سربازان در whitecoats: پزشکان و پرستاران نیاز به پشتیبانی و تجهیزات مناسب برای مبارزه با Covid-19 جنگ

با بیش از 8,50,000 مورد تأیید و نزدیک به 44,000, مرگ و میر, دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ توصیف کرده است coronavirus همه گیر به عنوان بدترین بحران جهانی پس از جنگ جهانی دوم است. و با توجه به این که کشور در سراسر جهان هستند و در مواجهه با مستندات و محدودیت های این قطعا احساس می کند مانند جنگ است. این سربازان در خط مقدم نبرد علیه Covid-19 پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان پزشکی. گزارش ظاهر شده اند از پزشکان در امریکا نوشتن وصیت نامه و آگاه از خطرات آنها در اتاق های اورژانس و یا مراقبت های ويژه.

در اسپانیا, کارکنان بهداشتی درمانی باید برای اختصاص حداقل 14 درصد از مجموع Covid-19 موارد است. این یک داستان مشابه در جاهای دیگر – مراکز بهداشتی و درمانی هستند غیرمنتظره ضروری تجهیزات پزشکی کمیاب و پزشکان و کادر پرستاری نازک کشیده. بالا بار ویروسی در بیمارستان ممکن است تنظیمات بهداشت و درمان کارگران به ویژه مستعد ابتلا به این بیماری است. و اگر همه این کافی نیست و پزشکان و پرستاران در هند مواجه شده اند اجتماعی ostracisation از صاحبخانه و همسایه از ترس عفونت است.

آن مهم است به درک که پزشکان و پرسنل پزشکی هستند که برگزاری این خط در برابر Covid-19. آنها نیاز به طور کامل پشتیبانی می کند در این زمان بحران. درست است دولت گرفته قابل ستایش برخی از مراحل در اینجا مانند ارائه 50 تومان lakh پوشش بیمه برای همه متخصصان مراقبت های بهداشتی. اما آنچه که آنها واقعا نیاز است که تجهیزات حفاظت شخصی (PPEs) که در تامین کوتاه مدت هستند. گزارش می دهد که پزشکان نیاز به انجام با عام PPEs که برخی از آنها در مقایسه با بارانی – شبیه به ارسال سربازان به جنگ با ناقص اسلحه – باید ماشه اقدام سریع در ramping تا تولید و عرضه از PPEs. اگر ما به پیروزی در نبرد در برابر coronavirus کشور نیاز به حمایت و تامین منابع برای آن پزشکان و سلامت کارگران فقط به عنوان آن را حمایت از سربازان خود را در جنگ.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>