به عنوان هند جشن 21st کرگیل Vijay Diwas در غرب Ladakh امروز ارتش چشم متمرکز خواهد شد در درگیری با اشرار در شرق لاداخ. سوالات مشابه مطرح شده در طول جنگ کارگیل در حال شنیده ما هوش و توانمندی های سیاست خارجی انتخاب و آمادگی نظامی. در حال حاضر این مسائل می تواند نگه داشته کنار گذاشته و در فضای داده شده به دولت و ارتش برای رسیدگی مداوم ایستاده-اما پس از آن postmortem نیز لازم است. این بررسی آینده باید جامع ارزیابی کامل امنیت ملی معماری از جمله نظامی ما قابلیت.

ما تمایل به برابر توانایی های نظامی با خالص تعداد مردان و تجهیزات و هر تصمیم توسط وزارت دفاع برای تهیه برخی از قطعه ای از سخت افزار نظامی است مورد ستایش قرار داد به عنوان یک gamechanger. تجهیزات ضروری است اما توانایی های نظامی بسیار بیشتر از اضافه کردن اسلحه و کشتی و هواپیما. یک شرکت رند در گزارشی با عنوان ‘اندازه گیری توانایی های نظامی’ متحده “یک کشور ممکن است ارائه نظامی خود را با سخاوتمندانه بودجه و بزرگ کادر نیروی انسانی, اما اگر نظامی دکترین غلط است, آموزش بی اثر رهبری unschooled یا سازمان نامناسب توانایی های نظامی رنج می برند.”

آن است که در حال حاضر پذیرفته شده است که با توجه به وضعیت اقتصاد هند دفاع از بودجه را هر تزریق گسترده منابع مالی. این می آید در زمانی که مرزهای ما بسیار فرار هستند و بعید است برای دیدن بهبود به زودی. وضعیت دیکته است که ما را به یک نگاه سخت در چگونه ما می تواند در بازده عملیاتی با تغییرات در دکترین و ساختارهای سازمانی و در یک ارزیابی واقع بینانه از توانمندی های لازم برای مبارزه با جنگ ما.

وجود دارد یک نیاز فوری برای یک مشترک warfighting دکترین که synergises قابلیت های سه خدمات. وجود دارد بسیاری از بحث های این روزها در مورد چگونه نیروی دریایی هند می تواند مورد استفاده برای تحت فشار قرار دادن چین در اقیانوس هند به عنوان یک شمارنده به آنچه اتفاق می افتد در Ladakh. سابق نیروی دریایی رئیس دریاسالار آرون Prakash است به درستی این به نام “ماندگار استراتژی” اما به طور کامل موثر آن به وزن جدی tri-خدمات بحث در پشت آن.

مشترک دکترین نیز باید پوشش طیف وسیعی از درگیری حالات. تمرکز ما این است که در حال حاضر در همه جنگ ها به عنوان شاهد توسط ارتش را “شروع سرد دکترین”. این پیش بینی سریع و تهاجمی به پاکستان برای رسیدن به پیروزی در کوتاه swift جنگ. به طور مشابه یک fullscale بسیج ارتش هند قبل از هر گونه درگیری در مرزهای شمالی ما. این است که همه-یا-هیچ چیز رویکرد به عملیات نظامی است. در واقع یک جنگ بزرگ بین هسته ای مسلح کشور در جنوب آسیا است که به احتمال زیاد حداقل امکان. ارتش باید آماده برای سناریوهای مختلف — انتخابی مرزی حملات محدود درگیری نظامی و اجبار. جدا از خوب فکر کردن طرح های نبرد به مقابله با همه احتمالات این آمادگی را نیز آغاز یک بحث فکری در مسائل مهم مانند تشدید کنترل و همچنین تشدید میشوند.

آن حیاتی است که رهبری سیاسی را نشان می دهد دخالت بیشتر در تهیه دکترین نظامی. در نهایت استفاده از قدرت نظامی برای دستیابی به یک هدف سیاسی. به دست ارتش خوب است در سطح تاکتیکی اما استراتژی کلی باید مهر رهبر کشور.

نیاز به مشترک warfighting ساختارهای سازمانی است escapable نیاز اما می ایستد فرو رفته در اینتر-خدمات تفاوت. این تفاوت ها باید تنگ شده. ایجاد ‘تئاتر دستورات باید انجام شود در اولویت قرار دارد و به عنوان بخشی از یک طرح جامع حمایت تمام خدمات. تمایل به اعلام طرح در رسانه ها قبل از آنها حتی بحث شده است در این سرویس مرکزی را تنها سخت شدن مواضع و بازسازی دشوار است.

ما همچنین می تواند در نظر ادغام شرقی فرماندهی نیروی دریایی و, Andaman and Nicobar فرمان به یک فرمان. فعلی تنظیم شرقی فرماندهی نیروی دریایی تحت نیروی دریایی رئیس و Andaman and Nicobar فرمان اداره رئیس دفاع کارکنان تاثیر منفی یکپارچه عملیات نیروی دریایی در جنوب شرقی اقیانوس هند.

ما بیش از حد تمرکز بر روی تعدادی از ارتش بخش اسکادران جنگنده و کشتی های نیروی دریایی نیاز به جایگزین قابلیت های است که حداکثر رساندن ما مزیت جغرافیایی و خنثی برتری چین در مناطق خاص. نیروی دریایی نیاز به افزایش دریایی آن دامنه آگاهی در اقیانوس هند همراه با محدوده دقت قابلیت های هوایی و دریایی دارایی. نیروی هوایی باید به دست آوردن سیستم به صورت ایستاده کردن حملات علیه اهداف استراتژیک در تبت از طریق سرنشین دار و بدون سرنشین هوایی و سیستم های افزایش آن زمین دفاع هوایی برای محافظت از دارایی های استراتژیک از بالستیک و کروز حملات موشکی.

ارتش باید تبدیل به یک لاغر و چالاک تر نیروی قادر به سریع برنامه ها در کوه ها در امتداد مرزهای شمالی ما. اضافی تاکتیکی هلیکوپتر آسانسور را قادر خواهد ساخت سریع جابجایی نیروهای نظامی و رفع نیاز به بزرگ ایستاده همه نیروهای مرزی است. این نقاط ضعف در ما هوش و نظارت در امتداد مرز با چین قرار گرفته است و باید فورا پرداخت.

در نهایت قابل توجهی قابلیت است ساخته شود تا در جنگ الکترونیک سایبر و فضای که در آن چین را به استفاده. این مناطق که فراتر تک-خدمات مسئولیت و فرار کرده اند توجه ما را نبرد برنده عوامل در جنگ های آینده ، پیشنهاد بهبود در قابلیت به هیچ وجه یک لیست جامع است که می تواند کشیده شده و پس از یک ارزیابی دقیق تر.

وینستون چرچیل معروف گفت: “هرگز اجازه ندهید یک بحران خوب هدر برود.” رو هر دو استرس های مالی و قاطعانه چین رهبری نظامی باید به سرعت حرکت می کند به انجام گسترده rangin

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو