پریشانی ناشی از کشاورزان به دلیل پایین بودن قیمت مواد غذایی در حال حاضر به خوبی مستند شده است: به عنوان شرایط و ضوابط تجارت هم در برابر کشاورزان مهمی کانال انتقال ثروت از ثروتمندان به فقرا متوقف شد. این گفتمان در حال حاضر نقل مکان کرد بیش از حد در این جهت با برخی از اقتصاددانان رفتن به میزان گفت: مهم این است که هند به بالا-تورم مواد غذایی. برخی از آنها حتی شروع به معرفی که هند باید افزایش تورم آن به عنوان هدف دستیابی به تورم پایین است به نحوی کاهش آن را. که فقیر مشاوره.

همانطور که در چند مسائل دیگر (مانند فصل بر اهمیت ایجاد ثروت) در این سال اقتصادی بررسی تلاش می کند تا به تعادل گفتمان توسط تجزیه و تحلیل تاثیر نرخ پایین تورم مواد غذایی در مواد غذایی مصرف کنندگان و یک یادآوری به موقع از همین سیاست گذاران هدفمند تورم پایین در وهله اول. فصل Thalinomics (thali اقتصاد) تخمین می زند که خانوار به طور متوسط از پنج نفر خوردن دو cyrus (صفحات از مواد غذایی) ذخیره تومان 11,000-12,000 تومان یک سال با توجه به کاهش تورم مواد غذایی پس از سال 2016.

با استفاده از اطلاعات بر روی دستمزد روزانه از بررسی سالانه از صنایع این بررسی نشان می دهد که بهبود قیمت غذا برای کارگران صنعتی, برجسته این است که این حساب پس انداز برای 6.5 درصد از یک کارگر دستمزد سالیانه. با 29 درصد کاهش در هزینه thali (در مقابل زودتر روند) یک فرد که حدود 70 درصد از دستمزد روزانه در دو گیاهی cyrus برای یک خانواده پنج در سال 2007 می توانیم همین کار را برای 50 ٪ از حقوق و دستمزد در سال 2020 است.

تصویر: Ajit Ninan

تشویق به کاهش این نسبت آن باقی مانده است نگران کننده بالا; بیشتر از آن برای غیر گیاهی cyrus, که در آن کاهش یافت و از 93% به هنوز هم بسیار بالا 79%. نه تنها به این منظور وجود مخاطره آمیز برای بخش قابل توجهی از جمعیت آن را نیز بدان معنی است که مردم مجبور به کاهش در مواد غذایی باید قیمت بالا برود معنی داری.

به عنوان فصل در Thalinomics صرفا, ‘صفر گرسنگی” است که در میان مهم ترین اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد. بهترین راه حل برای برخی از های اخیر نگرانی در افزایش گرسنگی در هند است که به نگه داشتن مواد غذایی مقرون به صرفه است که به معنی پایدار پایین تورم مواد غذایی. مواد غذایی که چنین بخش بزرگی از سبد مصرف برای بخش قابل توجهی از جمعیت است و همچنین به این دلیل که تورم مواد غذایی برای یک دوره پایدار می تواند درایو قابل توجهی دوم-سفارش اثر به عنوان کارگران خواست برای دستمزد افزایش برای پاسخگویی به نیازهای اساسی نمی توان به راحتی نادیده گرفت.

اخیر افزایش تورم مواد غذایی نیز به خدا ایمان آورده و به درستی تشخیص داده شده که موقتی است. برای مثال راننده اصلی و پیاز که کمک 2.1 درصد از 7.3% تیتر تورم در ماه دسامبر در حال حاضر شاهد سقوط قیمت 44% از شروع ماه ژانویه است. در حالی که پایین پایه ژانویه سال گذشته یعنی سال-در-سال تورم در پیاز ممکن است باقی بماند بالا جهت حرکت قیمت نشان می دهد یک منبع پاسخ در لگد زدن به خصوص به عنوان کشاورزان بهره مند از این مکالمه به جای استفاده از واسطه ها.

این فصل نیز در خدمت به عنوان یک یادآوری به موقع از هند تنوع – و نه فقط در غذاهای متعدد و همچنین انواع مواد غذایی (به عنوان مثال اهمیت نسبی گندم در مقابل برنج و حتی روغن پخت و پز استفاده می شود در مناطق مختلف متفاوت است) بلکه قیمت های مختلف و همچنین سطح درآمد کارگران در کشورهای مختلف که بر قیمت یک thali.

جای تعجب مقرون به صرفه ترین thali در Jharkhand با تنها 25 درصد از دستمزد روزانه و حداقل مقرون به صرفه thali بود در همسایه بیهار بود که در آن بیش از 80 درصد از دستمزد روزانه. شگفتی وجود دارد در اینجا بیش از حد: در این اندازه گیری از مواد غذایی قیمت بیشتر توسعه یافته جنوب متحده نمره بدتر از این کمتر توسعه یافته ایالت اوریسا مادها پرادش و راجستان. ممکن است که بالاتر از درآمد متوسط هستند افست با قیمت بالاتر از cyrus.

این فصل مفید است یادآوری است که تنها راه حل پایدار است که توانایی ترجمه تورم پایین دست آورد و پس از مدت زمان طولانی به نرخ های بهره پایین تر. اگر نرخ انتقال شده است آهسته تر از مطلوب است که مسیر کار دارد و رگرسیون به تورم بالا پارادایم می توان به بیمار توصیه می شود. نتیجه گیری های شتابزده مانند نیاز به بالاتر قیمت مواد غذایی چشم پوشی از این واقعیت است که بخش کشاورزی نمی تواند حمایت از چنین نیروی کار زیادی و نمی تواند ایجاد مشاغل مورد نیاز برای کارگران جدید ورود نیروی کار است. نرخ پایین تر در حال حاضر یک شرط لازم برای بهبود سرمایه گذاری که ایجاد شغل برای جوانان از جمله برای خروج کارگران کشاورزی.

سیاست گذاران در نهایت شروع به آمده تا با راه حل های خلاقانه برای رسیدگی به برخی از عوامل که تاخیر در انتقال از کاهش نرخ بهره توسط کمیته سیاست پولی. به عنوان مثال صدور اوراق قرضه دولتی است که هیچ محدودیتی در مالکیت خارجی می تواند کمک به جبران کمبود تقاضا برای اوراق قرضه دولتی ایجاد شده توسط ثابت کاهش به قانونی نسبت های نقدینگی (SLR) برای بانک ها (مقدار کل سپرده که بانک ها باید از پارک در اوراق بهادار). رفتار ‘پیچ’ عملیات توسط RBI و مراحل جدید مانند سه سال مخزن رای نیز نوآورانه تلاش برای مطمئن شوید که موثر نرخ بهره پایین آمده است.

در حال حاضر زمان رو به میل بالاتر از تورم مواد غذایی. به عنوان یک سیاست مشکل از ضعیف کشاورز درآمد است که شاید بهتر خطاب به خوبی کارگردانی کشاورز حمایت از طرح های.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو