مدیران می گویند قیمت پمپ—که اکثر آنها ساخته شده در چین افزایش یافته است.

عکس: Saabira Chaudhuri/وال استریت ژورنال

افزایش تقاضا برای صابون و ضد عفونی کننده دست در طول همه گیر است منجر به کمبود جهانی پلاستیکی پمپ های دست است که توزیع محصولات جلو راندن شرکت ها برای طراحی مجدد بسته بندی و اصرار مشتریان به استفاده مجدد پمپ.

بسیاری از کسب و کار در حال کشتی با کمبود از همه نوع از همه چیز به عنوان ویروس همچنان به گسترش در سراسر جهان است. تقاضا رسید برای همه چیز از دوچرخه و ماسک به آرد و توله سگ به عنوان مردم تغییر راه آنها و رفتار کنند. برای برخی از تولید کنندگان هر چند تامین امنیت بسته بندی به فروش محصولات خود را اثبات سخت ترین بیت.

در پاسخ به بی امان تقاضا برای محصولات بهداشتی صابون شرکت های ramped تا تولید و untraditional بازیکنان مانند مقطر و عطر سازان را انباشت اشیاء بدست آمده به بازار. فروش ضد عفونی کننده دست هستند تا تقریبا پنج برابر در نیمه اول سال جاری با توجه به شرکت تحقیقاتی Nielsen. اما همزمان پرش در تقاضا برای پمپ های دست شده است بسیار سخت تر برای دیدار با, تا حدودی به دلیل آنها پیچیده به.

“شما باید بسیار بالاتر موانع ورود به پمپ از ضد عفونی کننده دست گفت:” فردریک Dutrenit عرضه سر برای سلامت بخش در Reckitt Benckiser, گروه PLC است که تلاش برای پیدا کردن پمپ برای آن Dettol ضد عفونی کننده دست. “شما لازم نیست تنها یک مخلوط کردن مخزن شما نیاز به یک مقدار زیادی تجهیزات است.”

معمولی لوسیون سبک پمپ سردکن شامل بسیاری از بخش های مختلف که هر کدام باید به طور جداگانه تولید شده و سپس مونتاژ.

عکس: Raepak Ltd.

مدیران می گویند قیمت پمپ—که اکثر آنها ساخته شده در چین—پرورشی است که منجر بار در سفارش به طور معمول پنج هفته در حال حاضر کشش به سال آینده.

AptarGroup Inc., ایالات متحده بر اساس پمپ ساز گفت: این شتاب سرمایه گذاری در ابزارهای جدید قالب تجهیزات و ماشین آلات مونتاژ است که می توانید با هم 100 قسمت یک دقیقه اما این عرضه نیست نگه داشتن با تقاضا است. “می تواند وجود داشته باشد یک ده کوچک قطعات و هر یک نیاز به تزریق تولیدات با دقت بالا—یک ابزار برای هر بخش—سپس مونتاژ” گفت: اجرایی استفان تندا. “و مونتاژ تجهیزات است که متناسب با هر پمپ.”

آقای Dutrenit گفت: Reckitt که صاحب Lysol تمیز کردن اسپری نیز با مشکلات مشابه تامین امنیت کافی اسپری محرک برای پاسخگویی به رشد تقاضا برای تمیز کردن محصولات است که کشتن ویروس. مشکل این است که industrywide گفت و Reckitt حال حاضر با آن دیرین, ایتالیایی, تامین کننده برای افزایش ظرفیت بیشتر را باعث می شود. Purell ساز Gojo Industries Inc. همچنین در مواجهه با کمبود اسپری محرک و شروع فروش شش بسته موارد ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده با دو سم پاش در نظر گرفته شده برای استفاده مجدد.

روچستر n. y. مبتنی بر دکمه های سیاه و سفید تقطیر که معمولا باعث می شود بوربن جین و ودکا, صرف بیش از یک ماه تلاش به منبع پمپ های دست برای ضد عفونی کننده از آن شروع به ساخت و پس از Covid-19 رسید. مشتریان مانند بانک ها و دفاتر می خواهید پمپ پس از این آسان برای استفاده به خصوص در فضاهای جمعی گفت: Jason Barrett, سیاه, دکمه استاد distiller.

مربوط تصویری

خواهد coronavirus همه گیر منجر به تغییرات دراز مدت در چگونه ما فروشگاه برای مواد غذایی ؟ برای درک بهتر چالش های پیش فروشگاه های مواد غذایی, وال استریت ژورنال را الکساندر هتز صحبت با صنعت خودی صاحب فروشگاه و خارج اجرایی است.

این distiller کشف کرد که سفارشات زیادی ممکن است تحویل داده نمی شود تا ماه مارس آینده و این که پمپ باید معیارهای خاص با توجه به سایز لوله و موضوعات برای مطابقت با ظروف. “من نمی خواهد فکر آن خواهد بود این سخت برای پیدا کردن یک پمپ بالا اما وجود دارد مقدار زیادی از جایگشت” گفت: آقای بارت.

پمپ کمبود است و محدود کردن دسترسی به برخی از برندها در حالی که دیگران در حال تجدید نظر در بسته بندی خود را. Reckitt است بسته بندی برخی از آن Dettol عفونی با استفاده از flip-top کلاه به جای پمپ و Gojo در حال انجام همین کار را برای Purell عفونی. دکمه های سیاه و سفید—داشتن تماس بیش از 100 کانتینر توزیع کنندگان—حل و فصل با استفاده از یک پور-کنترل بالا.

Unilever PLC, بزرگترین صابون ساز آغاز شده است فروش آن Radox دست بشویید نام تجاری در squeezy دوش-ژل بطری به جای تکیه بر پمپ های دست و کلگیت-پالمولیو Co. با استفاده از پیچ بالای کلاه به جای پمپ برای برخی از عطر و خطوط.

ایالات متحده توزیع کننده TricorBraun آغاز شده است و با استفاده از پمپ های بزرگ که به طور معمول بالای بطری شامپو استفاده شده توسط حرفه ای سالن—که بسته شده اند را از طریق بسیاری از مستندات—برای دوباره پر کردن ظروف از ضد عفونی کننده دست استفاده در بیمارستان. مدیر عامل دادگاه Carruthers گفت: این شرکت در حال سرمایه گذاری برای افزایش منابع از پمپ باعث و ظروف انتظار تقاضا برای محصولات بهداشتی به بالا باقی می ماند به عنوان مدارس و دفاتر بازگشایی شده است.

مرتبط

  • Lysol ساز شرط تمیز کردن رونق خواهد Outlast Coronavirus (30 آوریل)
  • خریداران سبز برای تمیز به دلیل وجود دارد هیچ چیز دیگری در سمت چپ (23 آوریل)
  • بیماری همه گیر کوروناویروس جرقه افزایش قیمت برای الکل مورد استفاده در ضد عفونی کننده دست (3 آوریل)

مدیران می گویند این بیماری همه گیر است و شتاب موجود تلاش های شرکت برای فاز از پمپ و تریگر و اسپری برای ساده سازی تولید و کاهش ضایعات پلاستیک. پمپ و تریگر و اسپری حاوی انواع مختلف پلاستیکی و نه به طور گسترده ای بازیافت.

Reckitt چند سال پیش تعویض آن Durex, ژل پمپ ظروف برای لوله های با تلنگر بالای کلاه در حالی که Unilever سال گذشته شروع به فروش متمرکز برای دوباره پر کردن آن Cif تمیز کردن اسپری در انگلستان است که مصرف کنندگان پور را به یک بزرگتر قابل استفاده مجدد بطری اسپری.

شرکت ها نیز می گویند پمپ کمبود ارائه یک فرصت نادر برای تشویق مصرف کنندگان به صرفه جویی در خود پمپ و بطری اسپری و تنها خرید محصول پر کردن مجدد که گاهی رد برای کثیف بودن یا ناخوشایند است.

Reckitt می گوید این است که تشویق فروشندگان به سهام بیشتر از آن دوباره پر کردن بسته. “این خیلی بهتر است برای محیط زیست و خیلی کمتر از گران قیمت برای مصرف کنندگان گفت:” آقای Dutrenit.

برخی از بریتانیا بزرگترین سوپرمارکت زنجیره ای هستند و درخواست مشتریان به صرفه جویی در خود پمپ و استفاده مجدد از آنها.

عکس: Saabira Chaudhuri/وال استریت ژورنال

در هند که در آن پمپ نیز در تامین کوتاه مدت, دولت به تازگی گفت: ممنوعیت صادرات از ضد عفونی کننده دست در پمپ ظروف حتی آن را به عنوان مجاز انواع دیگر به خارج از کشور حمل می شود.

در بریتانیا برخی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای هستند و درخواست مشتریان به صرفه جویی در خود پمپ و استفاده مجدد از آنها. مشتریان از انگلستان آنلاین بقال Ocado گروه PLC ترک کرده اند در بررسی بر روی وب سایت خود شکایت که دست صابون به معنای رسیدن با یک پمپ در حال ارسال است که در دوباره پر کردن ظروف و آن را غیر قابل استفاده برای برخی از. یک Ocado سخنگوی گفت: این شرکت تشویق مشتریان برای حفظ و استفاده مجدد پمپ.

انگلستان تمیز کردن محصولات ساز Delphis محیط زیست با مسئولیت محدود. راه اندازی یک کمپین تشویق مصرف کنندگان به صرفه جویی در پمپ های خود را و آنها را رها کردن در مجموعه نقاط به طوری که آنها می تواند شسته شده و مرتب شده و مورد استفاده مجدد قرار.

“یکی از طرح های ما این است که ما چگونه مردم را به نگه داشتن محرک برای زندگی پس از آنها بسیار پیچیده و بسیار گران گفت:” علامت گذاری Jankovich, Delphis محیط زیست مدیر عامل شرکت.

لندن آتش نشانی است که در کمپین به نام “تاپ خاموش” با مجموعه جعبه پمپ اسپری و دیگر تعطیلی در ده ها تن از ایستگاه آتش نشانی در سراسر شهرستان. آن انگیزه دو جانبه: برای کمک به اطمینان از ضد عفونی کننده دست و صابون در دسترس باقی می ماند از طریق همه گیر اما همچنین برای کاهش زباله های تولید شده توسط این سخت به بازیافت محصولات پلاستیکی گفت: Simon Jakeman, یک آتش نشان است که منجر به طرح سبز برای تیپ. “مردم فکر می کنم چرا آتش نشانی درگیر شدن اما با تغییر آب و هوا ما هستیم wading را از پایین آب گرفتگی خیابان ها و مقابله با آتش سوزی,” او گفت:. “که در آن ارتباط است.”

نوشتن به Saabira Chaudhuri در saabira.chaudhuri@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net