کره جنوبی Coronavirus موارد ظهور چین به عنوان سیاهی بهبود

کره جنوبی سربازان با پوشیدن دنده محافظ اسپری ضد عفونی کننده در Daegu در روز شنبه.

عکس: -/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کره جنوبی گزارش داد بیش از 800 جدید کروناویروس موارد در شنبه بیشتر از هر کشور در این بیماری همه گیر به چین گفت: آن عبور کلید آستانه در مبارزه با این بیماری کشنده است.

افزایش در کره جنوبی آمد بیشتر در دائگو جنوب شهر در مرکز کشور شیوع; علاوه بر آن چهار نفر کشته شده اند. در آن زمان تعداد کل موارد در کشور به 3,150 با توجه به کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

آخرین Coronavirus

 • کره جنوبی گزارش 800 جدید کروناویروس موارد; کل افزایش می یابد به 3,150 با چهار مرده
 • چین می گوید: 39,002 مردم شده اند درمان ویروس و تخلیه بیش از بیش از 37,000 افرادی که هنوز آلوده
 • چین گزارش 47 جدید کروناویروس موارد آوردن مجموع به حدود 80,000 با 2,835 مرگ و میر
 • ایران می گوید این 388 ویروس موارد و 34 نفر کشته شده اند
 • ایتالیا گزارش این 888 coronavirus موارد و 21 نفر کشته شده اند

چین, در ضمن تبلیغ و ارقام نشان میدهد تعداد زیادی از مردم در این کشور که بهبود از ویروس, بیماری های منتقله در حال حاضر بیش از تعداد کسانی که به تایید هنوز هم آن را داشته باشد. رسمی مردم روزنامه قرار داده و تعدادی از بیمارانی که درمان شده است و در حال ترخيص از بيمارستان در حدود 39,002 بیش از 37,414 مردم هنوز به تایید آلوده شده اند جدید کروناویروس.

این ادعا نشان می دهد که چگونه دولت چین به دنبال موقعیت خود را به عنوان به طور موثر متوقف گسترش ویروس داخلی در حالی که قادر به کمک به کشورهای دیگر در مبارزه با شیوع بیماری. وزیر امور خارجه چین وانگ یی به نام او و همتایان ایرانی در روز جمعه و ارائه شده به ارائه کمک و به اشتراک گذاری چین تخصص در مبارزه با این بیماری است.

آقای وانگ گفت: وزیر امور خارجه ایتالیا Luigi Di Maio که چین نه تنها مانع این ویروس از گسترش بیشتر در داخل کشور اما تضمین آن نبود که گسترش به جهان در مقیاس بزرگتر. این کشور اهدا تشخیصی کیت ها و دیگر تجهیزات پزشکی به ایران. جهانی بار های دولتی, روزنامه گفت: این کمک خواهد همچنین شامل یک تیم از چهار کارشناسان بیماری های عفونی.

اما برخی از اپيدميولوژيستها فکر می کردم که خیلی زود برای چین به ادعای پیروزی.

“گام بعدی برای چین خواهد شد راه اندازی مجدد اقتصاد خود را در حالی که جلوگیری از تجدید حیات در انتقال گفت:” بن Cowling رئیس اپیدمیولوژی و آمار زیستی بخش در دانشگاه هنگ کنگ دانشکده بهداشت اضافه کرد که دیگر کشورها را تحت تاثیر قرار رو همین چالش است. “جهانی همه گیر است که تنها فقط شروع است.”

چین گزارش 47 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در روز شنبه. حدود 80,000 موارد تایید شده اند وجود دارد با مجموع 2,835 مرگ و میر با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

در حالی که وضعیت در این کشور به نظر می رسد برقراری ثبات در شهر ووهان جایی که این بیماری همه گیر کردم شروع آن گزارش بیش از 400 مورد جدید و 37 از مرگ کمیسیون بهداشت و درمان گفت.

به عنوان coronavirus را تهدید به گسترش در سراسر ایالات متحده مقامات بهداشتی فدرال گسترش معیارهای آنها باید تست شده و ساده تست-کیت مصوبات. عکس: Jeenah ماه/ایسنا

تنها هفت عفونت های جدید گزارش شده در جای دیگر در کشور که از صبح روز شنبه و محدودیت های سخت تر برای نگه داشتن ویروس موجود است. روز جمعه در پکن گفته است که هر کسی که گیر کرده در هوبئی استان که در ووهان واقع شده است, نمی تواند بازگشت به پایتخت. پکن گزارش یک مورد و یک مورد مرگ در روز جمعه.

مقامات در جنوب شرقی شهر ساحلی Ningbo روز پنجشنبه گفت که خبرچینان اهدا خواهد شد معادل حدود 1400 $برای تبدیل در یک فرد است که تایید شده به ویروس.

جهانی بار ترجمه شده نامه ای از نگهبان توسط کریس Ogden استادیار در سیاست چین در دانشگاه سنت اندروز که اشاره به سرعت است که با چین استبدادی نظارت دولت قادر به سرکوب این بیماری همه گیر. جهانی بار در زمان خود را به عنوان تیتر یک خط از نامه ای که گفت: “ما ممکن است در نهایت مایل است که همه ما زندگی در چین تا زمانی که وضعیت حل و فصل شده است.”

هو Xijin که سردبیر این روزنامه چینی نوشت: در رسانه های اجتماعی شب جمعه که وقت آن است که برای چین به کمک به کشورهای دیگر است.

“چین ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی در کنترل بیماری” او گفت:. “به عنوان اپیدمی گسترش در مقیاس بزرگ در خارج از چین و از آنجا که برخی از کشورها ضعیف به پاسخ جامعه بین المللی داده است چین بیشتر بررسی مثبت است.”

مربوط به پوشش

 • سهام رنج می برند بزرگترین زیان هفتگی از سال 2008
 • سه Coronavirus موارد شناخته شده قرار گرفتن در معرض گزارش شده در ایالات متحده West Coast
 • چگونه به آماده شدن برای Coronavirus
 • دموکرات ها را فشار دهید برای اطلاعات در Coronavirus Whistleblower شکایت
 • آنچه ما می دانیم درباره Coronavirus از علائم که در معرض خطر است
 • با شماره: چگونه Coronavirus بیماری همه گیر است که هدف قرار دادن کسب و کار در سراسر جهان

در تفسیر منتشر شده در ایالات متحده آمریکا امروز و چند مقام چینی رسانه در شنبه Cui Tiankai, چین سفیر آمریکا گفت که چین “بنا یک دیوار بزرگ پیشگیری از بیماری ها برای جهان است.” اما همه ناظران به توافق رسیدند.

“حزب کمونیست چین خود را به عنوان قهرمان نجات دهنده در coronavirus عفونت مبارزه گفت:” جورج مگنوس نویسنده “پرچم قرمز: چرا Xi چین در خطر است “اما میراث این بحران بهداشت عمومی خواهد بود نه حزب اقدامات کاهش آنجا که حکومت شکست که این اجازه را به فوران در راه آن را در چین و در حال حاضر در سراسر جهان است.”

جدید کروناویروس بیماری, دوبله Covid-19 بوده است گسترش سریع تر خارج از چین برای بسیاری از هفته است. تعدادی از عفونت های جدید در کره جنوبی باید بیش از آن در چین طی چند روز گذشته.

ایران روز جمعه گزارش دوم بیشترین تعداد از کل مرگ و میر ناشی از این بیماری پس از چین با 34 مرگ و میر در میان 388 مجموع موارد با توجه به رسانه های دولتی.

در یکی دیگر از استبدادی دولت کره شمالی هیچ مورد گزارش شده است. در دیدار از کشور حزب کارگران کمیته مرکزی ” کیم جونگ سازمان ملل متحد دستور داد که تمام کانال های که از طریق آن ویروس می تواند وارد کشور شود و مهر و موم کردن با توجه به رسانه های دولتی. او گفت: اقدامات پیشگیری شد “حیاتی دولت امر است.”

ایتالیا با توجه به آن حفاظت مدنی بخش تا به حال 888 تایید موارد عفونت و 21 کشته و جمعه.

نوشتن به Wenxin فن در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de