برخی از تغذیه معنوی برای ذهن

توسط Pulkit Sharma

در اوپانیشادها به ما نشان داد عمیقی مسیر به سلامت روانی و رفاه: اگر شما می بینید همه موجودات به خود و دیدن خود در تمام موجودات و سپس همه منفی حسادت و نفرت و حرص و آز ناپدید و حکمت آرامش روانی و سعادت غالب است. امروز بسیاری از پیدا کردن این مسیر بسیار دشوار و غیر واقعی و کهنه و رد آن به عنوان منطق از دوران گذشته است. این مردم که می خواهم به درک خود به عنوان یک نهاد مجزا قطع از بقیه جهان است. آنها عمیقا بر این باورند که شادی خواهد شد تنها اگر آنها محافظت نیم پز و جشن کوچک خود هویت. آنها زندگی خود را در رقابت با دیگران هیچ گونه نگرانی در مورد بسیاری ناچیز محرومیت و مشکلات تحقیر دیگران بودن که آنها در حال تلاش برای ذخیره کردن اموال و ثروت و دچار زیاده روی در لذت.

نتیجه جهانی اوج تنهایی – بیشتر و بیشتر مردم احساس جدا شده با توجه به عدم معنی دار و عمیق اتصالات. این تنهایی شایع در میان مردم از همه سنین, اقوام, ادیان و ملیت است و به آرامی تبدیل شدن به یک علت اختلالات جدی روانی از جمله افسردگی و اضطراب و اعتیاد و خودکشی. تنها مردم نمی باید قوی نقاط لنگر در زندگی خود و این باعث می شود آنها احساس بسیار نا امید کننده درمانده ترس قهر و متروک و آنها معمولا سعی کنید برای جلوگیری از این دردناک احساسات با در نظر گرفتن پناه در سوء مصرف مواد. هنگامی که مردم احساس قطع از خود را عمیق تر نفس خود را همکار موجودات و محیط زیست آنها با عجله به پیوند با هر چیزی است که به راحتی در دسترس است و اغلب رو به مواد و اشیاء.

اختلالات روانی ناتوان کننده هستند و بار جهانی در حال افزایش است; ما نیاز به پیدا کردن راه قابل اعتماد برای پایان دادن به تنهایی بیماری همه گیر. اگر چه ما می دانیم که ساخت ارتباطات معنی دار می تواند یک پادزهر قدرتمند برای تنهایی به ما کمک تغذیه ما بودن و ماندن ذهنی سالم اما ارتباط عمیق اتفاق نمی افتد به طور خودکار.

یک نگاه دقیق به زندگی خود را آشکار خواهد شد که همه در کنار شما شده اند جستجو برای ایده آل “چیزی” یا ” کسی ” برای تبدیل شدن به کامل خود را لنگر. در حالی که بسیاری از چیزهایی که بسیار امیدوار کننده به نظر می رسید در آغاز و شروع به سازماندهی زندگی خود را در اطراف آنها را دیر یا زود وجود دارد سرخوردگی و سپس همان تنهایی bounced بازگشت. اما تمام این تغییر می تواند زمانی که شما اصلاح ریشه های خود را و رسیدن به نقطه که در آن شما می توانید خود را در دیگران و دیگران را در خودتان.

یک مطالعه اخیر منتشر شده در مجله دین و سلامت, بررسی رابطه بین معنویت و دین و سلامت روانی در میان افراد متعلق به چهار ادیان مختلف – بودیسم و اسلام و یهودیت و مسیحیت. محققان دریافتند که با وجود تغییرات در آداب و رسوم و اعتقادات در میان گروههای مختلف مذهبی و معنویت و کاهش خود centredness, افزایش بخشش و افزایش احساس یگانگی با یک کل بزرگتر و همه این ها به اوج خود رسید در رحمان سلامت روان. در نتیجه کسانی که ایمان و احساس نزدیک تر به بالاتر حضور می تواند به صورت یو پی اس و فراز زندگی از زندگی با قدردانی را در قلب خود.

راه حل این است که برای جلوگیری از سنجاق امید خود را بر روی زودگذر نقاط لنگر و کار نسبت به تشکیل یک ارتباط عمیق تر با خود شما. رفتن بیشتر شما متوجه است که شما خود نفوذ, همه چیز در جهان از جمله ماده, زندگی, ذهن و لایه های آگاهی فراتر از ذهن و سپس شما شادی کردن در حالت سلامت روان و سعادت است. (نویسنده روانشناس بالینی در تامیل نادو)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>