برخی از رستوران ها شد تا برای بازگشایی شده است. در حال حاضر آنها در حال ترمیم آسیب.

ژن & Georgetti سوار شد تا پس از غارتگران شکست طریق یک پنجره و سرقت از رستوران.

عکس: Collin Pierson

برای بسیاری از رستوران های مستقل آسیب دیده و در میان ناآرامی های مدنی و حکومت این هفته گذشته با چالش های تندرست از coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر به نظر می رسد حتی بیشتر دلهره آور است.

در ژن & Georgetti یک 79 ساله رستوران استیک در شیکاگو غارتگران شکست از طریق یک پنجره با آجر آخر هفته گذشته صورت گرفت از نقطه فروش ماشین آلات و مشروب و راه می رفت بالا و پایین چوب ماهون نوار.

“چیزی که آنها نمی تواند بیرون کشیدن از دیوار آنها شکست” گفت: مدیریت شریک میشل Durpetti.

ژن & Georgetti آغاز شده بود takeout خدمات در ماه آوریل و تنها با شروع به نقشه طرح به راه اندازی مجدد سرویس در آن اتاق ناهار خوری در کاهش ظرفیت. در حال حاضر خانم Durpetti گفت: تنها چیزی که او خاص است در مورد این است که تاریخ خواهد بود و بعد از او فکر کرده بود.

“این فروشي از آینده را از طریق همه از این و در حال حاضر در برخورد با این شکست در,” او گفت:.

داخل ژن & Georgetti قبل از غارتگران شکست در…

عکس: ژن & Georgetti

…و پس از.

عکس: Collin Pierson

غارت و منع رفت و آمد در شهرهای سراسر کشور پس از جورج فلوید کشته شد در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در هفته گذشته به عنوان رستوران در حال آماده شدن برای بازگشایی پس از هفته تعطیل به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. نشسته رستوران ها در حال حاضر در میان این صنعت سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر است که نگه داشته است آمریکایی ها عمدتا در خانه های خود از اواسط ماه مارس.

بسیاری از صاحبان رستوران ها می گویند که آنها به حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز و مسائل مطرح شده توسط تظاهر کنندگان. آنها فقط آرزو تظاهرات صلح آمیز باقی مانده بود و تا به حال خشونت تبدیل شد, در آینده, در هزینه های خود را از موسسات.

در میان رستوران ها و بسیاری از لباس های مستقل فاقد ذخایر سرمایه از شرکت های بزرگ برای پوشش پرداخت بالاتر برای کارگران مواجهه با خطر ابتلا به عفونت و همچنین لوازم و تجهیزات برای نگه داشتن شام و سرور امن است.

بلیک خیابان میخانه صاحب کریس Fuselier می گوید حکومت نظامی دنور است مجموعه ای است به حداقل برسد در مرکز شهر ترافیک پا دوباره.

عکس: Willa Dorgan

تقریبا نیمی از ایالات متحده رستوران واحد به طور مستقل اجرا قرار دادن آنها در معرض خطر بزرگ زمانی که مشکلات مالی می افتد. حدود پنج تا 10 درصد از مستقل رستوران محل هستند و انتظار می رود به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر که در مقایسه با 2 تا 3 درصد از زنجیره ای واحد با توجه به Stephens تجزیه و تحلیل.

قبل از ناآرامی های پس آقای فلوید مرگ برخی از 3.3% از رستوران ها در سراسر این کشور به حال به طور دائم بسته در شش هفته گذشته با توجه به بازار-شرکت تحقیقات Datassential در مورد همان میزان که به طور معمول در هشت ماه. وجود دارد برخی از 660,000 خوردن و نوشیدن موسسات در ایالات متحده از ماه فوریه با توجه به اداره آمار نیروی کار.

بلیک خیابان, میخانه, نوار ورزشی در مرکز شهر دنور بازگشایی ناهار خوردن در سرویس در آوریل 27 بعد از بستن در ماه مارس گفت: صاحب کریس Fuselier. فروش کاهش یافته بود 90% در آن دوره با آن takeout کسب و کار تولید $19,000 در فروش در ماه آوریل در مقایسه با $480,000 درآمد در میخانه که ماه از یک سال پیش.

ناآرامی مجبور به میخانه به اوایل هفته گذشته. حکومت نظامی در این شهر تعیین کرده است تا روز جمعه به حداقل برسد در مرکز شهر ترافیک پا دوباره آقای Fuselier گفت.

“مردم در حال حاضر می ترسم برای رفتن به رستوران” او گفت:.

به اشتراک گذاری افکار خود را

یک حکومت نظامی و یا ناآرامی به حال تاثیر بر روی تصمیم خود را برای غذا خوردن بیرون ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در شیکاگو سام سانچز آماده کرده است و به صورت هفته به بازگشایی پاسیو و پشت بام صندلی در کنار رستوران معارف مغازه خواربار یا مشروب فروشی و کلاغ دودخانه در این شهر رودخانه شمالی محله. او گفت: “برخورد با آنچه او تخمین می زند به $100,000 در آسیب های پس از غارتگران آخر هفته گذشته محروم رستوران لخت, بسیار مخربی 14 ویندوز در یک رستوران و هفت در دیگر.

او گفت: آنها را به سرقت برده مشروب در زمان سیستم صوتی و محروم هنر کردن دیوار–که برخی از همسایگان در بر داشت بعدها در خیابان. بدترین قسمت او گفت: به تماشای نظارت تصویری از غارتگران گرفتن یک چکش به کامپیوتر و نقطه فروش سیستم های.

“این فقط خیلی نفرت گفت:” آقای سانچز که مهاجرت به آمریکا از مکزیک زمانی که او 16 ساله بود. “من می توانم آن را باور نمی کند. چرا شما انجام این کار؟”

او گفت که این خرابکاری را به تاخیر بازگشایی حداقل چند روز است و او انتظار دارد بیمه تا در نهایت پرداخت هزینه برای تعمیرات.

مربوط تصویری

تظاهرات ادامه داد: در گذشته حکومت در برخی از شهرهای ایالات متحده پس از مینه سوتا دادستان کل اعلام کرد اتهامات جدید در قتل جورج فلوید. به عنوان رئیس جمهور تهمت و گفت: ملت باید “قانون و نظم” رئیس جمهور سابق باراک اوباما وزن در تظاهرات. عکس: لو Radin/زوما پرس

اسکات وینر مالک مشترک از پنجاه/50 رستوران در شیکاگو گفت: مدیران در برخی از این شرکت 19 خواص که در نزدیکی که در آن تظاهرات صورت گرفت نگهبانی و محافظت از آنها را از آسیب. او امیدوار است که تنش ها در سراسر کشور پراکنده خواهد به عنوان کسب و کار بیشتر باز کردن درهای خود را در این ماه.

“بازگشایی اقتصاد را حل برخی از این مسائل مربوط به خود را دارد,” او گفت:.

در ژن & Georgetti خانم Durpetti گفت: رستوران مدیر به نام 911 به عنوان رستوران بود غارت آخر هفته گذشته. اپراتورها گفت: آنها بیش از حد هولناک با تماس به پاسخ او گفت:. رستوران مدیر و آشپز ایستاده بود در خارج از رستوران تا صبح به محافظت از آن را از آسیب بیشتر, او گفت:.

خانم Durpetti گفت: او فرستاده شده بیمه ادعا می کند برای چند هزار دلار خسارت در رستوران است و در انتظار راهنمایی از شهردار و فرماندار در مورد زمانی که اتاق ناهار خوری خواهد بود قادر به بازگشایی شده است. مقامات مجاز رستوران در شیکاگو به بازگشایی برخی از صندلی در فضای باز در روز چهارشنبه.

“من امیدوارم که برای بازگشایی, اما من می توانم می گویند که” او گفت:.

نوشتن به هدر Haddon در [email protected] و جولی در ورناو [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>