مدیر عامل شرکت SoftBank Masayoshi پسر می گوید او را به استعفا از هیئت مدیره از Alibaba

Masayoshi پسر رئیس و مدیر اجرایی SoftBank گروه گفت: استعفا از هیئت مدیره Alibaba است.

عکس: Alessandro Di Ciommo/زوما پرس

توکیو— SoftBank گروه Corp. 9984 -0.61% مدیر اجرایی Masayoshi پسر روز پنجشنبه گفت که او کناره گیری از هیات مدیره, چینی, e-commerce, غول Alibaba Group Holding Ltd., موثر همان روز.

آقای پسر در اطلاعیه ای که او در پایان SoftBank سالانه سهامداران جلسه به شرح زیر استعفای—نیز موثر شنبه اما اعلام کرد در ماه گذشته—Alibaba بنیانگذاران جک ما از سافت مدیره.

این جفت ارز از استعفا به ارمغان می آورد به پایان حدود یک دهه و نیم است که در طی آن دو قدرتمند کارآفرینان—آقای پسر از ژاپن و آقای Ma از چین—سمان خود را در رابطه با خدمت به عنوان مدیران هر یک از دیگران’ شرکت. آقای پسر شده است را در Alibaba است به هیئت مدیره از سال 2005 پنج سال پس از SoftBank در زمان عمده سهام در آن کوچک چینی خرده فروش آنلاین. آقای Ma آمد در SoftBank مدیره چند سال بعد در سال 2007.

آقای پسر گفت که او پله پایین در درخواست خود را که او “مطابق با” روز استعفای خود را با آقای Ma است. او گفت که فراق از راه صاف بود و که او تا به حال تا به حال مبارزه با Alibaba است.

آقای پسر معروف تصمیم به سرمایه گذاری 20 میلیون دلار در Alibaba است در سال 2000 و پس از پنج دقیقه گپ زدن با آقای Ma. که سرمایه گذاری تبدیل شده است SoftBank و آقای پسر موفق ترین و بزرگ آن برگزاری در Alibaba است در حال حاضر پشتیبانی از بسیاری از ژاپنی ها شرکت رتبه بندی اعتباری قیمت سهم و بودجه فعالیت های.

SoftBank در زمان به فروش می رسد برخی از این سهام به جمع آوری پول اخیرا در این سال هنگامی که آن را وارد معاملات مشتق به فروش 11.5 میلیارد دلار ارزش سهام Alibaba به سهم صندوق buybacks و همچنین تقویت ترازنامه خود را.

نوشتن به Phred Dvorak در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>