کره جنوبی هشدار ویروس سطح افزایش می یابد و با تمرکز بر یک کلیسا

سئول

کره جنوبی مطرح شده آن بیماری های عفونی هشدار به بالاترین سطح خود در روز یکشنبه به عنوان coronavirus تلفات افزایش یافت و به شش.

کره جنوبی Korean Air Lines و Asiana Airlines گفت: در حال تعلیق پروازها به Daegu این کشور چهارمین شهرستان و یکی با بیشترین تعداد coronavirus موارد برای هم بودن.

کره جنوبی مقامات گزارش در مجموع 763 coronavirus موارد که از صبح روز دوشنبه. بیش از نیمی از موارد جدید مربوط به یک کلیسا در جنوب شرقی شهر Daegu.

این Shincheonji کلیسا دیده می شود توسط بسیاری از جریان اصلی کلیساهای مسیحی به عنوان متعلق به یک فرقه مذهبی. در اطراف 9,300 Shincheonji اعضا در Daegu یا قرنطینه شده اند و یا خواسته به ماندن در خانه گفت: Jung Eun-kyeong مدیر کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC).

این KCDC گفت: تعدادی از عفونت تا به حال شروع به پریدن کرد 169. از کل موارد تایید شده بیش از 300 در ارتباط بودند به Shincheonji کلیسای عیسی جماعت در Daegu.

دولت کره جنوبی ماه Jae-در روز یکشنبه گفت که دولت مطرح کرده بود این کشور به بیماری هشدار با یک درجه به چهارم و بالاترین سطح در یک پیشنهاد برای مهار افزایش موارد جدید.

تشدید در سطح هشدار به دولت اجازه می دهد به ارسال منابع اضافی به Daegu شهرستان و Cheongdo شهرستان که تعیین شده “مراقبت های ویژه مناطق” در روز جمعه.

سطح هشدار را قادر می سازد که دولت به زور جلوگیری از فعالیتهای عمومی و دستور موقت بسته شدن مدارس وزارت بهداشت گفت.

این وزارت همچنین گفت: نخست وزیر چانگ Sye-kyun را مسئول تصمیم گیری سیاست های مربوط به شیوع ویروس که اولین بار است که نخست وزیر این کشور را به مداخله را بیش از دیگر وزیر در این راه است.

“ما معتقدیم که یک هفته تا 10 روز خواهد شد بسیار مهم برای تعیین گسترش coronavirus” وزیر بهداشت پارک داد neung-hoo گفت: در یک کنفرانس خبری.

وزیر آموزش و پرورش Yoo Eun-hae گفت که مهد کودک ابتدایی و متوسطه را شروع ترم جدید یک هفته بعد در تاریخ 9 مارس به جای 2 مارس.

پیشتر در روز یکشنبه حاکم حزب دموکرات خواسته دولت برای بودجه اضافی و همچنین به آزاد کردن بودجه اضطراری از بودجه موجود به ارزش 3.4 تریلیون وون ($2.82 میلیارد دلار) برای مقابله با شیوع. کره جنوبی مجلس قصد دارد برای برگزاری یک جلسه عمومی روز دوشنبه برای بحث در مورد اقدامات بیشتری را با توجه به Yonhap.

کره جنوبی در اوایل موارد مربوط به چین است اما عفونت های جدید مرکز در دائگو یک شهرستان در حدود 2.5 میلیون دلار و یک بیمارستان در Cheongdo یک شهرستان با حدود 43000 نفر است.

کیم سیمون سخنگوی از Shincheonji کلیسا گفت: در یوتیوب در روز یکشنبه که به کلیسا را به تلاش برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته و از نزدیک همکاری با مقامات بهداشتی. این Shincheonji کلیسا گفت: آن بسته همه شاخه های محلی پس از یک عضو کلیسا آزمایش مثبت برای این ویروس در فوریه. 18.

مشاوره سفر

وزارت امور خارجه ایالات متحده روز شنبه مطرح آن سفر مشورتی در سطح کره جنوبی از 1 به 2 دوم از چهار رأی که می پرسد مسافران برای جلوگیری از تماس با افراد بیمار.

هفده کره جنوبی کاتولیک از North Gyeongsang استان و راهنمای تور در سئول که رفته بود زیارت به اسرائیل در اوایل این ماه تایید شد که شده است آلوده به ویروس KCDC گفت.

اسرائیل و مقامات فلسطینی به دنبال کاستن ترس از پتانسیل های محلی شیوع پس از یادگیری است که کره جنوبی زائران که تا به حال در سفر به برخی از سرزمین مقدس ترین سایت های محبوب شد و بعد از آن مبتلا به ویروس است.

کره جنوبی در هیئت مدیره یک کره ای هوا پرواز کرده بودند ورود در تل آویو را در فرودگاه بین المللی بن گوریون در عصر روز شنبه به دلیل نگرانی بیش از این ویروس در کره جنوبی وزارت امور خارجه گفت: در روز یکشنبه.

“به عنوان اندازه گرفته شد و بدون اطلاع قبلی در پیشبرد اسرائیل ما شکایت باعث ناراحتی ما به مسافران و پرسید: برای جلوگیری از عود” وزارت گفت همتایان اسرائیلی قول داده بود به همکاری با کره جنوبی.

در ضمن 41 کلیساهای کاتولیک در شهر دائگو گوانگجو و جاهای دیگر را به حالت تعلیق در توده و دیگر تجمعات.

(گزارش اضافی توسط Hyonhee Shin Sangmi Cha, Chaeyoun برنده و Dogyun کیم در سئول و Ari Rabinovitch و دن ویلیامز در اورشلیم ویرایش توسط Sam هلمز/ژاکلین ونگ/جین Merriman)

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im