برخی از شرکت ها می گویند آنها می خواهند به زاد نژادپرستی. چه معنا است ؟

بن و جری را نشان داد یک طعم جدید به نام Justice ReMix, می خواهم در سپتامبر گذشته. بن کوهن و جری سبز سمت چپ و راست با جودیت براون Dev, مرکز, از پیشرفت پروژه ملی در واشنگتن است.

عکس: اریک Kayne/آسوشیتد پرس

جنبش راه افتادیم توسط پلیس به قتل جورج فلوید باعث شده است تا شرکت ها از Netflix , Inc. به Walmart , Inc. به قول تغییرات و تعهد میلیون ها نفر به سمت نژادی و حقوق صاحبان سهام. یک تعداد انگشت شماری از کسب و کار مانند Peloton Interactive Inc., زوج اقدامات خود را با یکی دیگر از هدف: اعلام خود شرکت خواهد بود زاد نژادپرستی.

جدید برای بسیاری از کسب و کارهای بزرگ و به اصطلاح “زاد نژادپرستی” استفاده شده است توسط فعالان و دانشگاهیان به این معنی است که یک فرد یا سازمان نیست و صرفا محکوم کردن نژادپرستی آنها به طور فعال مبارزه با آن است. کمی اجماع وجود دارد بر آنچه antiracism به معنی در یک کسب و کار ،

این می تواند شامل ساختمان بیشتر متنوع رهبری تیم پرداخت دستمزد قابل زندگی و حمایت از سیاست های تغییر policing کارشناسان در مسابقه و محل گفت و اشاره کرد که مدت کمی بیش از بازاریابی اگر همراه با سال عمدی کار می کنند.

مقدار زیادی از حرکت های اخیر توسط کسب و کارهای بزرگ—مانند یک International Business Machines Corp. نامه به مقامات منتخب خواستار پلیس اصلاحات یا Netflix بکشد تصمیم به اختصاص 2 درصد از پول نقد خود را به موسسات مالی که در درجه اول در خدمت جوامع سیاه—می تواند به عنوان زاد نژادپرستی حتی اگر شرکت نمی به صراحت استفاده از اصطلاح.

شرکت های دیگر ممکن است حرکت می کند بی سر و صدا از چشم های عمومی.

Peloton متعهد است 100 میلیون دلار در طول چهار سال برای مبارزه با نژاد پرستی و نابرابری. مدیر عامل شرکت جان فولی, مرکز, مطرح با Peloton مربیان در طول این شرکت IPO در سپتامبر گذشته در نیویورک است.

عکس: علامت Lennihan/آسوشیتد پرس

همراه با Peloton کارفرمایان از پی پال Holdings, Inc. و Nvidia Corp. باید گفت: در هفته های اخیر آنها می خواهند سازمان خود را به زاد نژادپرستی. مدیران با استفاده از این اصطلاح ممکن است انجام این کار برای انتقال نیت خود را به کارکنان و مشتریان و مشتریان بالقوه است. اما کارشناسان می گویند که آن را نیز می تواند مجموعه ای کسانی که رهبران و شرکت های خود را برای بیشتر موشکافی توسط همان گروه و خطرات عصبی مشتریان و کارکنان—اگر اعمال خود نمی دیده می شود به عنوان اندازه گیری تا.

Peloton است که بازار سرمایه در حدود 17 میلیارد دلار متعهد شده است 100 میلیون دلار در طول چهار سال برای مبارزه با نژاد پرستی و نابرابری از جمله 60 میلیون دلار برای افزایش حقوق و دستمزد برخی از کارکنان. این شرکت همچنین کمک به سازمان های غیر انتفاعی تحت یک “فراگیر ممیزی” و کار برای پایان دادن به تعصب در استخدام, بررسی و مناطق دیگر با توجه به یک پست در وبلاگ شرکت.

پی پال اجرایی دن Schulman در مصاحبه ای گفت که او می خواست برای نشان دادن این شرکت آماده بود برای پیوستن به مبارزه علیه نابرابری و قرعه کشی در کارگران با الهام از چشم انداز.

“سازگار بودن در شرایط ایستاده برای ارزش ها و اقدام بر روی آنها و یا انجام بهترین خود را برای رفتن و انجام این کار اجازه می دهد تا شما را به جذب استعداد به شرکت خود را که معتقد است در آن ارزش است که می خواهد برای ایجاد یک تفاوت در جهان” آقای Schulman گفت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا یک شرکت موضع در مسابقه شما را بیشتر و یا کمتر احتمال دارد به خرید محصولات خود را ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

پی پال قصد دارد به گام تا استخدام برای اقلیت کارکنان و توسعه طرح های پرداختن به نژادی شکاف ثروت. در ماه ژوئن این شرکت متعهد 500 میلیون دلار برای سرمایه گذاری در راه اندازی led متنوع بنیانگذاران و افزایش ارتباط آن با موسسات مالی در خدمت جوامع اقلیت.

مدیر عامل شرکت Nvidia جنسن هوانگ گفت: در نشست سالانه شرکت در ماه گذشته است که آن را باید به صورت هدفمند ایجاد فرصت برای کارکنان.

کسب و کار است که تعهد antiracism در حال ارتکاب به عمل هر دو در داخل شرکت و خارج از دیوار خود گفت: Audrey Kelsick همکاری اجرایی در B آزمایشگاه در ایالات متحده و کانادا است که اداره B پارسیان گواهینامه به سود کسب و کار اجتماعی ماموریت. با قرار دادن این واژه وجود دارد و شرکت ها به کارمندان و دیگران از این توانایی به آنها را نگه دارید پاسخگو برای خود شعارهای او گفت:.

شرکت هایی که موفق به تحویل تغییر می تواند دیده می شود که نه تنها از دست رفته برخی از اهداف اما سقوط کوتاه در پیشبرد نژادی سهام به طور گسترده تر گفت: تیفانی جانا ارشد اجرایی در TMI Consulting Inc., یک شرکت متمرکز بر تنوع و حقوق صاحبان سهام مسائل در Richmond, Va.

مربوط تصویری

شرکت در حال مشاهده Juneteenth به عنوان یک روز تعطیل برای اولین بار زیر در سراسر کشور تظاهرات خواستار برابری نژادی. کارکنان بالا و پایین نردبان شرکت ها توضیح آنچه آنها امید روز دست یابد. عکس: جیک مارس/آسوشیتد پرس

مسابقه رو به جلو, یک شرکت مشاوره است که آموزش و کار با کارفرمایان در نژادی-مسائل عدالت می گوید: کسانی که به مصرف نژادی-حقوق صاحبان سهام در دستور کار می تواند انجام کارهایی مانند حصول اطمینان از درصد معینی از فروشندگان اقلیت متعلق به و یا استخدام برای برخی از مشاغل بر اساس تجربه کاری و نه از سوابق تحصیلی.

برخی از کسب و کار که در توصیف خود را به عنوان مبارزه با نژادپرستی باید سرمایه گذاری در antibias آموزش تعامل جامعه و تلاش برای ایجاد یک نیروی کار متنوع.

Ben & jerry’s ، Unilever PLC متعلق به بستنی ساز شناخته شده برای آن فعالیت خواهد نظر خود زاد نژادپرستی در روح و روان اما به طور کلی با استفاده از اصطلاح “نژادی سهام کار” برای توصیف تلاش های خود را با توجه به آن بحران های اجتماعی-ماموریت اجرایی دیو Rapaport.

سال گذشته آن هیئت مدیره گفت: این امر ایجاد یک فراگیر و عادلانه محل کار و با استفاده از نفوذ خود برای افزایش فرصت ها برای گروه های به حاشیه رانده شده. Ben & jerry’s در حال حاضر در سهام طرح ها و پیشرفت معیارهای خود را برای زنجیره تامین, فرهنگ و حق رای دادن شبکه آقای Rapaport گفت.

آبشار Engineering Inc., یک پلاستیک قالب تزریق سازنده در Grand Rapids, Mich., از حدود سال 2006 توصیف خود را به عنوان یک “antiracism سازمان است.”

این شرکت با امکانات در میشیگان و تگزاس و اوهایو و کارولینای شمالی تقریبا 900 کارکنان در ایالات متحده 62 درصد از آنها خود گزارش به عنوان سفید با 22 درصد در توصیف خود را به عنوان اسپانیایی و 13 درصد گفت: آنها سیاه و سفید هستند.

ادامه مطلب

  • وال استریت می داند که آن را بیش از حد سفید. رفع آن سخت خواهد بود.

مدیران در آبشار ستاد باید کامل یک کارگاه آموزشی دو روزه در مبارزه با نژادپرستی در حالی که دیگر استخدام های جدید اختصاص داده مواد را در تاریخ ایالات متحده است که لمس نژادی و نابرابری به گفته یک سخنگوی. شرکت استخدام مجرمین سابق و به مدت طولانی به حال برنامه ای برای استخدام افرادی که دریافت کمک های عمومی.

در گذشته آبشار به نمایش گذاشت فلک دانشگاه ایالتی Jim Crow موزه نژادپرستانه یادگاری در دفتر شرکت و تا به حال کارکنان مشاهده این نمایشگاه گفت: کنیاتا Brame یک معاون اجرایی رئیس جمهور در آبشار.

آبشار نیز به ارمغان می آورد در بازیگران حرفه ای به گراند رپیدز چند بار در سال به دوباره تصویب موارد تعصب نژادی رخ داده است که در داخل امکانات آن آقای Brame گفت. کارکنان بحث در مورد این طرح از جمله یک تصویر می کشد کارگران که با استفاده از یک نژادپرست لکه دار کردن در برابر مردم سیاه, او گفت:.

در عین حال آبشار دفتر کارکنان سفید بیشتر از آن تولید نیروی کار مدیران گفت. “ما باید کار را به انجام” گفت: فرد کلر شرکت موسس.

مایکل مک آفی, مدیر اجرایی PolicyLink غیر انتفاعی است که با تمرکز بر نژادی و اقتصادی سهام مسائل از جمله در داخل کسب و کار گفت: شرکت ها باید تمرکز بر روی طرح با اهداف صریح است که می تواند ردیابی و اندازه گیری. وی با اشاره به Adidas AG ‘s تعهد به استخدام سیاه پوست و لاتین مردم برای حداقل 30% از جدید ایالات متحده موقعیت به عنوان مثال.

آنتونیو McBroom یک Ben & jerry’s franchisee با شش فروشگاه ها و دو در حال توسعه گفت: این شرکت تصمیم چند سال پیش برای قرار دادن نژادی و حقوق صاحبان سهام در مرکز آن ماموریت اجتماعی سمان خود را در ارتباط با آن است. او خود را شروع کردم با بن و جری را به عنوان یک فروشگاه کارگر در کالج در حال حاضر آقای McBroom, 33 سال حدود 90 نفر از کارکنان و رهبری تیم است که اکثریت مردم از رنگ.

آقای McBroom گفت: او تعجب اگر این شرکت franchisee پایه شرکت کارکنان و تامین کنندگان در بن و جری می تواند 25 درصد ، این شرکت در حال حاضر در حال توسعه برای اهداف خاص صاحبان سهام گفت: آقای Rapaport اجتماعی-ماموریت اجرایی است.

“من فکر می کنم ما نیاز به انجام بیشتر-قوی تعهد” آقای McBroom گفت.

نوشتن به میکا Maidenberg در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>