کره جنوبی: چگونه برای اجرای یک انتخابات در طول یک بیماری همه گیر

سئول, کره جنوبی

میلیون ها نفر از کره جنوبی تن ماسک و دستکش یکبار مصرف به آنها رای دادند و در انتخابات پارلمانی روز شنبه به بالاترین میزان مشارکت در نزدیک به سه دهه با وجود coronavirus.

دولت در برابر تماس برای به تعویق انداختن انتخابات پارلمانی در صورتحساب یا لیست به عنوان یک midterm همه پرسی رئیس جمهور مون جائه در که وارد دو سال آخر خود تنها پنج سال مدت دست و پنجه نرم کردن با یک تاریخی بحران بهداشت عمومی است که رها کردن عظیم اقتصادی شوک.

خروج نظرسنجی انجام شده توسط ایستگاه تلویزیونی نشان داد که آقای مون حزب دموکرات و یک ماهواره حزب در آن ایجاد شده به نفع خود متناسب نماینده کرسی خواهد به راحتی ترکیب برای اکثریت در 300 کرسی مجلس ملی.

در حالی که کره جنوبی رای دهندگان عمیقا تقسیم شده همراه ایدئولوژیک و نسل خطوط منطقه ای و وفاداری, بررسی های اخیر نشان داد رشد برای حمایت از آقای ماه و حزب لیبرال بازتاب عمومی را تصویب تهاجمی تست-و-قرنطینه برنامه تا کنون اعتبار برای کاهش نرخ مرگ و میر برای coronavirus در مقایسه با چین و اروپا و شمال امریکا است.

صف های طولانی که snaked در اطراف ادارات دولتی و مدارس به دنبال رکورد بالا مشارکت در رای گیری اولیه برگزار شده در روز جمعه و شنبه و نادیده گرفتن انتظارات برای پایین مشارکت مردم به دلیل ترس از ابتلا به ویروس.

در عرضه اولیه شمارش ملی کمیسیون انتخابات گفت: بیش از 17.2 میلیون نفر رای دادند و چهارشنبه. همراه با 11.8 میلیون که رأی گیری در رای گیری اولیه و یا توسط پست الکترونیکی به طور کلی مردم در انتخابات بود 66.2% بالاترین سطح از 71.9% مردم در انتخابات در سال 1992 انتخابات عمومی.

تحلیلگران در تلاش برای پیدا کردن توضیحات به صورت غیر منتظره میزان مشارکت بالا است. برخی به سادگی داد.

“من واقعا نمی هر گونه نظریه برای این” گفت: Yul شین استاد در سئول دانشگاه Myongji. “هنگامی که سوئیچ بالا هستند رای دهندگان معمولا در تلاش برای وضع قضاوت در یک دولت است که آنها را ناامید. اما خروج سنجی پیش بینی خرد کردن پیروزی برای حزب حاکم است.”

“ما در حال رفتن را از طریق بار دشوار است اما coronavirus و سیاست دو چیز متفاوت هستند” گفت: یکی از رای دهندگان لی کوم.

یکی دیگر از سئول ساکن چانگ Eun-جوان گفت: او وارد شدند و او را در ايستگاه فقط پس از 6 صبح برای جلوگیری از جمعیت.

“من نگران coronavirus,” او گفت:. “آنها بررسی می شود دمای من و من دست دستکش, اما آن را به عنوان پر دردسر به عنوان من فکر کردم آن خواهد بود. … من نمی خواهم آنچه را که ما در حال رفتن را از طریق, اما من بازیگران من رای گیری برای جلوگیری از اشتباه نامزدها از گرفتن انتخاب می شوند.”

رای گیری تساوی مقابل با یک طرح میتوانست به چرخه انتخابات در ایالات متحده, که در آن برخی از ایالات آمریکا به عقب رانده انتخابات مقدماتی یا روشن به رای گیری از طریق پست.

برای برگزاری انتخابات مجلس به عنوان برنامه ریزی شده مقامات کره جنوبی و مقامات بهداشتی کشید تا عمدی مجموعه ای از اقدامات پیشگیرانه به منظور کاهش خطرات ناشی از این ویروس منتقل می شود.

نوار مجرای و یا برچسب مشخص شده 3 فوت اجتماعی فاصله گرفتن فضا از خیابان های نزدیک به انتخابات غرفه. نقاب نظرسنجی کارگران بررسی می شود دمای ورود و whisked هر کسی با یک تب و یا با پوشیدن یک ماسک به مناطق جداگانه برای رای دادن مطابق با اصول بهداشتی امکانات پس از آنها رای دادند. رای دهندگان که گذشت تب غربالگری رو ژل بهداشتی و یکبار مصرف پلاستیکی, دستکش, قبل از ورود به غرفه.

دولت همچنین نقشه برداری از یک فرآیند رای گیری برای کسانی که قرنطینه در خانه های خود تعدادی که تا این حد رواج پس از این کشور آغاز شد اجرای دو هفته قرنطينه در همه مهاجران از خارج از کشور در تاریخ 1 آوریل.

مقامات پیامک رای دهندگان واجد شرایط در قرنطینه قبل از رای گیری و در مورد 13,000 تأیید آنها می خواستند شرکت کنند. کسانی که بدون تب و یا علائم تنفسی اجازه داده شد به ترک خانه های خود را از 5:20 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر به طوری که آنها می تواند رأی گیری پس از 6 بعد از ظهر زمانی که مراکز رای گیری نزدیک برای دیگر رای دهندگان.

آنها به همراهی و یا نظارت از طریق برنامه های ردیابی و باید حفظ 6 پا راه دور در حوزه های رأی گیری در حالی که کارگران به طور کامل در لباس محافظ مناسب بودند به ضد عفونی کردن غرفه پس از هر یک از آنها رای.

بستری بیماران و یا کسانی که پس از آن تحت دو هفته قرنطینه قادر به رای دادن از طریق پست اگر آنها تا به حال اعمال شده در اواخر ماه مارس است. حدود 400 از خفیف بیمار رای دادند در اسکان موقت در طول هفته گذشته رای گیری اولیه.

کره جنوبی تایید کرده است بیش از 10,590 coronavirus موارد از جمله 225 مرگ و میر با تعدادی از عفونت های جدید کاهش در هفته های اخیر. اما نگرانی در مورد افزایش موارد در پر جمعیت سئول شهری و نگرانی است که جمعیت در پارک ها و در حمل و نقل انبوه ممکن است نشانه ای از یک آرامش اجتماعی فاصله.

مجمع ملی انتخاب شده است هر چهار سال. رای دهندگان به طور مستقیم انتخاب 253 منطقه کرسی در حالی که باقی مانده 47 رفتن به متناسب نمایندگان.

در حالی که ده ها تن از طرفین ثبت نام نامزدهای انتخابات دیده می شد تا حد زیادی به عنوان یک راه دو مسابقه بین آقای Moon حاکم دموکراتیک حزب اصلی محافظه کار مخالف ایالات آینده ، هر دو ثبت نام ماهواره احزاب در تلاش برای برنده شدن بیشتر متناسب نماینده کرسی است.

فقط سه سال پیش تظاهرات توده ای سرنگون آقای مون فاسد سلف اما نمایش عمومی از کره جنوبی پویا دموکراسی بودند خاموش این سال توسط ویروس. نامزدها با پوشیدن ماسک و دستکش اجتناب بزرگ تظاهرات و handshakes. چیزهایی که بیشتر گرم در اینترنت که سرریز با تلخ مبادلات بین حامیان آقای ماه و محافظه کار خود مخالفان و متهم شدن دولت از اقتصاد و سیاست خارجی شکست و botching مالی پاسخ به این بیماری همه گیر.

قبل از این ویروس شروع به جذب توجه عمومی آقای ماه شاهد حمایت خود را از شبهه بیش از یک پوسیدگی بازار کار رسوایی فساد اطراف کلید متحدان سیاسی و بلند پروازانه اما شکننده دیپلماسی با رقیب کره شمالی که در حال سقوط از هم جدا.

آقای ماه برگزار می شود سه نشست با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در سال 2018 اما شمال در ماه های اخیر قطع تقریبا همه همکاری با جنوب در میان یک بن بست در بزرگتر مذاکرات هسته ای با ایالات متحده است. شمال نیز با شماره گیری تا سلاح های آزمایش و شلیک یک راکت موشک به دریا در روز سه شنبه.

یک پیروزی حزب حاکم خواهد شد به احتمال زیاد جسور آقای ماه خود را به درایو های کلیدی داخلی و سیاست خارجی از جمله از سرگیری بین کره ای و همکاری القا آمریکا-کره شمالی مذاکرات گفت: Duyeon کیم یک مشاور ارشد در بروکسل بر اساس گروه بین المللی بحران.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de