بنابراین آنچه که دقیقا می کند چین می خواهید ؟ این درگیری نه اما امتیازات

در روزهای اولیه از آن Covid سرهم بندی کردن در این سال به عنوان جهان فکر در افزايش فشار بر چین پکن تصمیم به حرکت اول. یک پیام آشنا استراتژی در محل قرار داده شد: ضد حمله.

در یک بسته-درب جلسه شورای امنیت سازمان ملل متحد در ماه ژانویه در چین به ارمغان آورد تا یک درخواست به بحث در مورد مسئله کشمیر در وسط ویروس بحران در خانه. هر چند پاکستان و چین ایستاده جدا شده در سازمان ملل متحد در تلاش خود را برای بالا بردن این موضوع حرکت انجام پیچ و تاب و جالب: برای سومین بار در شش ماه تا کنون از ماده 370 بود منسوخ در ماه اوت سال 2019 چین آورده بود تا وضعیت لاداخ و عکاسی چانه که پکن به طور غیر قانونی اشغال.

جای تعجب نیست پس از آن که سازمان جهانی بهداشت (WHO) در مواجهه با اتهام داشتن به خطر بیافتد استقلال خود را در پکن مناقصه ها نمایش داده می شود بخش هایی از لاداخ (عکاسی چانه) در چین بخش از وب سایت خود را در ماه آوریل — یک رسوا اول برای هر سازمان ملل متحد بدن.

گلدان آغاز شده بود به دم. پس از دیوان عالی پاکستان دستور داد که برگزاری انتخابات در گلگت-بلتستان هند زده با تظاهرات قوی. هند گزارش آب و هوا شامل مناطق گلگت-بلتستان و مظفرآباد — در پاکستان-کشمیر تحت اشغال (M) — به عنوان بخشی از جامو و کشمیر. چین نبود خوشحال به عنوان آن BRI شامل 60 میلیارد دلار چین-پاکستان به کریدور اقتصادی که می گذرد از طریق POK.

در همین حال چین همچنان به از دست دادن حمایت بین المللی Xi احساس فشار در خانه. حزب کمونیست چین است که در وسط دو سالانه جلسات در ماه مه تصمیم گرفت که چین نیاز به توان بیشتر قاطعانه در دفاع از خود در برابر جهانی حملات حساب تاج. در اوایل ماه مه به عنوان جهانی سر و صدا برای تنبیه چین به سرعت در حال رشد متخاصم پکن ساخته شده برای اولین بار حرکت می کند. علاوه بر ضربه زدن به مقابل استرالیا و نیوزیلند و چین تهدید ویتنام و فیلیپین در دریای چین جنوبی است. هنگ کنگ به دنبال به زودی.

هند به احتمال زیاد به بازی نقش مهمی در که آن نمی augur خوبی برای چین است. از آن زمان به دور خود پیشگیرانه مقابله با استراتژی حمله با یک آشنا دشمن: هند است.

سه سال پیش در هند و چین تا به حال 73 روز بن بست در Doklam میان شرایط مختلف. در آن زمان چین می تواند در ما به فشار هند به میز مذاکره است. سه سال بعد آن را می یابد خود را جدا شده در جامعه بین المللی است. بنابراین مجموعه ای متفاوت از تاکتیک های مورد نیاز بود به فشار هند است. چین سه برداشت نقاط در طول لاک. در شمال هند در Naku لا هندی و چینی نیروهای jostled علیه یکدیگر پایان در brawls. در لاداخ یک flashpoint شده است شمال بانک Pangong Tso دریاچه.

در Galwan ولی در لاداخ نیروهای نظامی از هر دو ارتش در حال قفل شده است و در سبع بست. چین اعتراض هند به ساخت یک جاده جدید از 255 کیلومتر Darbuk-Shyok-Daulat Baig Oldie جاده با تمام آب و هوا دسترسی داشته باشید. چین می خواهد برای جلوگیری از هند از تقویت آن لینک کلیک کنید برای لاک زدن. بیشتر در شرق این عکاسی چانه فلات اشغال شده توسط چین است.

نکته سوم در هند-چین ایران است که در Lipulekh و شامل نپال. زمانی که وزیر دفاع Rajnath Singh افتتاح یک جاده به Lipulekh در کاتماندو اعتراض گذاشته و ادعا می کنند به یک منطقه بزرگتر از جمله Kalapani, Lipulekh و Limpiyadhura. نپال و حتی صادر سیاسی جدید با استفاده از نقشه های قدیمی و فراموش شده پیمان به حفاظت از آن ادعا می کنند با عصبانیت. چین آگاه است که برای استخراج امتیاز از هند و جلوگیری از آن را از پیوستن به یک ضد چین و اتحاد جهانی آن نیاز به فشار هند در مکان های متعدد. استفاده از نپال یک سیگنال است که این امر تعامل با همسایگان و شرمسار هند در آن بزرگتر جایگزین جنگ است. چین معتقد است که افتتاح چند خصمانه جبهه خواهد تحمیل هزینه های بالاتر از مذاکره برای هند است.

چین آگاه است که یک هدف استراتژیک برای به دست آوردن فیزیکی خاک در برابر هند دشوار است برای رسیدن به و به همین دلیل با هدف استخراج تاکتیکی داشت. در قریب الوقوع US-led پست Covid داد که در آن کشورهایی مانند هند می تواند بخشی از چین می خواهد به ارسال به سراسر یک پیام از تسلط در زمینه بزرگتر: دریای چین جنوبی تجارت و هند است.

پس از 2000s مرز پروتکل در محل تعیین شده تا هند و چین برای حل و فصل چند standoffs. جالب آن که تعداد بیشتری از standoffs رخ داده است پس از توافق بر روی پروتکل که بدان معنی است که هر دو کشور آگاه هستند از این اهرم به جلو و عقب از لبه. بن بست در Ladakh ممکن است در قبر و افزایش در نیروهای نظامی گفته می شود در هزاران برانگیخته دیوانه وار تفسیر. چین می تواند تبدیل به یک مناقشه با یک بن بست است که منحرف جهانی توجه است. در بدترین حالت می تواند در محلی زد و خورد اما انتظار نمی رود که به نوبه خود به یک جنگ در مقیاس بزرگ. در این مرحله با جهان در گلو چین به سادگی نمی توانیم جنگ.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>