مدیر عامل شرکت SoftBank Masayoshi پسر واریز Alibaba مدیره

Masayoshi پسر رئیس و مدیر اجرایی SoftBank گروه گفت: استعفا از هیئت مدیره Alibaba است.

عکس: Alessandro Di Ciommo/زوما پرس

توکیو— SoftBank گروه Corp. مدیر اجرایی Masayoshi پسر گفت که او را به عنوان یک مدیر چینی, e-commerce, غول Alibaba Group Holding Ltd. آوردن به یک دهه و نیم از هیئت مدیره سطح روابط بین دو تکنولوژی نیروگاهی.

آقای پسر در اطلاعیه ای که او در پایان SoftBank سالانه سهامداران در جلسه روز پنج شنبه به شرح زیر استعفای—فاش ماه گذشته—Alibaba بنیانگذاران جک ما از سافت مدیره.

هر دو استعفا موثر هستند پنج شنبه. آقای پسر گفت فراق از راه صاف بود و او تا به حال از دست رفته اعتماد به نفس در Alibaba است که در آن سافت بزرگترین سهامدار با حدود 25% سهام.

“من امیدوارم که ما همچنان به نگه داشتن به عنوان بسیاری از Alibaba سهام به عنوان ما می توانیم به عنوان ما می توانیم” آقای پسر گفت: سهامداران در یک جلسه آنلاین به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus.

این استعفا شل روابط در بالا حتی به عنوان راهنمایی را با موفقیت و به طور فزاینده ای تعیین سرنوشت SoftBank. ژاپنی ها درآمد شرکت شده است ضرب و شتم به تازگی با ضرر و زیان در آن 100 میلیارد دلار چشم انداز صندوق.

دو کارآفرینان—آقای پسر از ژاپن و آقای Ma از چین—باید برای سال سمان رابطه خود را با هر خدمت به عنوان یک مدیر در شرکت دیگر. آقای پسر شده است را در Alibaba است به هیئت مدیره از سال 2005 پنج سال پس از او تصمیم به سرمایه گذاری 20 میلیون دلار در چین شرکت تجارت الکترونیکی پس از پنج دقیقه گپ زدن با آقای Ma. در سال 2007 آقای Ma پیوست SoftBank مدیره.

این Alibaba سرمایه گذاری تبدیل به موفق ترین برای SoftBank و آقای پسر. سهام در حال حاضر به ارزش حدود 152 میلیارد و پشتیبانی شرکت رتبه اعتباری سهم قیمت و بودجه فعالیت های.

Masayoshi پسر سمت چپ و جک ما در توکیو در اواخر سال گذشته.

عکس: kim kyung-hoon/ایسنا

Alibaba تشکر آقای پسر خود را برای “کارآفرینی الهام” و این شرکت گفت: این امر در ادامه به لذت بردن از حمایت از SoftBank.

در روز پنجشنبه سهامداران ارائه آقای پسر گفت: ارزش SoftBank دارایی های که کوبیده با رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال حاضر بازگشت به قبل از شیوع سطح. که تا حد زیادی به لطف افزایش Alibaba است قیمت سهم.

SoftBank به آرامی شده است فروش آن سهام Alibaba برای جمع آوری پول—اخیرا در این سال هنگامی که آن را وارد معاملات مشتق به فروش 11.5 میلیارد دلار ارزش سهام Alibaba. SoftBank با استفاده از این پول برای خرید آن سهام خود و تقویت ترازنامه خود را.

SoftBank نشده فاش چه درصدی از Alibaba از آن انتظار خود را هنگامی که آن معاملات نزدیک چند سال از هم اکنون. این شرکت دارای حق انتخاب یک مدیر به Alibaba است به هیئت مدیره تا زمانی که برگزاری آن باقی می ماند بیش از 20٪.

این Alibaba برگزاری است که به ویژه مهم برای SoftBank زیرا بسیاری از آن کسب و کار دیگر انجام نمی دهد خیلی خوب است. در طول چند سال گذشته این شرکت تبدیل کرده است خود را از ارتباطات از راه دور کنگلومرا به یک تکنولوژی سرمایه گذار با چشم انداز صندوق خود را به عنوان بالا ترین مشخصات خودرو.

صندوق ساخته شده چند میلیارد دلاری شرط در راه اندازی مانند سوار-نقطه غول Uber Technologies, Inc. در آمریکا و دیدی Chuxing Technology Co. در چین و همچنین به عنوان اتاق-به اشتراک گذاری کسب و کار WeWork. نوشتن فراز در این صندوق تحت فشار قرار دادند SoftBank به گزارش 9 میلیارد دلار زیان برای سال مالی منتهی به 31 مارس است.

در این سهامدار جلسه آقای پسر گفت که او هنوز هم با اعتماد به نفس در خود سرمایه گذاری فراست. او گفت: چشم انداز صندوق منابع از جمله چین ByteDance Inc., صاحب محبوب Infinite کوتاه-تصویری نرم افزار, و کره جنوبی شرکت تجارت الکترونیکی Coupang و همچنین مواد غذایی-تحویل کسب و کار DoorDash Inc. و بارگذاری خورد شد آماده رشد به عنوان مردم بیشتر تکیه بر خدمات آنلاین در این بیماری همه گیر را از خواب بیدار.

آقای پسر همچنین گفت که SoftBank خرید از تلاش ایالات متحده حامل تلفن همراه با حداکثر سرعت دویدن Corp.—که برای سال ها به عنوان یک ورزشها—تبدیل به یک موفقیت زیر آن فقط بسته فروش به T-Mobile US , Inc. چون SoftBank تا حد زیادی با استفاده از پول قرض گرفته شده به پرداخت برای با حداکثر سرعت دویدن ارزش SoftBank سرمایه گذاری به استثنای بدهی افزایش نزدیک به پنج بار آقای پسر گفت.

SoftBank در ابتدا حفظ سهام در T-Mobile پس از فروش با حداکثر سرعت دویدن است اما برنامه ریزی برای فروش بیشتر از آن را دوباره با استفاده از این پول برای خرید سهام و بهبود آن در امور مالی.

نوشتن به Phred Dvorak در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8