سافت می گوید آن را نمی خرید WeWork بنیانگذاران نویمان سهام

SoftBank گفت: ختم آن چند میلیارد دلاری ارائه نمی گذارد مشکل مشترک دفتر شرکت عملیات.

عکس: Timothy A. کلاری/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سافت گروه Corp. فسخ یک پیشنهاد برای پرداخت به 3 میلیارد دلار به صورت سهام در فضا ارائه دهنده WeWork محروم از بنیانگذاران آدم نویمان بالقوه ثروت باد آورده از نزدیک به یک میلیارد دلار است.

توکیو-بر اساس SoftBank گفت: پنج شنبه حرکت خود را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد عملیات مشکل مشترک دفتر شرکت. SoftBank گفت: آن را مرتکب شده است $5.45 میلیارد دلار سرمایه به WeWork از اکتبر 2019.

آقای نویمان سابق اجرایی WeWork پدر و مادر ما شرکت ، حال حق فروش تا $970 میلیون سهام به SoftBank به عنوان بخشی از اکتبر معامله که منجر به فردی گری از هیئت مدیره شرکت.

اما SoftBank گفت: شرایط برای تکمیل فروش سهام نیست, ملاقات آوریل 1 مهلت. آن ذکر شده “های متعدد جدید و قابل توجهی در انتظار کیفری و مدنی تحقیقات” آغاز شد که پس از اکتبر معامله است که در آن مقامات درخواست اطلاعات در مورد WeWork را تامین مالی فعالیت ها و معاملات کسب و کار با آقای نویمان. SoftBank نمی گویند که مقامات بررسی شد.

پس از وال استریت ژورنال گزارش داد در ماه مارس که SoftBank بود و تهدید به خروج از معامله یک سخنگوی WeWork هیئت مدیره کمیته از مدیران مستقل گفت: SoftBank به دلایل “نامناسب و نادرست است.” این سخنگوی گفت: “Reneging در توافق خواهد بود به طور کامل غیر اخلاقی به خصوص با توجه به محیط زیست است.”

WeWork کسب و کار تامین فضای اداری است آمار گرفته در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که باعث شده است تا بسیاری از مردم برای کار از خانه.

SoftBank اشاره به همه گیر به عنوان یکی از آن دلایل فسخ به اشتراک گذاری کسب و گفت: دولت مستندات شدند “اعمال محدودیت علیه WeWork و عملیات خود را.”

“SoftBank باقی می ماند به طور کامل متعهد به موفقیت WeWork گفت:” راب تاونسند شرکت ژاپنی معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس امور حقوقی.

SoftBank گفت: آن را به حال انتظار می رود به گزارش از دست دادن و متصل به خرید سهم به دلیل قیمت آن در حال برنامه ریزی برای پرداخت بيشتر سهام’ ارزش منصفانه. لغو معامله به معنی آن را نمی خواهد که به گزارش از دست دادن بعد از همه. SoftBank سهام افزایش 2.5% در توکیو در معاملات روز شنبه در حالی که کل بازار سقوط کرد.

نوشتن به Kosaku Narioka در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>