برخی از شرکت ها رو هر دو دولت قرارداد و PPP وام

یک پروژه ساخت و ساز جاده در فلوریدا در ماه مه. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis مجاز سازندگان برای سرعت بخشیدن به کار جاده به استفاده از پراکنده ترافیک در طول coronavirus بیماری همه گیر.

عکس: جان Raoux/آسوشیتد پرس

واشنگتن—برخی از پیمانکاران دولت در زمان وام از چک حفاظت از برنامه حتی به آنها پرداخت می شود برای دولت کار می کنند در طول همه گیر وال استریت ژورنال تحلیل نشان می دهد.

این بخشایش وام یک تاسیسات برای هزاران نفر از آمار کسب و کار است که درآمد حاصل از تبخیر در این بهار. بسیاری از پیمانکاران نیز قضاوت خود را واجد شرایط حتی اگر آنها مشغول به کار بودند فعال در پروژه های دولتی با توجه به تجزیه و تحلیل به تازگی منتشر شده داده ها در PPP وام گیرندگان و دیگر سوابق.

مسئله این است که در رادار از دولت حسابرسان و ناظر گروه بررسی حدود 4.9 میلیون شرکت های که شنود گذاشته $670 میلیارد برنامه تصویب شده توسط کنگره برای کمک به کسب و کارهای کوچک کنار آمدن با عواقب بیماری همه گیر کوروناویروس.

“اگر شما تا به حال قرارداد در این کتاب شد و پرداخت شد و در قوی وضعیت مالی شما نباید گرفته اند گفت: استیو الیس رئیس جمهور از مالیات دهندگان برای حس مشترک یک حزبی دولت-هزینه های دیده بان.

اداره کسب و کار کوچک است که نظارت بر برنامه های وعده داده شده به دقت مورد بررسی قرار PPP وام برای هر ناشایستگی. حقوقی کارشناسان توجه داشته باشید که این قانون تنها در مورد نیاز به وام گیرندگان به می گویند که آنها در مواجهه اقتصادی “عدم قطعیت” در دنبال وام بدون نیاز به سند واقعی ضرر و زیان است. در حال حاضر تحت قوانین PPP وام خواهد شد تحت پوشش توسط مالیات دهندگان به عنوان طولانی به عنوان شرکت صرف بیش از 60 درصد از بودجه در حقوق و دستمزد و دیدار با معیارهای دیگر.

فلوریدا بود که در میان دریافت کنندگان PPP بودجه با وام رفتن به بیش از 393,000 شرکت از جمله دولت جاده پیمانکاران. زمانی که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت فلوریدا به ماندن در خانه شروع آوریل 1, او گفت: دولت را با سرعت بالا در جاده پروژه ها توسط بسته شدن بیشتر خطوط در بزرگراه ها.

دو روز بعد PPP باز برای برنامه های کاربردی. حداقل 68 فلوریدا جاده پیمانکاران با فعال دولت در امور پروژه های مورد تایید برای وام بیشتر از 150.000 دلار با توجه به مجله تجزیه و تحلیل.

شرکت های ساخت و ساز می گویند آنها مواجه قابل توجه عدم قطعیت در اوایل ماه آوریل با همه گیر ترس در ارتفاع خود را.

“من می توانم به شما اطمینان دهم: اگر برای PPP وام می شده اند وجود دارد بسیاری اخراج” گفت: Ananth Prasad, رئيس جمهور از فلوریدا حمل و نقل سازندگان’ Association. آقای پراساد گفت: بسیاری از پروژه های ساخت و ساز است که لازم نیست که بودجه دولت متوقف شده است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه خواهد بود شما کلاس rollout از PPP? پیوستن به مکالمه زیر.

فلوریدا سخنگوی وزارت حمل و نقل اشاره کرد که ساخت و ساز شرکت ها به طور معمول دارای قرارداد با چند سازمان و در حالی که دولت آن شتاب roadwork بسیاری از شهرها و شهرستان ها و توسعه دهندگان خصوصی آهسته و یا متوقف پروژه های خود را. او کاهش یافته است به نظر خاص هر شرکت.

مقامات وزارت خزانه داری که در حال اجرا هستند PPP برنامه به طور مشترک با SBA می گویند که آنها عمدا تنظیم نوار پایینی برای دریافت وجوه که توزیع شده توسط بانک ها با تضمین دولت است. اجازه می دهد کسب و کار به گواهی خود را واجد شرایط بودن “را فعال کنید سریع تحویل PPP وام به کسب و کارهای کوچک در طول یک بحران که بیش از 10 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در یک دوره دو هفته ای” گفت: یک سخنگوی وزارت خزانه داری.

Jovita Carranza, مدیریت کسب و کار کوچک, مدیر, مرکز, و, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin شهادت در PPP قبل از یک خانه نظارت شنوایی در روز جمعه.

عکس: ارین اسکات/آسوشیتد پرس

یکی ذینفع بود مستقر در میامی-شرکت تابعه از شرکت های ساخت و ساز Sacyr SA . همانطور که از اوایل ماه آوریل آن را به دریافت بیش از $224 میلیون دلار در چهار فلوریدا پروژه از طریق 2021 با توجه به تجزیه و تحلیل سوابق از فلوریدا بخش حمل و نقل است. علاوه بر این آقای DeSantis در مارس 1 greenlighted Sacyr برای سرعت بخشیدن به کار در یک I-75 تبادل خارج ساراسوتا.

هشت روز بعد Sacyr ساخت USA LLC تصویب شد برای بخشایش PPP وام از $2 میلیون و 5 میلیون دلار.

“معنادار وجود دارد شک و تردید که آیا ما ایالات متحده در پروژه های ساخت و ساز خواهد بود نهفته و یا به حالت تعلیق در دسترس نباشد. کسانی که شک و تردید باقی می ماند به این روز” سخنگوی Sacyr SA گفت.

Sacyr SA استخدام بیش از 42000 نفر در سراسر جهان و گزارش شده بیش از 4 میلیارد دلار درآمد در سال 2019 با توجه به وب سایت خود را. PPP به طور کلی باز برای شرکت های که با خود وابسته باید 500 یا کمتر کارکنان تمام وقت.

این نماینده گفت: این شرکت ایالات متحده تابعه در حدود 350 نفر از کارکنان و در انطباق کامل با PPP قوانین در آن زمان اعمال شده برای وام. او اشاره کرد که SBA راهنمایی برای خارجی شرکت مبتنی بر تغییر کرده است از اوایل ماه آوریل.

Ajax سنگ فرش صنایع فلوریدا, LLC تصویب شد برای مالیات دهندگان بودجه وام از بین 5 میلیون و 10 میلیون دلار در مارس 14, تنها فلوریدا ساز جاده مجله شناسایی شده که یک وام در حداکثر محدوده مجاز تحت PPP. یک شرکت مرتبط میشیگان مبتنی بر Ajax سنگ فرش Industries Inc., همچنین یک وام به ارزش بین 5 میلیون و 10 میلیون دلار.

سیاه و سفید کوچک-صاحبان کسب و کار مواجه شده اند مانع از دسترسی به چک حفاظت از برنامه. در اینجا چگونه آفریقایی-آمریکایی صاحبان MahoganyBooks در واشنگتن خود را حفظ کسب و کار کوچک شناور. عکس: Zach چوب برای وال استریت ژورنال

تحت ایالتی فلوریدا قرارداد در محل از اوایل ماه آوریل آژاکس سنگ فرش راه اندازی شد برای دریافت بیش از $68 میلیون طریق 2022 سوابق نشان می دهد. در مارس 5 شرکت اهدا شد بیشتر قراردادها در مجموع 5.6 میلیون.

هالی مهندسی Contractors Inc. تا به حال یکی از بزرگترین کارهای عقب افتاده از متعهد roadwork در فلوریدا زمانی که این بیماری همه گیر آمار با توجه به مجله تجزیه و تحلیل. حتی بدون دو قرارداد با شرکت برنده این بهار می تواند انتظار می رود بیش از $267 میلیون نفر از کار در دولت تحت پروژه های رسیدن به 2024.

هالی مهندسی را PPP وام به ارزش بین $1 میلیون و 2 میلیون دلار تصویب شد مارس 10. Ajax سنگ فرش و هالی مهندسی نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

مانند تمام شرکت هایی که اعمال می شود برای PPP وام های, مدیران شرکت های ساخت و ساز تا به حال به گواهی در این برنامه که “زمان بی ثباتی اقتصادی باعث می شود این وام درخواست لازم برای حمایت از عملیات در حال انجام متقاضی.”

دولت فدرال مقررات با هدف جلوگیری از پیمانکاران کار را برای آن سازمان از دو فرو بردن آن می تواند نیاز به برخی از پیمانکاران برای پرداخت PPP بودجه در قالب یک “اعتبار” خود قرارداد. این قوانین نیست به طور مستقیم اعمال می شود دولت به پیمانکاران است.

این موضوع از پیمانکاران دولت دریافت PPP بودجه در حالی که هنوز در حال پرداخت به کار تحت بررسی توسط دفتر پاسخگویی دولت فدرال بازرسی آژانس که به تازگی شروع به بررسی لیستی از وام گیرندگان. “ما آگاه هستیم که پتانسیل مسئله اما نه هر گونه نهایی تعیین هنوز” سخنگوی گفت.

برخی از مقامات می خواهید به ضمیمه بیشتر رشته ها به آینده همه گیر کمک. “من فکر می کنم این زمان ما نیاز به یک درآمد حاصل از تست و مطمئن شوید که پول رفتن به کسب و کار است که تا به حال درآمد قابل توجهی کاهش می یابد” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز جمعه گفت.

ریک اسکات, فلوریدا junior سناتور و فرماندار سابق است که در میان قانونگذاران فشار برای مشابه محدودیت.

فلوریدا ایالت ریک اسکات است فشار به ضمیمه بیشتر رشته ها به هر آینده اضطراری همه گیر بودجه.

عکس: کارولین Brehman/زوما پرس

“من باید به صحبت مقدار زیادی از کسب و کار است که فکر می کنم آنها می تواند واجد شرایط” برای PPP اما نمی اعمال می شود او در مصاحبه ای گفت:. “آنها می دانستند که این اشتباه خواهد بود زمانی که آنها در حال رفتن به مقدار زیادی از پول در این سال است.”

بازرس کل SBA کنگره و نظارت کمیته نیز گفت: آنها به دنبال به واجد شرایط بودن از شرکت دریافت PPP وام.

شرکت ها باید درخواست برای وام ببخشند و “اگر SBA تعیین می کند که وام گیرنده است که فاقد شرایط لازم برای یک PPP وام SBA مستقیم وام دهنده به انکار بخشش وام نرم افزار” سخنگوی گفت.

آقای پراساد از فلوریدا سازندگان جاده’ گروه تجارت گفت: شرکت خواهد بود آماده به پرداخت PPP بودجه اگر کسب و کار خود نیست و به شدت تحت تاثیر قرار.

نوشتن به رایان تریسی در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net