سافت است که به دنبال به جمع آوری پول نقد, نشان می دهد, آن می تواند بازگشت Arm Holdings به بازار عمومی در برخی از نقطه. Softbank رئیس Masayoshi پسر صحبت در توکیو در ماه جولای سال 2016.

عکس: Yoshio Tsunoda/AFLO/زوما پرس

SoftBank گروه Corp. کاوش جایگزین از جمله کامل یا جزئی فروش و یا ارائه عمومی انگلیسی, طراح تراشه Arm Holdings که ژاپنی ها کنگلومرا خریداری چهار سال پیش برای 32 میلیارد دلار به گفته افراد آشنا با این موضوع.

بررسی که در آن Goldman Sachs Group Inc. است مشاوره است که در مراحل اولیه به مردم گفت. آن شناخته شده نیست چقدر منافع مالی یا صنعت بازیکنان ممکن است در بازو و ممکن است SoftBank در نهایت انتخاب می کنید به انجام هیچ چیز نیست.

سافت قبلا حاکی از آن می تواند بازگشت Arm به بازار عمومی در برخی از نقطه. این حرکت به دست آورده فوریت به عنوان SoftBank به دنبال جمع آوری پول نقد از خود را متنوع و پایدار از دارایی های به mollify فعال سرمایه گذار الیوت مدیریت شرکت است که مهیج برای تغییرات در شرکت.

سافت گفته است که قصد دارد به فروش دلار به 41 میلیارد دلار دارایی برای سرپا نگه داشتن آن تلاش سبد و خرید خود سهام که معامله در تخفیف شیب دار نسبت به خالص ارزش دارایی. این چنگ زدن به کیسه ای از دارایی برای انتخاب; علاوه بر به بازو و تقریبا 20 میلیارد دلار ارزش T-Mobile US , Inc. سهام آن به تازگی به فروش می رسد SoftBank نیز صاحب بزرگ سهام در, چینی, e-commerce, غول Alibaba Group Holding Ltd. و پیشرو, ژاپنی, ارائه دهنده تلفن همراه.

سافت خریداری بازو که طرح های ریزپردازنده است که قدرت جهان را گوشی های هوشمند در سال 2016. در آن زمان SoftBank بزرگترین-تا کنون کسب.

SoftBank رئیس Masayoshi پسر مورد ستایش قرار داد کسب عنوان “تغییر پارادایم” در این شرکت را قادر می سازد آن را به استفاده از پتانسیل اینترنت از چیزهایی که اشاره به اتصال روزمره دستگاه های. اما فروش این نرم افزار که بازوی توسعه یافته برای مدیریت دستگاه های متصل شده اند نسبتا مسطح بدون احتساب افزایش از ادغام.

بازوی هفته گذشته گفت: این برنامه ریزی برای انتقال دو IoT-خدمات واحد به نهادهای جدید است که خواهد بود و متعلق به اداره شده توسط SoftBank به عنوان بخشی از یک حرکت به تمرکز بر روی هسته های نیمه هادی-IP کسب و کار. این شرکت گفت که انتظار می رود این انتقال در صورت تصویب به نهایی تا پایان ماه سپتامبر.

SoftBank را 100 میلیارد دلار چشم انداز صندوق است که سرمایه گذاری در شرکت های فن آوری و دارای 25% سهام در دست است و در گذشته در نظر گرفته شده انتقال سهام به SoftBank چون صندوق مدیران بر این باورند که تکنولوژی شرکت بدون زرق و برق رشد درآمد بوده است کشیدن در ارزیابی کلی از نمونه کارها خود را.

SoftBank درآمد بوده است مضروب به تازگی با زیان های بزرگ در چشم انداز صندوق تضعیف قصد دارد به منظور بالا بردن دومین سرمایه گذاری بزرگ خودرو.

تراشه بخش شده است یک منبع قابل اعتماد از معامله فعالیت در سال های اخیر به عنوان شرکت موقعیت خود را برای حمایت از تکامل خودرو و صنعتی و گسترش دستگاه های هوشمند. در روز دوشنبه دستگاه های آنالوگ وارز. توافق برای خرید ماکسیم محصولات مجتمع Inc. برای حدود 20 میلیارد دلار در یک معامله است که ایجاد یک شرکت متخصص در آنالوگ نیمه هادی های مورد استفاده در مدیریت قدرت است که می تواند بهتر در رقابت با غول صنعت Texas Instruments Inc.

نوشتن به دانا Cimilluca در dana.cimilluca@wsj.com و کارا در لمباردو cara.lombardo@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net