دریای چین جنوبی: ارزیابی چینی تاریخی توجیه نه خط نقش برآب

چین پروژه های خود ادعا می کند در نه خط نقش برآب منطقه بر اساس مفهوم خود را از حقایق تاریخی یک خونسرد و تحلیل مربوطه است. در حالی که سابق چینی PM Wen Jiabao اظهار داشت: “این چین سرزمین های تاریخی از دوران باستان” چین سابق وزیر امور خارجه یانگ Jiechi گفت: پس از آن وزیر خارجه آمریکا هیلاری کلینتون در 4 سپتامبر 2012 که وجود دارد مقدار زیادی از تاریخی و … شواهد نشان می دهد که چین به حاکمیت بر جزایر در دریای چین جنوبی (SCS) و مجاور آب است.’

چینی مفهوم تاریخ دارای دو ویژگی های خاص است. برای اولین بار چین را درک تاریخ به عنوان یک ابزار statecraft که نقش حیاتی در تعیین سرنوشت ملت-متحده است. دوم چین احساس می کند که حقایق تاریخی را می توان دستکاری به توجیه آن غیر قانونی و خیالی ادعا می کند. از این رو آن بر نقش تاریخ در تبلیغات و روانی مبارزات انتخاباتی.

چین پیشرفت ادعای خود را بر اساس سه استدلال. اولین SCS و جزایر در درون این بدن از آب شده اند در اختیار قرن قدمت به عنوان دور به عنوان سلسله هان در قرن دوم میلادی است و آنها ماهیگیری و بهره برداری از منابع وجود دارد پس از 2 قرن از این رو SCS متعلق به آنها است.

دوم چین نیز با استفاده از سفرهای هان و مینگ دریانورد به SCS به عنوان اساس ادعای خود بیش از نه خط نقش برآب منطقه است. چینی محقق Li Guoqiang گفته است که مردم چین را کشف کرده بود این جزایر و توسعه آنها را برای اولین بار. و در نتیجه چینی حاکمیت بر این منطقه به تدریج تشکیل شد بر اساس مداوم اداری صلاحیت چینی دولت های پی در پی سلسله. از این رو چین مسلم حاکمیت بر SCS. یک استدلال عجیب و غریب! نه همه دریانورد که در بازدید از این منطقه از دیگر امپراتوری ممکن است نگهداری سوابق. علاوه بر این سفرهای از Zeng او در طول 1405-1433 بودند برای هدف خاصی از دانش در مورد امپراتور (یونگ لو) عظمت و فضیلت و نه برای هر اداری تابع. این دانش مشترک است که سفرهای بودند انجام شده از همه امپراتوری ها به گسترش اطلاعات در مورد امپراتوران امپراتوری یا مذهبی اصول پس از دوره باستان. یک قرن 10th عرب مسافر و جغرافی al-Masudi تا به حال ساخته شده است اشاره به کام دریا و تجارت بین چمپا و Luzon. وجود دارد هیچ اشاره ای به چینی حاکمیت در کام دریا. در گذشته امپراتوری ورزش نمی حاکمیت مانند آنچه که دیده شده است در این پست Westphalian دوره است. ترین امپراتوری بود undefined محافظت نشده و تغییر مرزهای. و از همه مهمتر هیچ کدام تا به حال مدعی حاکمیت بر آب.

سوم چین ادعا می کند که چینی ها را فتح مناطق بزرگ در آسیا است که توسعه یافته از چین به غرب آسیا و جنوب آسیا است. این است که مبتنی بر تحریف حقایق است. چینی رسمی و تاریخ در حال حاضر ادعا می کند که مغولان تبتی, Manchus و هانس تمام شد ، این می رود در برابر حقایق تاریخی. آن است که به خوبی شناخته شده است که ‘دیوار بزرگ چین’ ساخته شده توسط چینی هان سلسله برای حفظ مغولان و Manchus که بارها و بارها تصرف چینی هان امپراتوری. این دیوار در واقع به نمایندگی بیرونی محدود از امپراتوری هان. چین است که ترویج یک اسطوره است که چنگیز خان بود و در واقع یک چینی.

وجود دارد معتبر نقشه های در دسترس است که به تصویر کشیدن که چینی حاکمیت محدود به سرزمین اصلی چین تنها. نقشه داده شده توسط مرکل از آلمان به چین در سال 2014 در دومی سفر به آلمان [یک 1735 نقشه چین ساخته شده توسط نقشه کش Jean-Baptiste Bourguignon d’Anville و چاپ شده توسط انتشارات خانه] نشان می دهد این جنبه به وضوح. این نقشه نشان می دهد “چین” — است که چینی ها افزوده بیشتر قومی هان مردم بدون تبت سین کیانگ مغولستان یا منچوری. جزایر تایوان و Hainan نشان داده شده با رنگ های مختلف, مرز, نشان می دهد که سپس آنها را به قطعات از چین است.

علاوه بر این چین تاریخی ادعا می کند’ را به حساب این واقعیت است که چند مهم سلیمان در اصل اشغال شده توسط افراد غیر چینی مبدا. تایوان اصل حل و فصل توسط مردم مالایی-پلینزی تبار. و این به بهتر ادعا می کند به ویتنام و فیلیپین از پکن بیش از تایوان. چین ادعا می کند بر اساس داستان تخیلی تاریخ است که به راحتی چشم پوشی از وجود دیگر مردم و تاریخ خود را از دریا نوردی و بازرگانی رفتن به 2000 سال قبل از آشنایی در چین سرمایه گذاری در SCS و فراتر از آن.

نه خطوط نقش برآب شد کار از اواسط قرن 20th. یانگ که ایجاد این خطوط به کار گرفته شد توسط ملی دولت چین است. به عنوان سیاستمداران نگاه به تقویت یک ملت در حال ظهور از جنگ و محرومیت یانگ آغاز شد فهرست نویسی چه Kuomintang دولت مدعی شدند چین دریایی گنجینه های. در سال 1947 او در نقشه معرفی 11-داش خط و 286 بیت از سنگ و چمن در SCS. پس از PRC در زمان بیش از کنترل این نقشه به تصویب رسید ، در سال 1952 دو خطوط نقش برآب شد کاهش یافته است به وضوح نشان می دهد استبداد در طراحی این خطوط است. چین شروع به انتشار این خطوط تنها پس از آن شروع به اشغال جزایر از 1970s و ارائه به سازمان ملل متحد یک نقشه از چین با نه خط نقطه چین در سال 2009. آموزشی و پژوهشی موسسه تاکید بر این جنبه از تبلیغات. در مدارس به کودکان آموزش داده می شوند که خود را در مرزهای مناطق تحت پوشش نه خط نقش برآب. چین تا به حال تاسیس یک فرمان زیر کمیته در سال 2012 برای هدایت هماهنگی و نظارت بر آموزش تبلیغ آگاهی ملی نقشه و کنترل کل ملی نقشه بازار با هماهنگی 13 وزارتخانه است. در پایان سال 2012 چین با صدور گذرنامه های بیومتریک با یک نقشه از چین نشان نه خطوط نقش برآب که جذب واکنش های قوی از آن کشورهای همسایه. در ژانویه 1, 2013 چین صادر نقشه جدید که برای اولین بار مشخص شده در جزئیات بیش از 130 جزایر صخره های shoals در دریای جنوب چین است که پکن دعاوي U شکل خطوط.

داخلی این تبلیغات تولید شده است یک روایت است که توجیه irredentism در حالی که خارج از آن است که افزایش تنش به سطح بی سابقه ای. این موضوع مورد بررسی قرار گرفت مشهور مورخان نیز توسط PCA حاکم و آنها را پیدا کنید, هر گونه پایه و اساس این خطوط خیالی. اخیرا ویتنام و اندونزی و مالزی باید با نزدیک شدن به سازمان ملل متحد ابراز چین که هیچ پایه و اساس قانونی برای نه-خط نقش برآب منطقه است. ادعایی تاریخی ادعا می کند بیش از دریای چین جنوبی نیست قرن قدمت: آنها تنها به بازگشت به سال 1947. چین با استفاده از ساخته ‘شواهد تاریخ” به عنوان یک ابزار برای گرفتن این منطقه است. هدف تحلیل تاریخچه نشان می دهد که SCS یک منطقه مشترک است و باید آن را به عنوان درمان برای صلح و منافع متقابل است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>