گاهی اوقات یک churn تمام چیزی است که مورد نیاز است!

يه هم زدن چيزايي رو به راه مي شه اگر نه، همراه با طوفان می آید مانند همه گیر. اين گروه بزرگ نسخه امروزي ما از مانتان سامودرا خواهد بود؟

در واقع وقتی که همه چیز شروع به دنبال بیش از حد مستقر، و تا حدودی راحت، هم زدن شدید در کلمدروم است که تماس روز است. یک پرتکه تمام چیزی را که از دید پنهان است به سطح می آورد، قبل از اینکه به واقعیت ی جدید برسه. چون همه باید یک بار در حالی که — که تنها قاعده ای است که تحمل تغییر است.

هر چند هم زدن، نه طوفان. اگر ما با تغییر و مدیریت یک کوچک را به هم زدن خودمان را به عنوان ما همراه نگه داشتن همه چیز در حال حرکت نگه دارید، ما می توانیم بدون طوفان انجام دهد. اما اگر ما از این مراقبت نمی کنیم و تصمیم به حل و فصل کردن، نیروهای دیگر گام در، و سپس ما کنترل کمی از آنچه که در آن گروه پرتاب خواهد شد. این چیزی است که یک هم زدن انجام می دهد – آن را به ارمغان می آورد تا همه که خوب است و همه که بد است. و در زمان يکه و باز هم اوضاع حل و فصل مي شود، الگوي جديدي به وجود آمده است. در این روند، خروش همچنین ممکن است گنجینه ها و اسرار پنهان هیترتو را آشکار کند. پس، يه گروه هميشه خوبه

سامودرا مانتان را در کتاب های مقدس هندو به یاد داشته باشید؟ هنگامی که دیواس به شهد در پایین اقیانوس آسمانی شیر کشیر ساگار نیاز داشت تا آسوره ها را شکست دهد، باید اقیانوس را می خاستند. هنگامی که این کار انجام شد، استفاده از کوه ماندارا به عنوان میله ٔ چرخان و پادشاه مارها وسوکی به عنوان طناب ی بسته شده در اطراف ماندارا، اقیانوس همه را در درون آن خوب و بد پرتاب کرد. و سم وحشتناکی را که لرد شیوا برای نجات دنیا مصرف کرده بود، به وجود آمد و گلوی او را تا ابد آبی کرد. همچنین پرتاب شد بسیاری از اشیاء ارزشمند که بین دیواس و آسوره تقسیم شد. و در نهایت شهد را که خدایان را جاودانه می کند، ظهور کرد. این چیره شدن معادله بین خوب و بد را برای همیشه تغییر داد و مسئول تغییرات بسیار زیاد در جهان و جهان آسمانی بود.

آره، بعضي وقتا تمام چيزي که لازم هست يه گروه هاست… هنگامی که همه چیز شروع به حل و فصل بیش از حد در نزدیکی پایین تابه و بالا نازک شده است، هم زدن مداوم توصیه می شود برای جلوگیری از خراب کردن ظرف. هرگاه خطر یکهت در آسایش و راکد شدن وجود داشته باشد، افراد باهوش عمداً طوفان یکم کوچکی را به هم می زنند. به عنوان مثال مدیر عامل در حال گرفتن بیش از یک شرکت جدید، رئیس تلاش برای susss کردن محل جدید خود را از نفوذ – همه آنها بسیار بیشتر با هم زدن چیزهایی تا از آنها همیشه یاد بگیرند اگر آنها فقط در آرام آرام به کابین جدید خود را اسلاید!

افراد از این تاکتیک استفاده می کنند در تمام مدت زمانی که می خواهند به حقیقت برسند یا بفهمند که کسی واقعاً چه فکری می کند. آنها عمدا ً موضوعی را معرفی خواهند کرد که احساسات فرد دیگری را برمی انگیزد و تحریک می کند تا به اندازه کافی آشفته شود. این کمک می کند تا ضربه درپوش کردن، آوردن به احساسات سطحی و یا کلمات ی که محکم نگه داشته شده اند. و حالا، چيزي براي مخفي کردن باقي نمونده… a churn cajoles and forces the truth out – in all its terrifying glory – the good and the bad.

یک دوست توصیه کرد که من تماشای یک ویدیو از پیشگویی توسط روانی کریگ همیلتون پارکر. انجام دادم. کسی که پیش بینی می کند رئیس جمهور دونالد ترامپ دوباره انتخاب خواهد شد، نظریه جالبی درباره این داشت که چرا مردی مثل ترامپ به قدرت می رسه. کریگ می گوید که او را دوست داشته یا از او نفرت دارد، اما ترامپ به دلیل اینکه ایالات متحده آمریکا به گربه ای نیاز داشت که در میان کبوترها پرتاب می شد، نیاز بود. کشوری که بیش از حد بسیاری از مردم در آن ‘پر از لانه های خود را برای مدت زمان طولانی، مراقبت از منافع خود را… به قیمت نابودی جهان و فرد فقیر، نیاز به ‘چیزی وحشی’ در میان پرتاب شده است. به هم زدن نیاز بود و ترامپ به شرطی که – یک هم زدن است که پرتاب کردن تمام است که پنهان بود، قبل از اجازه دادن به آمریکا، کشوری که راه خود را از دست داده است و در جستجوی روح خود، به حل و فصل دوباره به یک نظم جدید متفاوت است.

و کويد هم همينطوره، اينطور فکر نمي کني؟ هر چند بدون کشش از تخیل می تواند پاندمی را می توان به نام هم زن و یا یک churn جزئی. این بیشتر به منتان شدید 1000 ساله Samudra که کمک به تغییر چیزهایی که آنها قبل از شناخته شده بود. همه خوب ها و بدها را بالا انداختند و بیرون گذاشته اند تا ما را ببیند و به آن فکر کند.

ما به هم زدن، گرفتن سهام و سرعت نگه داشتن ادامه نمی دهد. پس طبيعت اين کارو براي ما کرد طوفان همه گیر رو به راه ما فرستاد و دنیا رو به همون اندازه که می دونستیم رو به منهدم کرد در حال حاضر آن نهفته است در خارج وجود دارد قبل از ما — همه که حقیقت وحشتناک — آن است که به ما برای انتخاب قطعات و شکل نظم جدید جهان ما را به حل و فصل خواهد شد…

اين به ما بر مي گرده که سم رو استخراج کنيم يا شهد!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im