حتی به عنوان وزیر یوگی Adityanath به دست آورده است ستایش برای اوتار پرادش دولت اعلام اقدامات امداد مانند سود مستقیم انتقال به میلیون ها نفر روزانه دستمزد حقوق بگیران و کارگران ساختمانی و همچنین پیشبرد رایگان مواد غذایی سبوس دار به بیوه سن و معلول بازنشستگان او اخذ شده توپخانه ضد هوایی برای ارسال سیگنال های اشتباه در اجتماعی فاصله.

اگر چه او حمایت اجتماعی از فاصله به عنوان “بهترین راه برای شکست دادن همه گیر و جلوگیری از گسترش آن” ساعت پس از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد در سراسر کشور مستند او دیده می شد شرکت در یک ساعت و نیم طولانی مراسم مذهبی در ایودیا. این قابل ملاحظه حضور و غیاب شامل کشیش پرسنل امنیتی و ارشد بوروکرات. در زمانی که حتی سرشماری ورزش و Rajya سبها انتخابات شده اند به تعویق افتاد در حالی که شهروندان در حال متقاعد به تعلیق معمول خود آزاد بودن از نفس مبتنی توده آداب و رسوم این پازل بزرگ است چرا که وزیر تصمیم به شرکت در یک مراسم که بیش از حد باید به تعویق افتاده است.

آن را نمی خواهد بود آسان برای متقاعد کردن همه سرخپوستان به رعایت اجتماعی فاصله. و این کار را سخت تر زمانی که آن را به نظر می رسد که وجود دارد سکته های مختلف به صورت های مختلف مردمی است.

در همین حال اتحادیه کابینه دیده می شد ملاقات با فاصله از یکدیگر در یک هژیر انتخاب بعد از تمام کسانی که در صحنه پارلمان و Madhya Pradesh مونتاژ ساخت مسخره اجتماعی فاصله. اما از آن زمان به در نظر گرفتن که آیا این جلسات نیز باید حرکت متشکرم که جلسات بی شماری در بخش های دیگر در حال حاضر انجام می شود در جنگ علیه Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im