رسانه های اجتماعی می شود میدان نبرد برای تظاهرات خیابانی

برخی از معترضان در سراسر کشور و حامیان آنها به نظر می رسد با استفاده از رسانه های اجتماعی برای جلوگیری از تضاد با اجرای قانون است.

عکس: ونسا Carvalho/زوما پرس

رسانه های اجتماعی تبدیل به یک مرکزی میدان نبرد برای تظاهرات در سراسر آمریکا با تکنولوژی سیستم عامل تقویت تنش در حالی که همچنین ارائه زمان واقعی وقایع از شورش و پلیس پاسخ که ممکن است به دست آورد در غیر این صورت گسترده مورد توجه است.

تنها تصویری از خشونت بازداشت که منجر به مرگ جورج Floyd نوشته شده در دوشنبه گذشته در Facebook توسط bystander, Darnella Frazier به اشتراک گذاشته شده توسط 52,000 مردم وجود دارد و در بر داشت راه خود را به توییتر, Instagram و دیگر سیستم عامل های اجتماعی گسترش آگاهی از این قسمت. پس از آن رسانه ها شده است یک ابزار برای گسترش مخالفت و خشم توسط کسانی که ناراحت آقای فلوید مرگ و کسانی که ناراحت گاهی اوقات اقدامات خشونت آمیز هر دو معترضان و پلیس در شهرستانها در سراسر کشور.

رسانه های اجتماعی نقش مهمی در گالوانيزه معترضان از طریق به سرعت به اشتراک گذاشته شده تصویری در اطراف آقای فلوید بازداشت گفت: Alex Stamos مدیر دانشگاه استنفورد اینترنت رصدخانه. “آن nationalizes مسائل محلی بود,” او گفت:, و اضافه کرد که “شاید 20 سال پیش این ممکن است تنها تحت پوشش در مطبوعات محلی.”

ناتانیل Persily یک استنفورد استاد حقوق و مدیر شرکت کالیفرنیا, دانشگاه سایبری سیاست مرکز گفت: این درگیری ها همچنین باید تبدیل به یک نبرد آنلاین از ديدگاه مخالف. “مبارزه وجود دارد در رسانه های اجتماعی به عنوان به چگونه برای به تصویر کشیدن حوادث بر روی زمین” او گفت:.

مقامات در شهرستانها در سراسر ایالات متحده با استفاده از گاز اشک آور حکومت و دستگیری ها در تلاش برای جلوگیری از تظاهرات خشونت آمیز موجب مرگ جورج فلوید. وال استریت ژورنال خبرنگاران در مینیاپولیس شیکاگو و لس آنجلس توصیف بدترین ناآرامی های مدنی به فوران در سراسر کشور در دهه. عکس: Alex ونگ/گتی ایماژ

این سیستم عامل نه تنها می تواند سوخت احساسات اساسی تظاهرات آنها همچنین می توانند شکل در زمین تاکتیک در هر دو طرف. برخی از معترضان و حامیان آنها به نظر می رسد با استفاده از رسانه های اجتماعی برای جلوگیری از تضاد با اجرای قانون گفت: لورنزو بوید, معاون شهردار برای تنوع و شمول و مدیر مرکز پیشرفته پلیس در دانشگاه نیوهیون. این معترضان در حال گفتن یک دیگر مناطق چه برای جلوگیری از و آنهایی که امن و سریع تر از پلیس در بسیاری از موارد می تواند واکنش نشان می دهند, او گفت:.

“اعتراض در رسانه های اجتماعی این است که آنی گفت:” دکتر بوید. “شما نمی نیاز به یک رهبر واحد به انجام این کار شوم.”

مردم در توییتر گفت: آنها صدور هشدار به معترضان در مورد پلیس حرکات با استفاده از اسکنر برای گوش دادن به رسمی ارتباطات است. یک کاربر گفته رله L. A. police department فعالیت هشدار داد که پلیس در تلاش برای فریب معترضان به سوی یک منطقه خاص برای انجام عملیات و خواست پیروان به اشتراک گذاری tweet. آن را بازتوییت کرد بیش از 120 ، 000 بار و دوست داشت بیش از 240,000 بار.

استراتژی استفاده شده است اجرای قانون به عنوان به خوبی. اداره پلیس نیویورک روز یکشنبه گفت که نظارت بر رسانه های اجتماعی برای پیگیری میکردیم ،

لحظات تحول طولانی تعریف رسانه های اجتماعی. توییتر و سپس فقط پنج سال پیر شد یک ابزار مرکزی برای معترضان در ناآرامی های بهار عربی در سال 2011. این #blacklivesmatter در توییتر آغاز شد و در ارتباط با 2012 تیراندازی مرگ غیر مسلح فلوریدا, نوجوانان Trayvon Martin و به زودی گسترش یافته است. سال گذشته فیلم هایی از حمله به یک جفت از مساجد که در سمت چپ 50 مرده در نیوزیلند بود به صورت زنده در Facebook شده و در یوتیوب و توییتر. اجتماعی-رسانه های درهم به آنها را حذف کنید.

این بیماری همه گیر کوروناویروس اضافه کرده است به رسانه های اجتماعی خود برسد. Twitter, Inc. و Facebook Inc. هر دو شاهد رشد در تعداد کاربر در طول بحران بهداشت و درمان به عنوان مردم به دنبال اطلاعات در مورد این بیماری و راه هایی برای متصل باقی می ماند.

بحث مربوط به جورج فلوید تصویری و تظاهرات متعاقب آن در حال حاضر پیشی coronavirus به عنوان داغترین موضوع آنلاین گفت: Gideon Blocq مدیر اجرایی VineSight راه اندازی است که آهنگ های اجتماعی-فعالیت های رسانه ای و شکار برای اطلاعات غلط.

آقای Blocq هشدار داد که بد بازیگران نفوذ کرده اند بحث آنلاین بیش از آقای فلوید مرگ برای بالا بردن بخش. بسیاری از حساب های tweeting محتوا به نظر می رسد به طور خودکار حساب های شناخته شده به عنوان رباتها, او گفت:. توطئه که نقطه به نقطه متفاوت چهره های سیاسی که در پشت اعتراضات فراوان آنلاین آقای Blocq گفت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما شده است تبدیل به رسانه های اجتماعی برای کسب اطلاعات در مورد اعتراضات? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

گذشته لحظات تنش های نژادی استفاده شده توسط بازیگران خارجی به تلاش برای دامن زدن به اختلافات در آمریکا کارگران در پشت روسی-مرتبط Facebook حساب در سال 2016 به دنبال بهره برداری های اجتماعی بخش پس از خشم متورم مرگبار تیراندازی در دالاس و مینیاپولیس. Facebook گفت: این بسته از جمله حساب های.

توییتر سخنگوی گفت: این شرکت با استفاده از موجود تیم ها و ابزار به پلیس ضد شورش و مرتبط با محتوا را در سایت خود بود و اقدام در هر هماهنگ تلاش برای برهم زدن گفتگو در اطراف موضوع است. ناتانیل Gleicher, Facebook زنان, امنیت, سیاست, گفت: این شرکت با استفاده از ابزار برای مبارزه با اطلاعات غلط در اطراف این تظاهرات در حالی که تلاش برای اجتناب از مانع توانایی مردم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات است.

چه چیزی کمک کرد باعث خشم بیش از آقای فلوید مرگ شد چند مسابقه مربوط به حوادث است که به طور گسترده ای به اطلاع عموم قبل از تصویری از دستگیری او گفت: جوآن داناون مدیر یک دانشگاه هاروارد پروژه در تکنولوژی و تغییر اجتماعی.

روز قبل از آن آمریکایی ها کشتی شد با تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery 25 ساله سیاه پوست بود که دنبال مسلح ساکنان سفید در گرجستان است. یک ویدیو از این حادثه در سراسر رسانه های اجتماعی. که تصویری بود و به دنبال آن یکی از یک زن سفید در پارک مرکزی نیویورک تماس با پلیس از روی یک مرد سیاه و سفید که خواسته بود او را به دسته سه تایی سگ خود را.

“در آن طول می کشد یک نوع خاص از لحظه برای چیزی شبیه به این به لگد کردن” دکتر داناون گفت.

به عنوان رسیدن اجتماعی-شرکت های رسانه ای رشد کرده آنها مواجه شده اند افزایش فشار متوسط به برخی از مطالب خود را. که بحث در حال وقوع در داخل شرکت و تبدیل به یک سیاسی flashpoint برای ملت است.

مرتبط

  • ناآرامی های تازه به شمار تست برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که هر دو دلسوز و مبارز (ژوئن 1)
  • پلیس Playbooks تست شده توسط در سراسر کشور تظاهرات (31 مه)
  • داخل توییتر تصمیم به اقدام در مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها (30 مه)

توییتر در هفته گذشته پرچم یکی از رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی ناآرامی در مینیاپولیس که در آن آقای فلوید درگذشت, گفت: آن را ستایش کردند. که عمل نگه داشته و آقای تهمت صدای جیر جیر در محل اما مانع او بیش از 80 میلیون پیروان از اظهار نظر retweeting و یا شهوت و میل آن است.

همان پست باقی مانده در Facebook نخورده. Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل گفت که او یک “احشایی واکنش منفی به این نوع از تفرقه و التهابی شعارهای” اما نمی خواهد حذف پست به دلیل Facebook می خواهد برای فعال کردن حد بیان به عنوان امکان پذیر است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را حامیان حمله کرده اند توییتر برای آن حرکت می کند که پیش از آن شامل قرار دادن یک واقعیت-بررسی متوجه دو تا از رئیس جمهور توییتهایی دربارهی رای گیری از طریق پست گفت: صدای جیر جیر آن نقض قوانین در سراسر رای دهندگان اطلاعات غلط. پس از توییتر اعمال آن واقعیت-بررسی برچسب های آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا شنبه به دنبال محدود کردن گسترده حمایت قانونی که قانون فدرال در حال حاضر فراهم می کند به رسانه اجتماعی و دیگر سیستم عامل آنلاین. حرکت است و انتظار می رود به منظور جلب فوری دادگاه چالش است.

VineSight آقای Blocq گفت که بحث در اطراف تظاهرات بزرگ شده اند به خصوص در توییتر آن را افزایش داده است به روایت رقابت در مورد افرادی که در پشت آنها و چپاول در شهرهای مختلف. تقسیم او گفته شده است بین کسانی که در حال سرزنش قرار دادن در سمت چپ گروه شناخته شده به عنوان Antifa و گفت: کسانی که راست گروه و سفید supremacists شده است به علت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه گفت: این تظاهرات درگیر رادیکال چپ آنارشیست ها و Antifa گفت که تعیین می شود یک سازمان تروریستی است. مینه سوتا مقامات روز شنبه گفت که supremacists و شاید سازمان کارتل های مواد مخدر می تواند نفوذ تظاهرات.

کسانی که رقابت ديدگاه اغلب می تواند کمک به تشدید درگیری گفت: Hany فرید دیجیتال پزشکی قانونی متخصص در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. “مردم در حال رفتن به خود را در همان اردوگاه به خود طرف داستان,” او گفت:. “که بخشی از سخت مورد مصرف, اخبار, بیش از رسانه های اجتماعی است.”

نوشتن به سارا E. Needleman در [email protected] و سباستین Herrera در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>