روح جستجو: موسیقی کشور و هنرمندان و چالش نژادی موانع

Nashville, Tenn.

زمانی که کشور خواننده Rissi پالمر کار بر روی اولین آلبوم او می خواست یک آهنگ مانند گرچن ویلسون “بازیگران زن” ترانه ای که معرفی او و به او بگویید که داستان را به طرفداران.

در سال 2007 اولین بازی تک “دختر کشور” او خود را جشن ریشه های کشور در حالی که توضیح داد که او نمی باید به نگاه یا صحبت کردن با یک راه خاص به تماس خودش یک کشور ،

“من گفت که من سفید در آیه اول و برچسب بود” هیچ هیچ هیچ,'” گفت: خانم پالمر که پس از بازنویسی متن آن را بیشتر احساس جهانی است. “این بسیار عمدی زمانی که من نوشت: این آهنگ به بحث در مورد همه زنان و یا همه مردم است که ممکن است لزوما در جعبه مناسب اما هنوز هم از همان طرز فکر.”

کشور صنعت موسیقی شده است مردد برای رسیدگی به آن طولانی و پیچیده با تاریخچه نژاد اما مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس و تظاهرات آن را برانگیخت در ایالات متحده و در سراسر جهان شد یک صدا بیش از حد بلند برای این ژانر به چشم پوشی است.

در طول هفته های گذشته هنرمندان کشور, برچسب ها و موسیقی کشور سازمان های نوشته شده در مورد سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در رسانه های اجتماعی شرکت در صنعت گسترده خاموشی شنبه یا تقبیح نژادپرستی آشکار است. روز پنجشنبه برنده جایزه گرمی کشور گروه Dixie Chicks اعلام کرد آن را رها “دیکسی” از آن نام. این گروه در بیانیه ای گفت که آن را می خواستم برای دیدار با “این لحظه ای است.”

اما سیاه و سفید هنرمندان می گویند که این صنعت هنوز هم نیاز به آدرس سیستماتیک نژادی موانع شده اند که تثبیت شده در موسیقی کشور برای چندین دهه است. کلیشه است که موسیقی کشور است که فقط برای مخاطبان نوشته شده توسط ترانه سرایان و آواز عمدتا توسط مردان سفید پوست هستند تقویت شده روزانه در کشور, رادیو, پخش, برچسب, فهرست اسامی و تور ترکیب اولیه. در سال های اخیر این گفتگو در مورد موسیقی کشور باید معطوف به گسترده تر اذعان که غیر سفید هنرمندان همواره در این ژانر حتی اگر آنها نیست همیشه شناخته شده است.

هنرمند/پژوهشگر Rhiannon Giddens دریافت MacArthur Foundation grant برای کار به اصلاح, سیاه, کمک به کشور و موسیقی محلی. و هنرمندان مانند Darius Rucker, کین قهوه ای و Jimmie آلن باید همه شماره 1 کشور بازدید در سال های اخیر در حالی که میکی Guyton فقط منتشر شد یک آهنگ متین به نام “سیاه مثل من.” اما ریشه دوانده که فرهنگ از انحصار باقی می ماند یک مبارزه را تغییر دهید.

“شما می توانید نگاه در بررسی آلبوم اول من. من به نام رنگ مانند “من نمی دانم رنگی افرادی مانند موسیقی کشور'” گفت: خانم پالمر که تا به حال سه مجرد رسیدن به کشور داغ آهنگ ها نمودار است. “من استفاده می شود برای دریافت پیام ها در همه زمان ها در مای اسپیس و گفت:” من تا بیمار از شما. چرا شما تلاش برای سفید ؟ ” یا ” چرا شما در حال تلاش برای گرفتن بیش از موسیقی کشور?'”

تغییر شده است آسان نیست. پس از برنده جایزه گرمی کشور گروه Lady Antebellum اعلام کرد که تغییر نام خود را به یک آنها بعدا مجبور به عذرخواهی یک خواننده که تا به حال شده است که با استفاده از نام مرحله برای سال.

آتلانتا-بر اساس کشور رپر Breland همچنین می خواستم به آدرس با یک چشمک و لبخند, کشور, موسیقی نژادی blinders با Infinite-سوخت آهنگ “کامیون من.” موزیک ویدئو شروع می شود با یک مرد در یک کلاه کابوی آواز به عنوان نایب سراسر گرد و خاکی چشم انداز و سپس Breland ناگهان shoves او را از قاب به اعلام “don’t touch my کامیون.”

“من فقط احساس می کردم که آن زمان برای مردم به تغییر چشم انداز خود را در چه موسیقی کشور است و آنچه در موسیقی کشور می شود چرا که وجود دارد این است که مخاطبان موسیقی در کشور شنوندگان زیر 30 که باور Black Lives Matter” گفت: Breland که آهنگ های رسیده شماره 26 در بیلبورد داغ کشور آهنگ ها نمودار شده است و ریمیکس با سام شکار.

مانند Lil Nas X را از نوع خم “شهر قدیمی جاده” Breland شوخی فیوز دام ریتم با کشور استعارههای مورد اسب, انجام-si-dos و آبجو در خود با عنوان EP و آواز می خواند و با هنرمندان کشور تعقیب برنج و Lauren Alaina. Breland گفت: موسیقی کشور labels فقط نمی تواند همچنان به تمرکز بر روی یک نوع از مخاطبان است.

“وجود دارد یک گروه از کشور شنوندگان که عشق موسیقی کشور به دلیل راه آن را برای تلفن های موبایل اما نمی love برخی از سیاست است که آنها می دانند که می خواهید در پشت صحنه,” او گفت:.

در طول تاریخ موسیقی کشور ایجاد شد و در هر دو رنگ سفید و سیاه جوامع در جنوب اما موسیقی به بازار عرضه شد خطوط نژادی در این Jim Crow دوران گفت: Amanda Marie مارتینز, یک مورخ و نویسنده است که تحصیل موسیقی کشور و نژاد. سفید موسیقی کشور شد ننگ در اوایل به عنوان “جنگلی موسیقی” بنابراین این صنعت شروع به هل دادن آن به سمت افزایش سفید طبقه متوسط به عنوان یک راه برای ایجاد این نوع بیشتر مورد احترام و بسیار سودآور است.

“در این روند آنها نیز اولویت سفید متوسط درآمد نسبتا محافظه کار شنونده خود را به عنوان جمعیتی نوع مخالف از جوانان فرهنگ” خانم مارتینز گفت.

اما وجود دارد دوره های گوناگونی مانند پست-حقوق مدنی دوره زمانی که سیاه و سفید هنرمندان مانند چارلی پراید, لیندا Martell, O. B. McClinton و سنگی ادواردز موفقیت بودند در کنار جانی رودریگز و فردی فندر بودند که آواز خواندن در زبان انگلیسی و اسپانیایی.

سیاه, هنرمندان امروز نیز بازپس فضاهای شده اند که اکثریت سفید دامنه.

کلود کلی و چاک هماهنگی که کار به عنوان یک اواز یا موسیقی دو نفری به نام لوئیس نیویورک شد و در حال حاضر آمار-ساخت ترانه سرایان و آهنگسازان پشت آهنگ های پاپ مانند “حزب در ایالات متحده آمریکا” توسط مایلی سایرس و “نارنجک” توسط Bruno Mars زمانی که آنها نقل مکان کرد به فرانکلین تنسی یک نشویل حومه است که به سایت های تاریخی عمده در جنگ داخلی و مزارع که در آن بردگان بودند یک بار برگزار می شود. وجود دارد که آنها راه اندازی خود را نپرداخته کارگاه هنرمند جمعی و کار کرده با Jimmie آلن و ذکر نویسنده و شاعر کارولین Randall ویلیامز.

“ما می دانستیم که اگر ما را به ما علامت در این شهر به عنوان نوازندگان و هنرمندان سیاه پوست است که بازی Grand Ole Opry خواهد بود اوج که” آقای هماهنگی گفت.

آنها را تشویق ایستاده در Opry اما مهمتر از همه برای آقای هماهنگی او می خواست مخاطبان برای یادگیری در مورد موسیقی کشور را ریشه است.

“من فقط می خواستم بی طرفانه خود را توجه undivided, به طوری که آنها می توانند ارتباط بین موسیقی است که آنها را به دیدن و موسیقی است که ما را به عنوان مردم سیاه و سفید” آقای هماهنگی گفت.

هر دو آکادمی موسیقی کشور و کشور انجمن موسیقی آغاز شده و تنوع نیروهای وظیفه بیش از یک سال پیش زمانی که موسیقی کشور بود که برای انتقاد از عدم صدای زن و زنان بودند که از سمت چپ از دسته عمده مانند سرگرم کننده از سال.

بکی Gardenhire بالا اجرایی در سازمان استعداد WME در نشویل که منجر ACM تنوع نیروی کار گفت: آنها به دنبال راه هایی برای جذب و حفظ متنوع صدای هر دو در اتاق هیئت مدیره و در این مرحله با تلاش خواهم mentorships شبکه, و کمک به ساخت یک خط لوله از رهبران آینده و هنرمندان.

“ما گرسنه برای تنوع. ما می خواهیم نامزدها برای آمدن و دست کشیدن بر روی درب, اما ما همچنین به آنها نشان می دهد که درب باز است برای آنها گفت:” دیمون Whiteside, مدیر عامل شرکت ACM.

اما فقط به عنوان هنرمندان کشور ظاهر منعکس عمدتا سفید تصویر وجود دارد, چند, سیاه موسیقی کشور مدیران کار در پشت صحنه. Candice واتکینز کردم یکی از اولین بار او را بزرگ می شکند در موسیقی کشور مشغول به کار به عنوان روز-به-روز مدیر برای Keith Urban بین سال های 2009 و 2011.

“که زندگی من را تغییر داد زیرا بدیهی است که او یک سوپراستار” گفت: خانم واتکینز که در حال حاضر معاون رئیس جمهور برای, بازاریابی, برای, بزرگ, با صدای بلند, سوابق که فهرستی شامل جیک اوون و مورگان والن.

اما در آن مدیر, نقش, او متوجه شد که او اغلب تنها شخص سیاه و سفید در اتاق هیئت مدیره جدول. خانم واتکینز که برچسب پشتیبانی از او و ارزش به نظر او, اما او می داند که ممکن است همین کار را برای دیگر اقلیت ها و شرکت های خود را.

“چگونه است که یک جوان, A&R فرد توانمند برای بازگشت به جدول و شاید بشه یک هنرمند یا فرد از رنگ ؟ فرهنگی صحبت آنها احساس رایگان برای انجام این کار و یا انجام آنها به طور خودکار می دانم که این خطرناک است و زمین برای آنها حتی مطرح کردن است؟” خانم واتکینز گفت. “وجود دارد یک پیاده سازی از فرهنگ است که نیاز به اتفاق می افتد.”

خانم پالمر که در حال ضبط یک پادکست است که با تمرکز بر تجارب زنان از رنگ در موسیقی کشور گفت که او احساس می کند در خوش بینانه است که زمان بحث در مورد مسابقه و موسیقی کشور می تواند منجر به پیشرفت اگر تغییرات واقعی در حال اجرا است.

“من عاشق موسیقی کشور همیشه همیشه خواهد شد. آن را شفا موسیقی. این موسیقی زیبا در هسته خود است. آن قلبی. این روحانی” خانم پالمر گفت. “و آن را شرم آور خواهد بود اگر نه همه رو به لذت بردن از آن را به دلیل بیرون بسته است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله