رسانه های اجتماعی تهدید: مراقب باشید از خبر جعلی رفتن ویروسی سریع تر از Covid-19. آن را به هزینه زندگی به معنای واقعی کلمه

مبارزه با کروناویروس می ایستد یا می افتد که آیا اطلاعات معتبر در مورد آن می تواند ارائه شده به شهروندان است. با این حال رسانه های اجتماعی در حال حاضر تهدید به پرتاب یک میمون آچار به کار می کند. پس از وقوع Covid-19 بهداشت و درمان کرده و به جای سیاست به عنوان خوشحال شکارگاه برای purveyors از اخبار جعلی در رسانه های اجتماعی. این fakery طول می کشد آواتار مانند ادعا سلامت, مشاوره, داروهای خانگی برای دفع coronavirus معجزه درمان با babas توطئه نظریه های غیر علمی ادعا می کند از انتقال ویروس به کاملا نا مشخص از بیگانه ستیزی.

با اخبار جعلی در مورد کوروناویروس رفتن ویروسی سریع تر از بیماری خود شهروندان استخراج اطلاعات خود را از رسانه های اجتماعی به جای منابع قابل اعتماد مانند این روزنامه یا رسمی که سایت یک خطرناکی نگرانی در چشم انداز. رسانه های اجتماعی می تواند در ایجاد هراس در مورد بیماری که بی اساس است. و یا در انتهای دیگر این طیف می تواند به افزایش خطرناک خوشنودی – از جمله در گسترده WhatsApp رو به جلو است که برگزاری یک مو خشک کن و نزدیک به یک گلو را از بین ببرد coronavirus تسلیم در آن است. چنین اطلاعات غلط می تواند به معنای واقعی کلمه کشتن مردم است.

به یاد بیاورید کودک و گاو بلند کردن شایعات و اوباش lynchings آنها باعث شده که پتانسیل فساد و ضرب وشتم می شود بیش از چند بار ضرب در فصل coronavirus. اگر رسانه های اجتماعی بود که در ابتدا تصور می شد برای کمک به مردم به ماندن در تماس با خانواده و دوستان متاسفانه آنچه به منزله “ماندن” است که امروز اغلب بی فکر حمل و نقل WhatsApp پیام های از Facebook پست و رسانهها در توییتر. اطلاعات غلط تقویت می شود در این فرایند است. اجتماعی فاصله نباید تبدیل به یک استعاره برای شهروندان قطع از واقعیت خود را.

دولت نیاز به مته به مردم اهمیت تکیه بر منابع قابل اعتماد از اطلاعات است. آن را نیز باید سوال سیستم عامل رسانه های اجتماعی مورد ادعای خود به خود تنظیم. قبل از آنها می تواند باعث آسیب بیشتر preying بر, اجتماعی, اضطراب, تخت, وحشت, پخش كردن, حقه بازی و قرار دادن زندگی در معرض خطر, سیستم عامل باید به فوریت اقدام اصلاحی یا ساخته شده را به انجام این کار. پس دولت قدرت برای تنظیم آنها محدود است اگر سرور های خود را در خارج از کشور هستند آنها را باید مجبور به ذخیره داده های خود را در سرورهای محلی. با اختلال در فروشگاه اگر Covid-19 مهار تلاش های را طولانی تر از انتظار می رود این وظایف است که نیاز به توجه فوری است. کاربران رسانه های اجتماعی نیز باید با استفاده از با توجه به تشخیص و استخراج اطلاعات خود را تنها از منابع قابل اعتماد.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de