رسانه های اجتماعی محاکمه پزشک

از دو روز گذشته دانش آموز بال کنگره در گردش است و این ادعا که این فرد در فیلم ABVP ملی رئیس جمهور. سازمان تلاش با نیت نادرست ساخته شده برای پخش این فیلم در رسانه های اجتماعی. اما ABVP و دکتر Subbiah خود با رد اتهام و خواستار بیشتر اثبات صحت این ویدئو. اما به طور معمول آن را تبدیل به یک مسئله سیاسی و مردم شروع به هدف قرار دادن دکتر subbiah. سیاستمداران مانند Kanimozhi و دیگر رهبران مطرح کرده اند این موضوع از خود حساب رسانه های اجتماعی و رسانه ها ساخته شده است این خبر. کسی که متهم در این مورد گفت: که من بی گناه هستم اما در جهان از رسانه های اجتماعی به آن استفاده کنید.

چه شد داستان:

ردیف شروع با یک پارکینگ مسئله در ماه ژانویه است. وجود دارد برخی از مسائل بیش از پارکینگ. آن را یک مسئله بین دو همسایه است که نقاشی به عنوان آزار و اذیت با سوء سیاسی قصد. همسایه بود که درگیر در اختلاف است پرونده شکایت برادرزاده اش که همچنین کمدین پر شکایت در تاریخ 12 جولای. داستان برداشت شد توسط شاخه دانشجویی کنگره و رسانه ها و در حال حاضر به عنوان زنان آزار و اذیت. آنها باید اجرا داستان بر اساس یک ویدیو است که توسط برادرزاده همسایه.

که دکتر Subbiah

دکتر Subbiah مشهور انکولوژیست که انجام شده است بیش از 1000 عمل جراحی و او منتشر شده است بیش از 26 مقاله پژوهشی در سطح ملی و بین المللی مجله. او مشهور است برای خود انسان دوستانه رویکرد است. حتی در مستند او فعال بوده است در وظیفه خود و به طور مداوم بالا بردن مسائل پزشکی حرفه ای است. او در حال آمدن است به تماس با ABVP در روز دانش آموز و او رئیس جمهور ملی ABVP. Sr. Subbiah آمده از thouthoukudi منطقه Tamilnadu. او متعلق به Nangudi vellor جامعه است که می آید تحت OBC دسته.

رسانه های اجتماعی به دادگاه

از برخی از زمان آن را تبدیل به تمرین به هدف قرار دادن مردم در رسانه های اجتماعی مخرب و توجه به رسانه های اجتماعی توجه است. رسانه های جریان اصلی یا آن را چاپ و یا الکترونیکی انتخاب این داستان بدون انجام هر گونه حقایق چک و یا گوش دادن به هر دو طرف است. حتی گاهی اوقات مردم انتشار هر دو نسخه اما آنها همدردی نسبت به حزب ساخته شده است که اتهام. ما شاهد بسیاری از حوادث که در آن یک فرد که به اتهام بعدها به عنوان متهم کرده است. اما ما هرگز دیده می شود هر دوره-اصلاح یا رسانه و یا رسانه های اجتماعی. جنجال های اخیر از شهروند نپالی بود که در آجر از خراب دوجانبه بين دو کشور در همان خط. این تصویری بود که در گردش ادعا کرد که برخی از افراد اصلاح کردن جلوتر از مردم نپال در خشم از اظهارات اخیر نپالی ساعت است که بعد از آن یافت می شود ‘هماهنگ.’ اما داستان انجام داده اند آسیب و گردش به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی که در آن بعد از داستان را در بر داشت ، این رسانه های اجتماعی و رسانه ها را نمی شنوند و از طرف دیگر از داستان است. کل داستان سکس یافت شده است stazed. کل داستان به تصویر کشیدن روی غلط شناسایی که در آن یک دختر نشان دهنده خودش یک پسر. یک پسر شده است, خودکشی پس از خشم رسانه های, اما هیچ کانال های رسانه ای ساخته اند که هر گونه اصلاح و یا دنبال کنید تا زمانی که آنها پیدا کرده اند که آنها در طرف اشتباه. این یک روند خطرناک; گناه است و از دست دادن زندگی در اتهامات نادرست است.

دکتر Subbiah به عنوان یک پزشک در حال انجام خدمت خالصانه در تلاش اما او شده است هدف قرار داده بدون هیچ دلیل. تنها جرم که او در ارتباط با یک گروه دانشجویی است که های مختلف سیاسی و ایدئولوژیک گرایش به دانش آموز بال کنگره است. مختلف سیاسی و ایدئولوژیک جهت نباید یک جرم در یک کشور دموکراتیک است. من فکر نمی کنم اگر او رئیس جمهور ABVP هیچ کس نمی خواهد زحمت می دانم که این داستان.

اذیت و آزار پزشک

این یک زمان سخت برای همه حرفه ای اما برای حرفه پزشکی این بار بسیار شدید. بسیاری از پزشکان از دست داده اند و زندگی خود را در طول خدمات خود را. اما آنها هنوز هم ارائه مراقبت های پزشکی به مردم است. پزشکان در مواجهه با مردم همدلی پس از COVID-19 فوران کرده است. پزشک برادری است که مورد آزار و اذیت محلی سیاستمدار Tablighi و گروه دیگر پس از

COVID-19 آغاز شده است. اما هیچ کس گوش دادن به داستان و یا نارضایتی. همه در انتظار خدمات عالی از پزشک اما هیچ کس می خواهد به گوش دادن به مشکلات خود را. پزشکی حرفه ای است که unblemished حرفه ای از بیش از دو دهه است که موضوع شکنجه توسط کسانی که نمی هر گونه اعتبار است. اما در حال حاضر دروغ تبدیل شده است, اخبار و حقیقت تبدیل شده مقصر است.

خواهد شد که مسئولیت

در حال حاضر شاکی گرفته دوباره شکایت خود را و همسایه اعلام کرده اند که موضوع حل و فصل شد. اما در حال حاضر هیچ کس زحمت به توضیح این داستان این داستان هیچ محتوای احساسی و عاطفی. در جستجوی احساس رسانه ای است که آسیب رساندن به جامعه و خود را. آن یافت شده است در Sushant Singh Rajput مورد بیش از حد است که بسیاری از رسانه ها نوشته اند مخرب مقالات بدون در نظر گرفتن نام. این نوع از داستان آشفته مردم از نظر ذهنی و اجتماعی است. گروه های سیاسی می تواند به هر میزان برای به دست آوردن استفاده سیاسی و برای ارضای نفس خود را سیاسی ترکیبات اما به عنوان یک جامعه ما نیاز به فکر می کنم بیش از این است. این روند مضر نیست به فکر اما برای رسانه ها و جامعه بیش از حد. رسانه ها باید تنظیم شود یا, رسانه های اجتماعی, اما مسئولیت باید ثابت برای بازی با مردم بی گناه است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de