برخی از Instacart و آمازون کارگران در خانه بمانند و خواستار پرداخت بیشتر در Coronavirus همه گیر

برخی از کارکنان در Amazon.com’s استاتن آیلند, n. y., توزیع تسهیلات برگزار می شود اعتراض و اعتصاب دوشنبه بیش از آنچه آنها می گویند ناکافی است پرداخت و حمایت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

عکس: اسپنسر پلات/گتی ایماژ

برخی از تحویل و سوپر مارکت کارگران ماندن در منزل و به منظور جلب توجه به درخواست برای پرداخت بهتر و افزود: حفاظت در برابر خطرات آنها به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تشدید می کند.

برخی از Instacart Inc. کارگران در روز دوشنبه کاهش یافته است به قبول سفارشات و خواسته مشتریان نه به جای آنها. بیش از 50 کارگر در آمازون‘s AMZN 3.36% استاتن آیلند مرکز پاسخگویی چپ کار با توجه به آتنا یک ائتلاف است که نشان دهنده آمازون کارگران است. و برخی از کارگران در Whole Foods Market, آمازون های زنجیره ای مواد غذایی گفت: برنامه ریزی برای آنها در تماس بیمار در روز سه شنبه, با توجه به درخواست آنها نوشته شده آنلاین.

سفارشات برای مواد غذایی و دیگر کالاهای مصرفی باید رسید به عنوان مردم بیشتر در خانه بمانند و به کاهش خطر ابتلا و یا گسترش ویروس. که زور زدن ظرفیت ارائه خدمات و افزایش فشار بر شرکت ها برای اضافه کردن پرداخت و حمایت برای پیک.

سارا Polito, یک سازمان از Instacart اعتصاب که گفت او تحویل مواد غذایی برای این شرکت نزدیک به دو سال گفت که او و همکار کارگران درخواست خطر پرداخت 5 دلار در هر سفارش یک پیش فرض نکته از 10% و بیمار پرداخت.

“ما در حال درمان می شود اما نه به عنوان کارکنان پرداخت می شود به عنوان مثل” خانم Polito گفت.

مربوط تصویری

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه گفت که او گسترش دولت اجتماعی-فاصله دستورالعمل برای یکی دیگر از 30 روز از طریق پایان ماه آوریل پس از گفت و برای روز که او امیدوار بود که به باز کردن این کشور در هفته های آینده.

یک Instacart سخنگوی گفت: این شرکت متعهد به ارائه آن کارگران امن و انعطاف پذیر راه برای کسب درآمد است. او گفت: اعتصاب نمی گذارد عملیات خود را وجود دارد و 40 درصد بیشتر پیک فعال در پلت فرم های خود را در روز دوشنبه در مقایسه با هفته پیش از آن.

سان فرانسیسکو شرکت که دارای نیروی کار حدود 200000 بسیاری از آنها قرارداد کارگران گفت این است که به ارائه مواد ضد عفونی کننده به آن پیک. روز یکشنبه آن را معرفی ویژگی های آن مجموعه به طور پیش فرض پیشنهاد نوک بر اساس یک مشتری جدید ترین سفارش.

خانم Polito زندگی می کند که در نیوآرک, n. y. و اجرا می شود یک لباس کسب و کار گفت: کار برای Instacart تبدیل شده است بیشتر خسته کننده در هفته های اخیر به طور متوسط سفارشات را تقریبا دو برابر اندازه به برخی از 30 آیتم. او گفت که او اغلب پر سه دستور در یک زمان. او همچنین گفت که او احساس می کند کار در حال تبدیل شدن بیشتر خطرناک به عنوان تایید موارد این ویروس چند برابر کند.

“هر بار که من به یک فروشگاه بروید من معده تبدیل به یک گره” او گفت:.

یک Instacart کارمند خرید برای مواد غذایی در سوپر مارکت در شمال هالیوود کالیفرنیا برای تحویل به مشتری در اوایل این ماه.

عکس: فردریک جی. قهوه ای/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Tia Schellstede تلویزیون ویرایشگر زندگی می کند که در بروکلین n. y. قرار داده شده او اولین Instacart سفارش در هفته گذشته و لغو آن در دوشنبه بعد از خواندن در مورد اعتصاب در رسانه های اجتماعی.

“من نمی خواهم برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی” خانم Schellstede گفت. “اگر Instacart در دیدار کارگران خواسته های من را سفارش بلافاصله.”

در کل غذاهای یک گروه به نمایندگی از کارگران است که می گویند که آنها برنامه ریزی برای تماس با بیمار در روز سه شنبه برای درخواست مرخصی با حقوق برای همه کارگران که باید منزوی و یا خود قرنطینه به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر و بهداشتی-مراقبت از پوشش به صورت پاره وقت و فصلی کارگران است.

تمام غذاهای سخنگوی گفت: این شرکت اقدامات لازم برای حفظ آن کارگران امن مانند عمیق تمیز کردن فروشگاه و الزامی اجتماعی فاصله میان مردم و در فروشگاه خود را.

آمازون گفت: بیش از 2000 نفر در 855,000 فوت مربع استاتن آیلند مرکز پاسخگویی که در آن کارگران راه می رفت جمعه.

Dania راجندرا مدیر در آتنا که نشان دهنده آمازون کارگران گفت: کارگران در استاتن آیلند تسهیلات نیست داده می شود کافی تمیز کردن وسایل و یا زمان کافی برای شستن دست های خود را و که این شرکت نشده به درستی اجرا اجتماعی فاصله گرفته است.

اقامت در بالای اخبار شما نیاز دارید

یک صبح coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی در جمعه ها. ثبت نام در اینجا.

“آنها قادر به خود را عمومی مسئولیت اجتماعی فاصله جدی چون آمازون نمی خواهد اجازه دهید آنها را” خانم راجندرا گفت.

یک سخنگوی آمازون گفت: شرکت “گرفته شده اقدامات شدید برای نگه داشتن مردم در امن و سه برابر کردن عمیق تمیز کردن تهیه لوازم ایمنی است که در دسترس هستند و تغییر فرآیندهای برای اطمینان از کسانی که در ساختمان های ما در حال نگه داشتن امن فاصله است.” این شرکت گفت: آن را نیز اضافه شده روزانه دما نمایش در انبار.

این مرکز یکی در میان حداقل 15 آمازون انبارها در سراسر کشور که در آن حداقل یکی از کارگران دارای آزمایش مثبت برای ویروس و یا قرار داده شده در قرنطینه با توجه به شرکت. آمازون کارگران در شهرهایی مانند شیکاگو و نیویورک به نام در آمازون به هر انبار که در آن یک کارگر دارای آزمایش مثبت و کارگران را با پرداخت کامل.

آمازون گفت: هر مرکز حداقل با یک مورد تایید شده است به طور موقت بسته شده برای تمیز کردن و بازگشایی هنگامی که این روند به پایان رسیده است.

پس از همه گیر شروع آمازون تمدید نامحدود پرداخت نشده زمان به کارکنان از طریق مارس و افزایش دستمزد ساعتی کارگران در آمریکا و کانادا توسط $2. این شرکت همچنین گفت که هر کارمند است که نشان می دهد نشانه و یا مبتلا به Covid-19 یا که قرار داده شده است در قرنطینه است و واجد شرایط تا دو هفته از زمان پرداخت کردن.

نوشتن به Jaewon کانگ در [email protected] و سباستین Herrera در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de