اجتماعی فاصله و تاثیر آن بر کودکان و نوجوانان

واکنش اولیه به اقامت در خانه سفارشات در میان بسیاری میانه/دبیرستان بچه ها من می دانم که بود از مطلق شادی. پس از همه, که نمی خواهم به خواب در یک ساعت اضافی و یا دو ؟ و همه دانش آموزان یک مدرسه دوره و یا دو آنها را دوست دارم به جست و خیز. من می دانم این که من یک دبیرستان ارشد از خود من است. اما زمانی که اولیه دو هفته تبدیل به 4 با پتانسیل بقیه سال تحصیلی را صرف تحت stay-at-home سفارشات که شادی ناگهان تبدیل به ناامیدی.

در حالی که یک نگاه آینده در این COVID-19 تحمیل آنلاین ماندن در خانه و مدرسه دستورالعمل ممکن است ارائه یک درک عمیق تر از تاثیر آن بر دانش آموزان و همچنین جامعه به طور کلی در حال حاضر وجود دارد برخی از روند قابل مشاهده است. اکثر بچه ها صحبت کردم به نگرانی بیشتر در اطراف اجتماعی. آنها دست به حلق آویز کردن با دوستان مدرسه و همسالان و همکلاسی. تکنولوژی بدون شک باعث می شود آن را آسان تر به ماندن متصل با دوستان و خانواده دوري فرد در تماس است و کاملا طبیعی است. بسیاری از سالمندان دبیرستان ابراز نا امیدی در مورد قادر بودن به فرد در تماس با همسالان خود دانستن به طور کامل خوب است که بسیاری ممکن است به روش های مختلف پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان.

اما فرد در تماس با همسالان خود شاید ممکن است حداقل یک نگرانی برای بسیاری از سالمندان دبیرستان. زمان COVID-19 ضربه زدن به ما صحنه بسیاری از سالمندان دبیرستان در حال حاضر از طریق کالج روند درخواست. اکثر اگر نه همه در حال حاضر ساخته شده تا ذهن خود را و پذیرفته پذیرش ارائه می دهد و از آینده خود نهاد. اما همه کسانی که برای استفاده از هنرهای نمایشی موسسات تا به حال از طریق یک مرحله اضافی آنلاین و/یا زنده امتحانات ابتدائی. برخی از زنده ابتدائی تا به حال به نقل مکان کرد آنلاین.

همچنین در آن فصل برای پخش و موزیکال در بسیاری از مدارس بالا است. دانش آموزان مشغول به کار ساعت های طولانی — گاهی اوقات 6-7 ساعت در روز در علاوه بر این به طور منظم ساعات مدرسه — در این هفته اگر نه ماه. از تمرینات به مجموعه ساختمان, آرایش برای لباس & لوازم, و فروش بلیط برای اجرای آنها انجام داده بود همه چیز را تحت خورشید است. اما خود را نشان می دهد لغو شد و همه آنها باشم ،

بسیاری از سالمندان دبیرستان بودند که به درخواست برای کمک هزینه تحصیلی از دست داد فرصت به نمایش گذاشتن مهارت های خود را برای آخرین بار است که می تواند آنها را رو به کسب یک نقطه در یک برنامه ورزشی یا یک شانس برای یک پتانسیل بورس تحصیلی کالج. ورزشکاران در بازی بیس بال پسران تنیس, track & field بودند به خصوص ضربه سخت به عنوان فصل خود را به طور کامل شسته شود.

اکثر دانش آموزان bummed کردن در مورد از دست رفته prom. آنها نگران هستند که حتی خود را در مراسم فارغ التحصیلی ممکن است لغو و کلاه و لباسهای ممکن است بیرون آمدن از جعبه خود را و نور روز را مشاهده کنید. اکثر دوستان و خانواده در بازدید از شهر برای حضور در جشن فارغ التحصیلی احزاب در حال حاضر به لغو برنامه های خود را در نور مستندات و اقامت در خانه سفارشات و عدم قطعیت در اطراف سفر می کند.

این همه همراه با خود انزوای اجتماعی فاصله و عدم قطعیت به طور کلی بی سابقه ای ایجاد استرس و اضطراب در همه بچه ها مستثنی هستند. این اضطراب ممکن است در حال حاضر خود را در قالب “تغییر در خواب و اشتها و انرژی کاهش می یابد یا افزایش علائم فیزیکی مانند سردرد یا معده درد,” دکتر گفت: تالی Raviv در مصاحبه با یک کابل news channel. دکتر Raviv دانشیار مدیر مرکز دوران کودکی انعطاف پذیری در آن & Robert H Lurie بیمارستان کودکان در شیکاگو است. او در ادامه اشاره می کند که “شناختی یا تفکر تغییرات نیز شایع است و می تواند شامل فراموشی و حواس پرتی.” برخی از جوان و نوجوان کودکان و نوجوانان نمایشگاه تمایل به برداشت و خود را منزوی اجتماعی می افزاید: دکتر Raviv.

پزشکان نیز نگران افزایش سوء استفاده فیزیکی موارد در میان COVID-19 شیوع. با توجه به اخبار و گزارش, طبخ بیمارستان کودکان در فورت ورث تگزاس گزارش موارد متعددی از سوء استفاده فیزیکی با یکی از آن موارد منجر به مرگ می شود. پزشکان اشاره در یک پتانسیل پیوند میان انزوا و از دست دادن شغل, استرس های مالی, اعتیاد به الکل و…. ناشی از این بیماری همه گیر و سنبله در گزارش کودک آزاری موارد است. در حالی که سوء استفاده فیزیکی موارد می تواند نسبتا آسان تر برای تشخیص علائم عاطفی کلامی و روانی و سوء استفاده از موارد سخت به شناسایی اما نمی توان رد کرد.

ما به طور کلی فرض کنید خانه را امن ترین مکان برای همه از جمله کودکان. با این حال بسیاری از کودکان مورد آزار قرار گرفته در صفحه اصلی هر دو از نظر جسمی و جنسی. “به عنوان یک کودک آزاری اطفال” می نویسد: نینا Agrawal “من به طور معمول بیشتر موارد در پاییز به دلیل سوء استفاده رخ می دهد که در طول تابستان اغلب غیر قابل تشخیص است.” Agarwal انتظار افزایش کودک آزاری موارد پس از جداسازی و اجتماعی-فاصله دوره به پایان می آید.

برخی از واکنش ها به عدم اطمینان و اضطراب نسبتا شایع است. کارشناسان توصیه می کنند که پدر و مادر به خصوص از یک کودک با یک موجود سلامت روان بیماری باید با توجه به رفتار کودک خود را. کارشناسان توصیه می کنند مشاوره سلامت روان حرفه ای اگر تغییر در رفتار شروع به دخالت در کودک خود را عادی روز به روز عملکرد.

دکتر Raviv توصیه سه جانبه با رویکرد کمک به بچه ها در این زمان استرس زا. اول این است که به اطمینان حاصل شود که کودک جسمی نیاز (مواد غذایی, سرپناه و بهداشت و درمان) مراقبت گرفته شده است. دوم نگرانی های اجتماعی نیاز دارد. حتی در زمان انزوا و اجتماعی فاصله مهم است که به ایجاد و تقویت ارتباط با حمایت بزرگسالان از جمله خانواده و دوستان و معلمان است. سوم توانمند سازی کودک آزادانه به ابراز احساسات او و کمک به ارائه مکانیسم های مقابله ای.

این COVID-19 همه گیر است و قرار است همه ما در یک شماره از سرزمین های ناشناخته. با مشارکت فعال خانواده و دوستان و معلمان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ما قادر خواهد بود برای کمک به یکدیگر از طریق این دوره از عدم قطعیت است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im