردم کره جنوبی در پاسخ شگفت آور خوبی برای این تلاش های دولت است. احتکار نمی شد شاهد در کره جنوبی در طول شیوع بیماری است. دولت بوده است کارآمد برای ارائه مایحتاج روزانه مردم به حفظ روزانه توزیع جریان طبیعی است. زمانی که قیمت از ماسک رفت تا در این کشور دولت کره در زمان مراحل برای اطمینان از دسترسی آسان ماسک صورت. رایگان ماسک ها به طور منظم توزیع شده در مدارس و اماکن عمومی. عفونی می تواند دیده می شود در همه جا. مردم کره نیز به ستایش خود را برای همکاری در نظر گرفتن 3 گام مهم – اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک در اماکن عمومی و نگه داشتن لازم است بهداشت.

در حالی که شیوع ویروس مختل کرده است بسیاری از رویدادهای مهم در سراسر جهان, کره جنوبی, همه را حیرت شده است و تا کنون با موفقیت انجام انتخابات پارلمانی است. مدیریت بحران ثابت شده است که یکی از عوامل تعیین کننده برای مشروعیت حزب حاکم در کره جنوبی. کره ای دولت به رهبری رئیس جمهور Park Geun-hye انتقاد قرار گرفته بود به طور گسترده ای برای مخفی کردن اطلاعات و ناکارآمدی آنها شامل MERS که در زمان زندگی از 38 نفر است. پارک دولت دیر پاسخ برگزار شد به عنوان یکی از عوامل هزینه 304 زندگی مردم در 2014 سئول کشتی فاجعه است. جنجال موجب تقویت بیشتر از نظر رئیس پارک استیضاح. یادگیری از اشتباهات گذشته و از دولت, رئیس جمهور, ماه Jae-در اتحاد نمایش داده می شود کارآمد برخورد از coronavirus تا کنون. بسیاری بر این باورند که Coronavirus کار خواهد کرد به عنوان یک تعویض بازی برای حزب حاکم در این انتخابات است. کلیدی است که حزب حاکم را از دست داده و coronavirus می شود مرکزی به این سال انتخابات مجلس اجتناب ناپذیر است برای رهبران سیاسی برای نشان دادن درجه بالایی از حساسیت به نیازهای رای دهندگان.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>