عدالت اجتماعی هند ishtyle: مثل روشن چگونه هند سوسیالیستی مالیات بهشت در حال حاضر با این نسخهها کار

ساعت مارگارت تاچر مشاهده شده است که این مشکل با سوسیالیسم است که در نهایت شما اجرا از پول مردم را صرف. به عنوان مودی 2.0 خلوت عمیق تر به سوسیالیسم حمایت از تولیدات داخلی و بازرس راج زیر حکایت کاملا نشان می دهد او نقطه.

ده دوستان از پتنا علم کالج راه می رفت به یک airconditioned رستوران در یک بعد از ظهر تابستان برای یک نوشیدنی طراوت سرد lassi. این لایحه به 1,000 تومان. بودن numerate آنها به اشتراک گذاشته شده در لایحه مالیات بر درآمد مترقی اصل. فقیرترین چهار پرداخت هیچ چیز نیست. پنجم تا نهم پرداخت 10 و 30 و 70 و 120 و 180 روپیه بود. دهم, دانش آموز پسر از برجسته بیهار neta و در نتیجه ثروتمند از دوستان پرداخت 590 تومان. دوستان شاد خود را با هزینه های آرایش, حمایت رستوران روزانه. از آبی یک روز مالک اعلام کرد که برای چنین مشتریان به طور منظم او خود را کاهش دهد lassi لایحه به 800 تومان. چهار دوستان هنوز هم به حال خود نوشیدنی به صورت رایگان. اما آنچه از دیگر شش ؟ Rs 200 تقسیم بر شش تومان است 33.33. اگر کم از همگان به اشتراک گذاری این امر نیاز به پنجم و ششم دانش آموزان پرداخت می شود برای خود lassi! مالک توصیه می شود که فقیر دانشجو بالاتر خود را درصد از Rs 200 ‘تخفیف’ باید باشد. خوشحال با پیشنهاد آنها تصمیم پنجم اچ را نیز پرداخت نمی برای خود lassi 100% صرفه جویی در. ششم پرداخت تومان 20 (33% صرفه جویی) هفتم تومان 50 (29%) هشتم Rs 90 (25%) و نهم Rs 140 (22%). سهم neta پسر – به یاد داشته باشید, خود, خانواده, ثروتمندترین, پدرش شده وزیر برای دو شرایط کامل – کاهش یافت و به 500 تومان (15% صرفه جویی). در نتیجه چهار شد و هنوز هم خود را lassi به صورت رایگان و از تک تک دوستان بهتر بود 15 درصد به 33 درصد.

آیا آنها زندگی خوش و خرم برای بقیه زندگی خود را روز به کالج? هیچ siree. این است که هند پس از همه, که بیش از حد فقه و احکام قانون اساسی هند یک جمهوری سوسیالیستی. به عنوان آنها راه می رفت ده شروع به سر و کله زدن. “من فقیرترین میان پرداخت, گروه, تنها ده ولخرجى روپیه از 200 روپیه صرفه جویی در’ پنجمین مرد داد بزنم, ‘مقایسه با غنی ما که ذخیره 90 دلار!’ ‘شما راست’ گفت: ششمین دوست ” من بیش از حد ذخیره شده تنها ده روپیه. چرا باید از او بهره مند شوند ، در جایی که عدالت اجتماعی در آن است!’ در حال حاضر سه تن دیگر نیز به شدت آشفته گله مند ثروتمندترین دوست به دست آورده بودند بزرگترین ثروت باد آورده. در این مرحله چهار که تا به حال هرگز هر چیزی interjected هیجان: “اما ما چهار فقیرترین کردم هیچ چیز در همه!’ بنابراین نه عصبانی مردان احاطه دهم نادیده گرفته شود این واقعیت است که او بانی خیر خود را به عنوان به خوبی به عنوان دوست و او کوبید.

روز بعد سرخورده دهم اچ حاضر به همراهی این گروه و نه تا به حال روزانه خود را lassi بدون او. زمانی که این لایحه در آمد آنها متوجه شدم که آنها تا به حال کمتر از 500. صاحب phoned وجود ندارد و دانشجو پدر که به نام پلیس و نه تمام شد در زندان قرار داده است. هی اما در حال حاضر تمام وعده های غذایی و نوشیدنی به صورت رایگان.

هفتم داستان است که البته جعلی; در نسخه من برای اولین بار به عنوان خوانده شده انتخاب نوشیدنی آبجو بود. اما در یکی از دانشگاه ها در کشور است که باید باقی می ماند ناشناس زمانی که من برای اولین بار وارد کافه تریا بود و متعلق به سالمندان, چینی, زن و شوهر است. هر دو سخت کار می کرد و وجود دارد یک انتخاب خوب از مواد غذایی سرد و گرم در قیمت مناسب. اتحادیه دانشجویان شکایت کرده است که چینی ها شد بهره برداری اولیه خود نیاز به مواد غذایی به سود و اجباری به دست آورد کافه. داغ مواد غذایی ناپدید محدوده و کیفیت غذا رو به وخامت گذاشته حمایت کاهش یافته و تلفات نصب شده اما همه خوشحال بود: هیچ سرمایه داری بود و بهره مندی از دانش آموزان گرسنگی کنه. به عنوان وینستون چرچیل گفت: هسته معاون سرمایهداری است نابرابر های از برکات و فضیلت ذاتی سوسیالیسم است که در برابر های از بدبختی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im