بودا بود و تصور متفاوت توسط Ambedkar, Savarkar و نهرو. Ambedkar بر این باور بودند که Navayana بودیسم ریشه در عدالت اجتماعی تنها راه برای متوقف کردن کاست تایید Manuvadi Brahminism که تهدید هند اساسی است. Savarkar استدلال کرد که صلح طلب بودیسم است و به همین دلیل هند منصرف رزمی Hinduness و خشونت تاخت و تاز کردن مسلمان و مسیحی نیروهای در هزار سال گذشته. نهرو تحسین بودایی آرمان به عنوان الهام بخش در پشت سکولار حکومت هند را بزرگترین امپراتور آشوکا. تمام این سه تصورات در مورد بودا که در حال گسترده حتی امروز خود را مدیون مبدا به ادوین آرنولد که در سال 1879 منتشر شده یک کتاب به نام نور آسیا که معرفی ادبی جهان به بودا.

قبل از انتشار این کتاب بودا بود و تا حد زیادی ناشناخته به جهان غرب نیز به سرخپوستان. او در بهترین جزئی آواتار هندو خدا Vishnu, حافظ جهان است. آرنولد کتاب شل اقتباس از ماهایانای کتاب Lalitavistara که تشکیل شده بود در زبان سانسکریت در قرن 3 میلادی 800 سال پس از تاریخی بودا. در سال 1928 این کتاب اقتباس شده بود به یک فیلم صامت به نام پریم Sanyas به کارگردانی فرانتس استن و Himanshu Rai.

این مستشرق دید از بودا است که بسیاری از ما با آن آشنا هستند آن را به عنوان بودا که دوباره و دوباره و دوباره در کتابهای قرن 20 از جمله Amar Chitra Katha بازگویی. آن را می گوید داستان از شاهزاده گوتاما از هند که در کنار پادشاهی خود همسر و پسر تازه متولد شده و تبدیل به یک روشنفکر راهب آموخته است که مردم اهمیت را بخواهد به غلبه بر درد و رنج است. این است که این درک از بودیسم است که به جلو انجام شده تا تاریخ ملایم و avuncular همیشه خندان دالایی لاما. و آن این است که درک درستی از بودیسم که شگفت زده غرب هنگامی که مواجه با خشونت سیاست بودایی کشورهایی مانند میانمار و سری لانکا و کامبوج و ویتنام و تایلند است. دانشگاهیان هستند در حال حاضر تنها ریشه تنوع بودیسم در آن از 2500 سال تاریخ است.

تصویر: Ajit Ninan

دانشمندان از زبان پالی در حال تلاش برای افتراق واقعی کلمه صحبت بودا از بعد ها توسط راهبان که عمدتا از نخبگان تحت تملک خانواده. آنها استدلال کرده اند که بودا هرگز ادعا کرد که او از یک خانواده سلطنتی است. همه ما می دانیم این است که او از یک خانواده ثروتمند از کشاورزان بود که بسیاری از خانه ها و شناخته شده بودند به سخاوتمندانه. او هرگز اشاره به همسر یا فرزند.

مطالعات جنسیتی در حال حاضر با اشاره به ضروری زن ستیزی و مردسالاری از اوایل بودیسم است. این Vinaya Pitaka کد از نظم و انضباط برای راهبان پر از داستان که در آن زنان دیده می شود به عنوان موانع dhamma. یکی از دلایلی که چرا راهبان بودایی بودند را تشویق به پوشیدن روپوش به جای سرگردان برهنه مانند جین مونس برای مثال بود برای پنهان کردن خود را از نظر معنوی به اتهام بدن از شهوت از زنان است. راهبان توصیه برای سفر در جفت اگر نه گروه برای جلوگیری از تماس با زنان است.

در حالی که زنان اجازه داده شد به راهبان وجود دارد بیشتر قوانین برای زنان بیش از مردان است و آنها هرگز اجازه برای رهبری جامعه و این باور پدید آمده است که آنها تا به حال برای به دست آوردن مرد بدن به منظور رسیدن به نیروانا. در این rulebooks پیدا کنیم اول مستند قوانینی که به معنای حفظ همجنس باز, لزبین اتفاقی و transgenders از صومعه. ادبی و تحلیل Jataka قصه نشان می دهد که در حالی که بودا-به-می شود در زمان تولد به عنوان گیاهان و حیوانات و انسان ها در حرفه های مختلف او هرگز یک بار در زمان به شکل یک زن است.

مورخان هنر توجه هستند که زنان نسبتا کمتر در هنر بودایی. وجود دارد بیشتر تصاویری از بودا با مادرش که فوت کرد به زودی پس از تولد او با همسرش که او را کنار گذاشته. ماهایانای متون توصیف همه مرد آسمانها مانند Sukhavati با نقاشی بودا که متولد می شوند از گل لوتوس برای جلوگیری از تماس با گوشت.

محبوب بودایی الهه تارا به نظر می رسد تنها یک هزار سال پس از تاریخی بودا در حدود قرن 5 م در غارهای الورا ماهاراشترا و در غار نقاشی چین در حدود همان زمان به عنوان تجلی زن آرزو-انجام Bodhisatva یا کوان یین. بر خلاف منفعل و بی طرف بودا از بودیسم بودا از هیمالیا بودیسم مورخ پلا دوره (7 تا قرن 10) هر دو جنسی, انزال shaktis و yoginis و حتی خشونت پایمال خدایان هندو مانند برهما, ایندرا, شیوا و گانش در قالب Heruka و Yamantaka.

اروپایی مستشرقان در زمان درد به افتراق هندوئیسم و بودیسم است. در هند از جمله تفاوت اهمیت تنها در نخبگان محافل بین ارتدکس Brahmins و ارتدوکس بودایی است. بقیه جامعه پرستش هر دو بودا را به عنوان به خوبی به عنوان Brahminical خدایان است که چرا بودیسم است که گسترش به جنوب شرقی و شرق آسیا از 3 قرن 13th, CE, اتحاد خدایان هندو مانند ایندرا, براهما, Ganesha, Kubera لاکشمی و ساراسواتی در کنار تصاویری از بودا. حتی مسلمان جنگ سالاران که شکست بت ها در شمال غرب هند قرن 7 به بعد نه افتراق بین هندو و بودایی تصاویر. برای آنها, عربی-فارسی واژه برای هر بت بود ‘اما’ مشتق از ‘بودا’.

تنبل بورس و سیاست ترجیح شخص ساده و همگن چشم انداز گذشته است. این است که چرا واتساپ گروه امروزه آب گرفتگی با الگوهای رفتاری به دنبال هم مناسب بودیسم به آیین هندو (‘هندو پرستش خدایان بودایی در ژاپن’) و یا موقعیت بودیسم به عنوان یک شمارنده به آیین هندو (‘تمرکز حواس یوگا است بودایی نه هندو’). سابق مورد علاقه Hindutva گروه دومی توسط Ambedkarites و نئو بودایی است. تنها راه برای رقیق کردن چنین مهلک باینری است که با کاوش در بسیاری از بودا وجود دارد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو