تامین اجتماعی هزینه انتظار می رود به بیش از درآمد کل در سال 2021

در گزارش سالانه امنا گفت: آنها انتظار دارند امنیت اجتماعی ذخایر به تخلیه 2035 که نیاز به کاهش خودکار در مزایای مگر اینکه کنگره در مراحل.

عکس: saul لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—coronavirus همه گیر است و انتظار می رود به وزن در وضعیت مالی از تامین اجتماعی که در حال حاضر پیش بینی شده برای پرداخت مزایای که بیش از درآمد آن در سال 2021 برای اولین بار در نزدیک به 40 سال است.

امنا برای امنیت اجتماعی و مدیکر در گزارش سالانه گفت: آخرین برآورد برای زمانی که منافع خواهد بیش از درآمد یک سال بعد از آنچه قبلا پیش بینی شده. اما پیش بینی نمی حساب برای اثرات بالقوه coronavirus همه گیر است که می تواند قابل ملاحظه ای افزایش هزینه ها و سرعت بخشیدن به کاهش اعتماد سرمایه.

امنا گفت: عدم اطمینان بیش از این ویروس تاثیر ساخته شده آن را غیر ممکن است برای تنظیم برآورد دقیق است.

“واقعی وضعیت این برنامه در کوتاه مدت است و مسلما تا حدودی کمتر مطلوب تر ارائه شده است در این سال امنا’ گزارش” یک مقام ارشد دولت گفت: از امنیت اجتماعی است. “این روشن است که اشتغال و درآمد به دست آورده و حقوق و دستمزد-مالیات بر درآمد خواهد شد به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار, و پایین تر برای حداقل بخشی از 2020 نسبت تخمین زده شده برای این گزارش. ادعای اضافی برای بازنشستگی از کار افتادگی و بازماندگان’ مزایای ممکن است هزینه را افزایش دهد.”

در گزارش سالانه امنا گفت: آنها انتظار دارند امنیت اجتماعی ذخایر به تخلیه 2035 که نیاز به کاهش خودکار در مزایای مگر اینکه کنگره گام به ساحل تا برنامه. که طرح همان باقی مانده از سال گذشته برآورد هر چند مقامات گفت: تخلیه تاریخ می تواند زودتر از پیش بینی شده اگر سطح اشتغال رنج می برند قابل توجه و یا پایدار قطره از این بیماری همه گیر.

به عنوان یک $484 میلیارد بسته کمک برای کسب و کارهای کوچک حرکت می کند به خانه دولت در وزن و کمک به شرکت های نفتی; ویسکانسین خواهان سو در طول اقامت در خانه سفارش; Netflix نوشته های فوق العاده خطرناک مشترک رشد. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: علامت فلیکس/AFP

امنیت اجتماعی متشکل از دو برنامه یکی برای بازنشستگان و یکی برای افرادی که ادعا می کنند از کار افتادگی. این برنامه درآمد ناشی از مالیات بر درآمد و علاقه از آن صندوق.

در روز چهارشنبه گزارش امنا برآورد بازنشستگی برنامه قادر خواهد بود به پرداخت مزایای کامل بر اساس موقع تا 2034 بدون تغییر از سال گذشته است. پس از آن برنامه را به اندازه کافی درآمد به پرداخت حدود 76 درصد از برنامه ریزی مزایای مگر اینکه کنگره گام به ساحل تا برنامه.

آخرین اخبار Coronavirus

  • اولین ویروس مرگ و میر در ایالات متحده آمد زودتر از تصور
  • بهداشت رئیس اوایل اشتباه مجموعه Coronavirus پاسخ
  • بیمارستان ها با هدف از سرگیری روش به تعویق افتاد Coronavirus
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله به عنوان Coronavirus گسترش می یابد

آنها برآورد ناتوانی صندوق خواهد اجرا در سال 2065 13 سال بعد از پیش بینی شده در سال گذشته گزارش با توجه به ادامه کاهش های جدید غیر فعال شده-برنامه های کارگر و پایین تر از حد انتظار ناتوانی بروز.

با این برنامه تنها قادر به پرداخت 79 درصد از برنامه ریزی مزایای پس از صندوق های تخلیه شده در سال 2035.

تجزیه و تحلیل جدید از مرکز سیاست دو حزبی یک میانه واشنگتن اتاق فکر پیشنهاد کرد که اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر—اگر شبیه به 2007-09 رکود اقتصادی می تواند نایاب بازنشستگی برنامه صندوق حدود 2028 و نایاب ناتوانی برنامه در مورد 2024.

“این پیش بینی ها بازتاب قابل توجهی وخامت بیشتر در امور مالی از یک برنامه که در حال حاضر رو به یک بزرگ عدم توازن بین درآمد و outlays ساخت نیاز برای عمل توسط سیاست گذاران و حتی بیشتر فوری” BPC را Shai Akabas و نیکو گلدستون نوشت.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: برگ برنده دولت است “متعهد به تقویت چشم انداز مالی از این برنامه ها که از سود دراز مدت pro-رشد اقتصادی” آن تصویب شده است.

این گزارش همچنین گفت مدیکر بیمارستان صندوق بیمه خواهد بود تهی در 2026 بدون تغییر از سال گذشته گزارش به عنوان هزینه های برنامه در ادامه به بیش از صندوق درآمد. اما این اشاره کرد که تخلیه می تواند رخ دهد به عنوان اوایل به عنوان 2023 در نامطلوب سناریو پایین تر از حد انتظار درآمد و بالاتر از حد انتظار هزینه های.

“قانونگذاران باید آدرس این چالش های مالی در اسرع وقت” امنا نوشت:, و اضافه کرد که کنگره دارای گزینه های بسیاری به آدرس کمبود. “اقدام هر چه زودتر به جای بعد اجازه خواهد داد در نظر گرفتن طیف وسیع تری از راه حل ها و ارائه زمان بیشتر به فاز در تغییرات به طوری که تا زمان کافی برای آماده سازی.”

مشخص نیست چه تاثیر coronavirus را در مدیکر هزینه های رسمی گفت: با توجه به این که بسیاری از روش انتخابی لغو شده یا به تعویق افتاده است. اما این مقام گفت: “این بسیار آشکار است که وجود دارد در حال رفتن به درآمد کمتر” است که آن را نزدیک به 2023.

هزینه های مدیکر و امنیت اجتماعی پیش بینی شده برای افزایش قابل ملاحظه ای به عنوان یک سهم از اقتصاد بیش از دو دهه آینده به عنوان یک موج بازنشستگی متولدین افزایش تعداد بهره برداران و کاهش نرخ زاد و ولد بیش از چند دهه گذشته وزن در اشتغال و رشد اقتصادی و خروجی.

به عنوان یک سهم از تولید ناخالص داخلی تامین اجتماعی سالانه هزینه شده است انتظار می رود به افزایش از 5 درصد در سال 2020 به حدود 5.9 درصد 2038 در حالی که مدیکر هزینه های پیش بینی شده برای افزایش از 3.9 درصد از تولید ناخالص داخلی به 6 درصد توسط 2044.

در سال 2020 هزینه ترکیبی از امنیت اجتماعی و مدیکر برنامه های تخمین زده شده است که برابر با 8.8 درصد از تولید ناخالص داخلی قبل از افزایش به 11.6 درصد تا سال 2035. بیشتر این افزایش مربوط به مدیکر امنا نوشت.

نوشتن به کیت دیویدسون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de