جدی اقتصادی از اروپا و آسیا داش امید برای بهبود سریع

سنگاپور تجربه انقباض شدید اقتصادی در سه ماهه دوم.

عکس: ادگار سو/ایسنا

آمار اولیه از اروپا و آسیا پیشنهاد بهبود از بحران اقتصادی رسوب coronavirus همه گیر می تواند طولانی تر از در ابتدا امیدوار بودند با کشورهای رو به یک تقلا برای بازیابی از دست شغل و درآمد.

اقتصاد انگلستان گسترش فقط 1.8% در ماه مه در مقایسه با ماه آوریل یک ماه است که شاهد این کشور عمیق ترین انقباض در رکورد با توجه به آمار و ارقام منتشر شده سه شنبه. ارتجاعی بود feebler از اقتصاددانان پیش بینی کرده بود و خروجی در بریتانیا باقی مانده است حدود یک چهارم زیر سطح آن رسیده بود در ماه فوریه است.

سنگاپور—در میان اولین کشورهای به گزارش سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی ارقام برآورد خود رشد اقتصادی در دوره سالانه 41.2%. در حالی که سنگاپور زمان بوده است برای بهداشت عمومی سیاست هایی که باید تا حد زیادی شامل عفونت اقتصاد آن رنج می برد با این وجود از سقوط در تجارت جهانی.

چین و آلمان و آمریکا با توجه به گزارش سه ماهه دوم ارقام تولید ناخالص داخلی در اواخر این ماه. اقتصاددانان انتظار دارند یک رشته از نتایج ضعیف به عنوان گسترده محدودیت در کار و زندگی روزانه با چکش جهانی فعالیت و تجارت است.

“مستندات صدمه دیده است” گفت: Kallum Pickering اقتصاددان ارشد در Berenberg بانک در لندن است.

اقتصاددانان می گویند سه ماهه دوم باید نشان دهنده این طریق از رکود به عنوان مستندات سهولت در سراسر جهان. اما با این ویروس به دور از شکست های چشم انداز اقتصاد جهانی نامشخص است و شکننده با سوالات بلندی به خصوص در ایالات متحده, که در آن یک افزایش شدید در عفونت های جدید است که به خطر انداختن کشور fledging بازیابی.

سازمان همکاری و توسعه اقتصادی گفت: در این ماه از آن انتظار دارد که اقتصاد جهانی به کوچک شدن 6 ٪ در این سال—یا تقریبا 8% اگر یک تجدید حیات در عفونت دهید دولت یک بار دیگر دکمه اقتصاد خود.

“ما انتظار داریم بازیابی به صورت آهسته و ناهموار سفر” گفت: سنگاپور با وزیر تجارت و صنعت چان چون آواز خواندن.

مربوط تصویری

اقتصاددانان به مدت طولانی استفاده از حروف الفبا مانند V و U برای توصیف اقتصادی بهبود. اما coronavirus رکود بسیار متفاوت از گذشته رکود که اقتصاددانان آینده با اشکال جدید برای توصیف پتانسیل بازیابی. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. تصویر: یعقوب رینولدز

در ماه مه دولت انگلیس شروع به بلند کردن برخی از محدودیت در فعالیت های اقتصادی را اعمال کرده بود در اوج شیوع بیماری است.

فعالیت تولید گسترش یافته که برخی از کارخانه ها از سر گرفته عملیات و فعالیت های ساخت و ساز نیز perked. اما بخش خدمات رشد کمی و ارقام نشان می دهد که اکثر فروشگاه ها, رستوران ها, میله, هتل ها و سالن های تئاتر باقی مانده بسته شده است.

انگلستان کوچک ممکن است گسترش بود و بسیار ضعیف تر از 5% دوباره بجای اول برگشتن در ماه است که اقتصاددانان در نظرسنجی وال استریت ژورنال به حال شده است در انتظار. برخی از نظرسنجی ها و شاخص های مانند تلفن همراه داده بود با اشاره به بهبود سریعتر.

استرلینگ لبه پایین تر پس از انتشار این اطلاعات پایین 0.3% در برابر دلار با 0.2 ٪ در برابر یورو. عملکرد در 10 سال انگلیس اوراق قرضه دولت کاهش یافت و به 0.161% از 0.189% در روز دوشنبه.

انگلستان گزارش کرده است بیشتر موارد عفونت کروناویروس و بیشتر مرگ و میر مرتبط با Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس بیش از هر کشور دیگری در اروپا است. تقریبا 300000 عفونت تشخیص داده شده اند و تقریبا 45,000 مرگ و میر ثبت شده است.

ممکن است داده های تقویت انتظارات انگلستان است به احتمال زیاد به رنج می برند یکی از بدترین اقتصادی بازدید به عنوان به خوبی. سازمان همکاری اقتصادی و توسعه گفت: این کشور است که به کوچک شدن 11.5 درصد در سال 2020 بزرگترین سقوط آن را پیش بینی می کند در میان اقتصادهای پیشرفته.

سنگاپور سالانه 41.2% انقباض در سه ماهه دوم بدترین شرایط رکورد برای کشور است. سالانه رشد ارقام قیاس چه اتفاقی خواهد افتاد بیش از یک سال اگر اقتصاد رشد و یا قرارداد در همان نرخ به عنوان در سه ماهه اندازه گیری می شود. اقتصاد به پایان رسید سه ماهه دوم 12.6% کوچکتر از آن بود که در پایان مدت مشابه سال قبل تخمین زده نشان داد.

سنگاپور ساکنان ملزم به ماندن در خانه برای بسیاری از آوریل و همه ممکن است باعث هزینه های خرده فروشی به رکود و دقیق کنترل مرز را نگه داشته گردشگران دور. فعالیت های ساخت و ساز را به توقف آمد پس از شیوع Covid-19 گزارش شده در خوابگاه که خانه کارگران مهاجر که ارائه بسیاری از بخش نیروی انسانی است.

مبرم اقتصادی اعداد چند روز پس از آسیای جنوب شرقی کشور را ملی انتخابات که در آن حزب حاکم آن نگه داشته decadeslong نگه قدرت خود را از دست داد رکورد تعداد کرسی به مخالفان.

سنگاپور تایید کرده است بیش از 46,000 موارد Covid-19 بالاترین نرخ سرانه در جنوب شرقی آسیا و در قسمت با توجه به گسترده خود را تست. رایگان با کیفیت بالا و مراقبت های بهداشتی کمک کرده است تا در حفظ و مرگ و میر پایین; شهر-دولت گزارش کرده است 26 و میر ناشی از ویروس است.

رسمی مرگ و میر در سراسر جهان است که بیماری کارشناسان می گویند به احتمال زیاد اهمیت جلوه هزینه های واقعی از همه گیر نزدیک 575,000 دوشنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 13 میلیون نفر شناخته شده آلوده شده اند.

بیشتر

  • ایالات متحده در ماه ژوئن قیمت مصرف کننده به شدت افزایش یافت
  • چین واردات و صادرات دوباره بجای اول برگشتن

نوشتن به Jason Douglas در [email protected] و Feliz جزایر در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de