SoftBank رئیس شرط 22 میلیارد دلار در حداکثر سرعت دویدن. این یک تقلا کردن.

برای سال SoftBank اجرایی Masayoshi پسر جنگیدند به مهندس با حداکثر سرعت دویدن-T-Mobile در حال اجراست.

عکس: YOSHIKAZU TSUNO/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

برای ژاپنی میلیاردر Masayoshi پسر ایالات متحده قاضی تصمیم اخیر به تصویب ادغام بین با حداکثر سرعت دویدن Corp. و رقیب T-Mobile US , Inc. است که مدتها در انتظار بازدهی در 22 میلیارد دلار سرمایه گذاری است. اما از آن است که به مراتب از پیروزی ماوریک سرمایه گذار به دنبال زمانی که او اعلام کرد او در به دست گرفتن کنترل با حداکثر سرعت دویدن در سال 2012.

در آن زمان سافت گروه Corp. رئیس اجرا شد ژاپن سوم-رتبه بندی-تلفن شرکت. همراه با حداکثر سرعت دویدن او gleefully گفت: مخاطبان در توکیو کنفرانس مطبوعاتی SoftBank بود شماره 3 حامل تلفن همراه توسط درآمد—نه تنها در ژاپن بلکه در جهان است. خصوصی آقای پسر بود در حال حاضر توطئه برای پیوستن به با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile و رشد و حتی بزرگتر.

“هدف من بالا” آقای پسر به جمعیت گفت. “من قصد دارم به شماره 1 در جهان است.”

نزدیک به هشت سال بعد با حداکثر سرعت دویدن فروش در حال تضعیف این شرکت در حال از دست دادن پول و سهم بازار و آن گفته است که نیاز به ترکیب با T-Mobile به دلیل آن است که سقوط در صنعت. در توکیو در هفته گذشته آقای پسر—که سال گذشته چرخید SoftBank ژاپنی تلفن همراه کسب و کار است و در حال حاضر کنترل بزرگترین tech-صندوق سرمایه گذاری—سنگ لحن های مختلف.

با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile ادغام “شده است یک مبارزه” آقای پسر گفت: چهار روز پس از ایالات متحده آمریکا تصمیم دادگاه. “اما حداقل ما مقدار زیادی از پول در سرمایه گذاری است.”

که چرخش را نشان می دهد تا چه حد آقای پسر عقب نشینی از اهداف بلند پروازانه برای با حداکثر سرعت دویدن. SoftBank با اشاره به نظرات قبلی از آقای پسر مورد با حداکثر سرعت دویدن ادغام با T-موبایل.

برای سال آقای پسر جنگیدند به مهندس با حداکثر سرعت دویدن-T-Mobile ادغام که او را به عنوان کلید برای به دست آوردن مقیاس مورد نیاز برای به چالش کشیدن ایالات متحده آمریکا تلفن همراه غول Verizon Communications , Inc. و AT&T Inc. او را رها کرده و به تلاش برای اولین بار در سال 2014 در صورت مقاومت از آمریکا ضد تراست رگولاتور و سپس دوباره در سال 2017 زمانی که او خودداری کردند در دادن کنترل از ادغام شرکت T-Mobile پدر و مادر Deutsche Telekom AG .

Misjudging قانونی ایالات متحده آمریکا محیط زیست شد “یکی از بزرگترین اشتباهات در زندگی من” آقای پسر گفت وال استریت ژورنال در 2015 ،

در اوایل سال SoftBank مالکیت آقای پسر انداخت خود را به تلاش برای ثابت با حداکثر سرعت دویدن بیمار شبکه و galvanize عملیات خود را. او مجموعه ای جدید SoftBank دفتر مرکزی آن در کالیفرنیا برای برقراری ارتباط بهتر با حداکثر سرعت دویدن برنج در کانزاس و شناور قصد دارد به کشتی از 1000 کارمند از ژاپن برای کمک به. او غوطه ور خود را در جزئیات فنی ایالات متحده به همراه سایت ها و جایگزین با حداکثر سرعت دویدن مدیر عامل شرکت.

اما به طور فزاینده ای به آقای پسر نا امید شد با حداکثر سرعت دویدن را ادامه داد مشترک ضرر و زیان و جذب فرصت برای ایجاد چه شد SoftBank را 100 میلیارد دلار چشم انداز صندوق. در سال 2018 آقای پسر مورد توافق را به کنترل با حداکثر سرعت دویدن به عنوان یک بیماری از ادغام.

“من در نهایت پذیرفته شده است که کمی سازش خوب بود در نور از مزایای بزرگ است که خواهد آمد از ادغام” آقای پسر گفت: در سال 2018 توضیح تصمیم خود. “من بزرگ شدم.”

با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile مقابله می کند را به مزایای قابل توجهی برای SoftBank. ترکیب شرکت در آن سافت انتظار دارد به خود 27 درصد سهام خواهد شد بهتر قادر به شخم زدن پول به سرعت بالا شبکه و ارائه خدمات بهتر.

چون SoftBank دیگر نمی خواهد کنترل این شرکت با حداکثر سرعت دویدن بیش از 30 میلیارد دلار از بدهی های دیگر وزن در SoftBank در حال حاضر بدهی سنگین ترازنامه. اعتبار raters می گویند که بهبود نمی بخشد SoftBank آشغال در سطح رتبه بندی اعتباری از این شرکت نبود مسئول با حداکثر سرعت دویدن بدهی به هر حال. اما تحلیلگران می گویند آن را هنوز هم می تواند به بهبود درک از SoftBank قدرت مالی با احتیاط در میان وام دهندگان و سرمایه گذاران.

SoftBank سهم قیمت افزایش یافته است 7% پس از تصمیم دادگاه در روز سه شنبه.

مربوط تصویری

SoftBank را دیرین استراتژی آزادسازی کوه های نقدی امیدوار کننده شرکت های جوان برای ایجاد برندگان بزرگ شکست خورده به طور چشمگیری در WeWork و دعوت موشکافی به صندوق سرمایه گذاری های دیگر. در اینجا نگاهی به چشم انداز صندوق ساختار و چگونه آن سریع ء استراتژی سرمایه گذاری می تواند آن را مخاطره آمیز است.

مشکلات آقای پسر صندوق سرمایه گذاری باید spooked SoftBank سرمایه گذاران و مخدوش شهرت خود را به عنوان یکی از جهان savviest سرمایه گذاران. آقای پسر تا به حال مشکل جمع آوری پول برای عاقبت به چشم انداز صندوق پس از دیدنی سقوط در سال گذشته از پدر و مادر WeWork یکی از باارزش ترین شرکت های نمونه کارها و جست و خیز کردن در ارزش چندین نفر دیگر.

اگر چه هنوز هم وجود دارد چند مانع به تصویب قبل از معامله است که مهر و موم شده آقای پسر گفت که او انتظار دارد SoftBank در نهایت سود در معامله. سافت خریداری 80% با حداکثر سرعت دویدن برای 22 میلیارد دلار. آن را بعد از افزایش سهام خود به 84 درصد.

در زمان به اشتراک گذاری قیمت SoftBank است و برگزاری در هم ادغام شدند و شرکت خواهد بود به ارزش حدود 30 میلیارد دلار آقای پسر گفت: این هفته قدردانی از حدود 50 درصد است. چون سافت استفاده می شود بنابراین مقدار بدهی برای تامین مالی خرید واقعی افزایش ارزش آن سرمایه گذاری می شود و نزدیک به 200% او گفت: سال گذشته است.

تحلیلگران می گویند این ترکیب جدید حامل یک احتمال بسیار بهتر از پول است که می تواند با فشار بالا ارزش SoftBank است سهام خود را. بیشتر به طور قابل توجهی ادغام موجب صرفه جویی سافت—و آقای پسر—از داشتن برای مقابله با فاجعه بالقوه اگر مبارزه با حداکثر سرعت دویدن تا به حال سعی کنید برای زنده ماندن خود را در آن.

“حداقل او نیست پول از دست داده گفت: کریس لین یک تحلیلگر در Sanford C. Bernstein & Co. که پیش بینی شده است که اگر ادغام افتاده بود از طریق, با حداکثر سرعت دویدن هم رفته اند ورشکسته مجبور SoftBank به نوشتن کردن آن سرمایه گذاری یا شرکت ژاپنی را مجبور به ریختن میلیاردها دلار به حامل سعی کنید به آن را ذخیره کنید.

نوشتن به Phred Dvorak در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im