صدای سکوت: با وقفه از مستند ما شنیده چیزی است که ما به طور معمول هرگز فراموش

این چیزی بود که من می دانستم اما نمی تواند کاملا جای خود. این بود که با دیدن یک چهره آشنا در محیط ناآشنا به طوری که برای یک لحظه شما کاملا نمی دانیم فرد است.

سپس من در نهایت نمیفهمد آنچه در آن بود. من می خواهم در سراسر آن را در دریایی از شن و ماسه است که امتداد فراتر از Jaisalmer و در اعماق جنگل های کوه عقب نشینی از Jilling است که اجرا شده توسط دوست من استیو لعل. اما من می خواهم به ندرت اگر تا کنون مواجه می شوند و آن را در یک شهرستان است که چرا آن زمان من در حالی که برای شناسایی آنچه در آن بود: صدای سکوت.

آن است که یک صدا به ندرت شنیده می شود در شهر با خیابان های شلوغ با عجله و سر و صدا از ترافیک. اما با مستند جاده ها متروک شدن و تمام است که فضای خالی رو پر سکوت.

سکوت معنا نیست که عدم وجود صدا. آن را به یک صدا رزونانس یا نه این است که بسیاری از, تقریبا غیر قابل کشف برای تلفن های موبایل است که تا یک سمفونی است که ما احساس می کنیم به جای شنیدن.

در بیابان خارج Jaisalmer سکوت شده بود تشکیل شده از زمزمه آه از شن و ماسه نوازش توسط دست نامرئی باد. در Jilling سکوت متفاوت بوده است; به gossipy مکالمه نسیم-ژولیده برگ عمیق و بازدم از درختان غول و در دور مقابل تنها ندای یک جنگل مرغ.

به مانند صدای سکوت در حال اضافه شدن undertones از خود ما تنفس, زمزمه, ضربان قلب, جزر و مد پالس خون در درون ما.
وجود دارد چیزی به نام حرکت براونی به نام بعد از یک قرن 19 دانشمند اسکاتلندی به نام رابرت براون که برای اولین بار اشاره کرد آن است که متشکل از تعامل مولکولی و عمل به عنوان یک نوع از پس زمینه استاتیک است که شما در بین کانال در تلویزیون ضعف وزوز.

20 هکتار پیچیده که در آن زندگی می کنیم در گورگان است که احاطه شده توسط ساختمان های بلند با این نتیجه که ما مستعمره تبدیل به یک پناهگاه برای پرندگان و دیگر پناهجویان پناه از بتن های بایر.

این آریا از birdsong و زدگی و گریز از سنجاب اضافه شده است به سکون از مستند, کمک به صدای سکوت. یک صدا که پست-مستند خواهد بود و غرق در یک مواج, موج جزر و مدی از سر و صدا.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im