SoftBank به فروش $41 میلیارد دلار دارایی, طرح های بزرگ به اشتراک گذاری بیع متقابل

SoftBank اجرایی Masayoshi پسر در یک کنفرانس خبری در توکیو در ماه نوامبر سال 2019.

عکس: Kiyoshi Ota/مهر نیوز

سافت گروه Corp. گفت: این برنامه ریزی برای فروش تا ¥4.5 تریلیون دلار ($41 میلیارد دلار) از دارایی های خود را به خرید سهام و بازخرید بدهی در یک اقدام بی سابقه برای مبارزه با غلت قیمت سهام و اوراق قرضه.

این شرکت گفت: این امر به صرف 18 میلیارد دلار برای به اشتراک گذاری buybacks پس از بازارهای جهانی تار و مار ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس نگرانی در مورد ارزش سرمایه گذاری خود را و یکی از تهاجمی ترین فعالان سیاسی زیادی بیع متقابل.

این تکنولوژی ژاپنی و شرکت سرمایه گذاری گفت: این امر با استفاده از تعادل بودجه آن مطرح شده برای پرداخت بدهی و افزایش ذخایر نقدی.

“این به ما اجازه خواهد داد برای تقویت ترازنامه در حالی که به طور قابل توجهی کاهش بدهی” رئیس اجرایی Masayoshi پسر گفت.

SoftBank گفت: سهام خود بودند به طور قابل توجهی کم ارزش. آنها کاهش یافته بود بیش از 50 درصد از این سال به بالا در ماه فوریه قبل از به دست آوردن 19 درصد زیر اعلام دوشنبه. سهام افزایش روزانه خود را محدود می کند.

SoftBank گفت: معاملات خواهد بود اعدام شد در سال آینده. همراه با قبلا اعلام ¥500 میلیارد دلار بیع متقابل به اشتراک گذاری برنامه های این شرکت گفت: این می تواند تا پایان repurchasing 45 درصد از سهام آن برجسته است.

الیوت مدیریت شرکت که به تازگی ساخته شده $2.5 میلیارد سهام این غول تکنولوژی ژاپنی بود هل دادن تا آنجا که $20 میلیارد دلار سهم خرید وال استریت ژورنال گزارش کرده است.

SoftBank نمی گویند که دارایی های آن برنامه ریزی شده به فروش برساند. با ارزش ترین آن برگزاری است که در شرکت اینترنتی Alibaba Group Holding Ltd. و همچنین دارای اکثریت سهام عمده ای ژاپنی, ارتباطات از راه دور ارائه دهنده SoftBank Corp است که به طور جداگانه ذکر شده در توکیو.

SoftBank گروه گفت: هیئت مدیره خود را استخدام مستقل شرکت جستجو برای شناسایی به سه مدیر نامزدها به نامزد در این سال سالانه مجمع عمومی سهامداران.

نوشتن به Kosaku Narioka در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>