خیلی آرام

به تازگی من شده مشکل خارج شدن از رختخواب در صبح است. این دلیل است که من بوده ام به خصوص خسته شده اید و یا تا به حال در اواخر شب (اگر چه من اعتراف کنم من binging در جعبه مجموعه به ساعت اندکی). بلکه به این دلیل است که من نمی تواند بگوید دیگر هنگامی که صبح فرا رسیده است. من دیگر شنیدن صداهای جهانی بیداری; افزایش din, از ترافیک, صدای پای بیرون خانه به عنوان افراد راه خود را به کار سر و صدا از پنجره باز یا مترو غرش در فاصله. همه من می شنوم birdsong euphonius birdsong و من همچنان در خواب شیرین. این است که لندن در مستند.

اجازه دهید به من می گویند جلو من کاملا آگاه است که برای بسیاری از خانواده ها مستند شده است یک جعبه fluffies. من فقط نوشتن در مورد تجربه خود من.

زمانی که مستند اول ذکر شد, بسیاری از افراد مثل من پر از بیم و هراس. چه مدت می تواند ما را در قرنطینه? هنگامی که ما با دوستان و خانواده ، آیا ما به اندازه کافی مواد غذایی در خانه ؟ اگر آب و برق دریافت بسته ؟ من باید نگه دارید یک چوب بیس بال مفید در مورد غارت می شکند (به عنوان اگر من در واقع می خواهم از آن استفاده کنید; واقعا “من عاشق نه یک جنگنده”)? به وضوح تمام کسانی که آخرالزمانی فیلم های من را تماشا می کردند به عنوان یک نوجوان را ترک کرده اند من ناخودآگاه به جای پارانوئید.

باید اعتراف کنم که چند روز اول از خانه بازداشت شد و نه خسته کننده. نه به خاطر من درگیر شدن در هر جسمی طاقت فرسا فعالیت اما از آنجا که ذهن من غیرمنتظره بود با تمام این افکار منفی.

من اوایل که بیشتر من را به تماشای اخبار بیشتر افسرده تبدیل شد. همه من می توانم بشنوم این بود که افتضاح شماره گرفتن شد تا کنون بزرگتر است. هر چه بود در جهان اتفاق می افتد در خارج از درب خانه من نیست که گزینه های زیادی اما به دنبال دستورالعمل و معقول شود. بنابراین به غیر از تماشای 5pm بروز رسانی دولت, من سعی کردم به ماندن در خارج از شبکه.

قفل شده است و در پناهگاه من و همسرم دو تا از فرزندان من (قدیمی ترین من در کانادا که در آن مقامات وجود دارد به نظر می رسد به تاج وضعیت میخ). در حال حاضر من می توانید تصور کنید که برای بسیاری از مردمی به دام افتاده در خانه برای یک ماه با بچه های جوان می شود (اجازه دهید آن صورت) hellacious. اما پسر من در حال رشد کردن و داشتن آنها را مشغول به کار از خانه قطعا یک به علاوه. من فکر می کنم آن شده اند که کمتر تجربه لذت بخش آن را به حال شده فقط من و خودم (به احتمال زیاد آن شده اند که به عنوان پر پیچ و خم برای من همسر فقیر به عنوان آن را برای فوق پدر و مادر با بچه های کوچک). با چهار بزرگسالان در خانه ما به اندازه کافی از یک جامعه به یکدیگر نگه دارید سرگرم. ما تمام تلاش بیشتر برای بهبود کیفیت از زمان ما صرف با هم. این که آیا آن را در حال بازی پینگ پنگ, بازی های هیئت مدیره و یا فقط چت. در واقع ما حتی یک نقطه از تماشای تلویزیون با هم در حال حاضر به جای شیب دار به خود ما کوچک ومحصور-سوراخ با ما قرص است. است که می گویند که مرزهای فضای شخصی نیست که استرس تست شده اما من خوشحال تر متصل نیست.

از نظر بیرون رفتن ما را قطع و به حداقل. تا حدودی رانده شده توسط دولت دستورالعمل تا حدودی به دلیل این نوع از تشدید. من کشف یک مشکل در دولت بریتانیا را در 2 متر اجتماعی فاصله حکومت – بسیاری از مردم یا نمی دانم چه 2 متر می رسد و یا آنها اهمیتی نمی دهند. در واقع برای هر دو نفر نشان داده اند که بیشتر توجه و محبت نسبت به دیگران در مواجهه با این بیماری همه گیر است که همیشه وجود دارد یکی دیگر که blithely فقط حمل بر کسب و کار به عنوان معمول است.

در واقع ما حتی متوقف رفتن به مغازه ها به جای داشتن همه مواد غذایی و ملزومات تحویل داده است. به عنوان یک نتیجه, من روی چیزی حساب کردن ما هرگز خورده سالم (تازه تولید هیچ takeaways) و ارزان تر است. ما متوقف شد “spaffing پول” (به عنوان بوریس جانسون می گویند) در مواردی که ما نیاز ندارد. ما قطع ما در مجموع ماهانه خوردن هزینه حداقل 50% که با چهار نفر در خانه تمام وقت است. شده اند وجود دارد برخی از ناله من در مورد نرم “سهمیه بندی” برنامه هر چند اما به طور کلی آن بوده است مبارک و کارآمد تر شد. من از دست این takeaways هر چند. فقط گفت.

ما قطعا می خواهم خوشحال به ادامه داشتن تمام مواد غذایی ما تحویل پست-مستند و من مطمئن هستم که ما تنها نیستیم. قابل توجه بزرگ و زنجیره های غذایی, تلاش برای خدمات افزایش تقاضا برای ارائه خدمات در طول این بحران است. این چیزی است که نیاز به درمان به عنوان کرونا ویروس مجبور است همه ما به ایجاد تغییرات پایدار راه ما فروشگاه.

به هر حال ما ساخته شده است یک نقطه از ورزش بیشتر در داخل خانه. خوشبختانه ترکیبی از فراموشی و چندین پرواز از پله ها در خانه ما را نگه می دارد سرحال.

اجتماعی آن بوده است یک فرصت عالی برای گرفتن با دوستان و همکاران سابق من داشتند حرف زدند به در سال است. وجود دارد همیشه یک بهانه ای قرار داده است که تماس بگیرید. دیگر نه. زوم واتساپ و غیره شده اند godsends در شرایط ماندن در تماس با بقیه تمدن هر چند اگر مثل من و شما در بسیاری از گروه های چت می توان آن را بسیار وقت گیر است. احتمالا به همین دلیل من حتی برداشت گیتار من یک بار در چهار هفته با وجود قول خودم که من در نهایت می خواهم یاد بگیرند که به آن بازی است. من با این حال یادگیری کار با ماشین چمن زنی و من نیز تا به حال در برش مو خود من (من در حال حاضر ورزشی یک اتفاقی Mohawk). خوشبختانه وجود دارد زمان آن را به رشد قبل از اینکه کسب و کار موفق. توجه داشته باشید به خود: جلوگیری از ویدئو کنفرانس در حالی که برای.

صحبت از کسب و کار به عنوان کسی که با این نسخهها کار از خانه من استفاده می شود به احساس تا حدودی محروم از رفتن به دفتر تجربه به من می شنوید همسایه راه رفتن گذشته خانه من در صبح به ایستگاه. در حال حاضر هر کس مثل من و من اصلا احساس خارج از محل. زمانی که دولت بریتانیا پیشنهاد کرد که تاج “بزرگ ماله” است و این که آنها چه بود ؟

ما باید حداقل سه هفته بیشتر از قرنطینه برای رفتن و من شگفت زده نمی شود اگر آن را توسعه یافته بیشتر است. Hearteningly اگر برادرزاده من که در خط مقدم دکتر در یک بیمارستان لندن می گوید که آنها در حال دیدن قابل توجهی در کاهش موارد جدید این هفته.

در هر صورت من نه بی جهت نگران است. ما موفق به ایجاد بهترین وضعیت دانستن است که جهان نمی تواند باقی بماند بسته برای همیشه لطفا برای. می گویند ما شده است سپاسگزار برای این زمان است که احتمالا مصرف آن کمی دور اما از آن شده است یک فرصت نادر به ارزیابی مجدد اولویت های صرف زمان بیشتری را با دوستان (البته از راه دور) و لذت بردن از بودن با خانواده. آن را نیز فرصتی برای تأمل در آن ، آیا آسمان به طور ناگهانی تا آبی و وجود دارد بیشتر زنبورها در باغ من چون همه ما متوقف پمپاژ ماشین بخار به اتمسفر? ما آموخته اند به زندگی می کنند بیشتر فروتنی یا ما بازگشت به اجازه مصرف گرایی حکومت ما ؟ را بیشتر بیدار’ جامعه ظهور خروج از این بحران ؟ هنگامی که ماکارونی در دسترس خواهد بود در مغازه ها دوباره ؟ که در آن همه کسانی که خونین هواپیما در آسمان رفتن و که در آن آنها است ؟ شما می دانید که عمیق ‘معنای زندگی” نوع از مسائل.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de