برخی از ایالت سهولت مستندات به عنوان ویروس موارد نزدیک به 3 میلیون

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تصمیم به باز کردن برخی از کسب و کارهای غیر ضروری در این هفته در آغوش گرفت و توسط برخی از در حالی که رسم اعتراض از دیگران است. وال استریت ژورنال به کامرون McWhirter گزارش ها از روی زمین در نزدیکی آتلانتا به عنوان صاحبان کسب و کار وزن صرفه جویی در کسب و کار خود و نگرانی های ایمنی. عکس: رون هریس/AP

چین گزارش سه coronavirus موارد—رکورد روزانه کم—در حالی که برخی از ایالات آمریکا شروع به کاهش مستندات به عنوان تعداد کل جهانی عفونت های نزدیک 3 میلیون نفر است.

قبلی روزانه پایین در چین شد, شش, گزارش روز شنبه تقریبا چهار ماه بعد از این ویروس شروع به گسترش در حال ظهور وجود دارد. به عنوان عفونت نرخ شروع به آهسته در برخی از نقاط ایالات متحده و جاهای دیگر در سراسر جهان دولت در حال برداشتن گام های بیشتر به محدودیت در حرکت است.

آخرین Coronavirus

 • دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا مورد تصویب 965,000; مرگ و میر بیش از 54,800.
 • دانشگاه جانز هاپکینز: ویروس آلوده بیش از 2.9 میلیون نفر در سراسر جهان بیش از 206000 نفر فوت کرده اند
 • آلاسکا, گرجستان, تنسی, تگزاس و کارولینای جنوبی را آغاز کرده اند که کاهش مستند محدودیت.

تایید coronavirus موارد در سراسر جهان روز شنبه بیش از 2.9 میلیون دلار با بیش از 206000 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. آمریکا حدود یک سوم جهانی عفونت با بیش از 965,000 موارد و بیش از یک چهارم از کل مرگ و میر در 54,877 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

هفته بعد از تعطیلی کسب و کار و امور اجتماعی-فاصله سفارشات در ایالات متحده سالن ها و مغازه ها و کسب و کارهای دیگر در برخی از کشورها آغاز شد استقبال مشتریان بیش از آخر هفته.

آلاسکا, گرجستان, تنسی, تگزاس و کارولینای جنوبی را آغاز کرده اند که در روزهای اخیر اجازه می دهد تا کاربران را به موسسات هر چند برخی از ساکنان و صاحبان کسب و کار باقی می ماند شک و تردید است که آن را بی خطر است برای انجام این کار. برخی از بهداشت عمومی مقامات هشدار داده اند که بلند کردن اجسام مستند محدودیت عجله می تواند منجر به افزایش موارد جدید.

در سخت ضربه متحده از نیویورک و نیوجرسی فرمانداران هنوز گزارش تعداد قابل ملاحظه ای از عفونت های جدید و مرگ و میر هر چند آنها با اشاره به علائم این ویروس کند. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز یکشنبه مشخص شده مرحله به مرحله برای بازگشایی دولت محور در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل ها است که اجازه reopenings پس از 14 روز رها در دولت بستری هستند.

روزانه گزارش Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا
توجه: برای تمام 50 ایالت و دی سی, ایالات متحده آمریکا سرزمین و کشتی است. اطلاعات به روز شده در روزانه.
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

مقامات در کشورهای دیگر نیز کار بر روی برنامه ای برای سهولت محدودیت.

کره جنوبی گزارش 10 جدید مورد تأیید و یکی جدید مرگ دوشنبه آوردن تعداد که فوت کرده اند در کشور به 243. کشور گزارش شده کمتر از 20 عفونت های روزانه برای بیش از یک هفته و دولت نشانه آن زمان ممکن است برای دانش آموزان به بازگشت به کلاس پس از آن عقب رانده شروع سال تحصیلی در مارس 2 و مدارس تبدیل به کلاس های آنلاین در ماه آوریل است.

“ما باید از سازش نیست, دانش آموزان, بهداشت و درمان, اما ما نمی تواند نگه داشتن آنها را در خانه در انتظار coronavirus به پایان” نخست وزیر کره جنوبی چانگ Sye-kyun روز دوشنبه گفت:. او گفت: در اوایل ماه مه انتشار یک جدول زمانی برای بازگشایی مدارس است.

 1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
 2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

در چین دولت کاسته مستندات آن را به عنوان گزارش شده کمتر عفونت, اما آن است که در تلاش برای گرفتن اقتصاد در مسیر بازگشت. صنعتی سود کاهش یافت و 34.9 درصد در ماه مارس سال جاری اداره ملی آمار روز دوشنبه گفت:. که کندتر از کاهش نسبت به 38.3 درصد کاهش در دو ماه اول سال را نشان می دهد اما شدت اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر.

در انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون بازگشت به کار پس از دوره نقاهت بعد از یک جدی coronavirus عفونت است. آقای جانسون گفت: این کشور در حال عبور از اوج این بیماری همه گیر و خواست مردم برای ادامه احترام به مستند اقدامات است. دولت به زودی طرح شروع به کاهش محدودیت ها به عنوان ویروس شروع به افول کرد.

یک بازگشایی سالن ناخن در Ga., در روز شنبه.

عکس: Maranie Staab/ایسنا

Coronavirus منابع

 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • آخرین Coronavirus و کسب و کار
 • چگونه برای آماده سازی
 • Covid-19 آزمایش و درمان
 • مرور زندگی خود را
 • یک راهنمای به دولت مستندات
 • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

ژاپن گزارش داد بدترین موارد در یک ماه به عنوان وضعیت اضطراری اعلام کرد در توکیو و دیگر شهرهای در 7 آوریل و پس از آن توسعه یافته در سراسر کشور شروع به نشان دادن تاثیر آن. دولت گفت: 203 مورد جدید گزارش شده در سراسر کشور در روز یکشنبه ،

هنگ کنگ و تایوان هر دو گزارش جدید کروناویروس موارد دوشنبه. این دومین روز متوالی است که هنگ کنگ ثبت شده صفر عفونت های جدید. تایوان گزارش کرده است هیچ محلی انتقال از آوریل 12.

هند دولت در روزهای اخیر گفت: بسیاری از مغازه ها می تواند بازگشایی در حالی که مراکز باید بسته باقی می ماند. کشور تحمیل یک مستند در سراسر کشور در ماه مارس که قرار است به بلند ممکن است 3.

ویتنام گزارش شده دو عفونت های جدید در 10 روز گذشته و هیچ مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. رستوران ها و مغازه ها در کشور جنوب شرق آسیا آغاز شد بازگشایی اواخر هفته گذشته پس از دولت شروع کاهش محدودیت بر شهروندان حرکات.

سخت-آمار ایتالیا روز یکشنبه اعلام کرد یک جدول زمانی برای بازگشایی, با نخست وزیر جوزپه کونته گفت: محدودیت برداشته خواهد شد و در مرحله ارائه تعاملات اجتماعی نگه داشته می شود در فاصله بیش از 3 فوت است. “اگر شما را دوست دارم ایتالیا نگه داشتن فاصله خود را” آقای کونته گفت.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به Newley Purnell در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>