بنابراین قفل شده, عزیزان, تماس تصویری بین خانم ها و آقایان از بمبئی تپه مالابار و دهلی لینک 😜

لینک ساکن: سلام عزیزان. دیدم کسانی که تصاویر وحشتناک از مهاجران که خورده اند برای روز ؟ اگر آنها آلوده ما واقعا یک بیماری همه گیر. که در آن همه این افراد به طور ناگهانی می آیند ؟

تپه مالابار ساکن: ما باید تاج بیماران حتی در ساختمان ما می تواند به شما تصور کنید ؟ نه فقط در محله های فقیرنشین.

GLR: اجازه دهید فقط نگه داشتن بچه های ما امن است. ما پسر است که در دانشگاه روشن لغزنده آب در حال سقوط در ایالات متحده, اما خوشبختانه ما موفق به دریافت او را به خانه قبل از این مستند در خصوص مرتب پرواز.

MHR: از دست رفته گلف من و G&T در Willingdon. آب بندی نقاط خوب است اما چرا آنها آب بندی باشگاه های ما?

GLR: کارمندان باید حداقل موفق به حفظ دهلی بدنسازی نوار باز است. به عنوان اینترنت شوخی می رود در این رای کاپیتان مورگان را تبدیل به یک دریاسالار زمان ما می تواند همه را به یک نوشیدنی.

MHR: از Sensex به من می دهد کابوس این روزها که چرا من bingeing در آمازون و Netflix بکشد. آیا شما بچه ها انجام می دهند برای غذا ؟

GLR: آشپز ما قفل شده است و در Nizamuddin شما می دانید با کسانی که Tablighis. در تلاش برای به دست آوردن تاج سرآشپز برای تهیه کردن برای ما.

MHR: ظ گفت هیچ اخراج اما من برای اجرای یک کسب و کار نمی تواند نگه داشتن پرداخت روزانه کارگران اگر هیچ کار وجود دارد.

GLR: من فکر ساخت یک سهم PM مراقبت صندوق و اعلام آن در مطبوعات است. ممکن است به من کمک کند برخی از قراردادهای دولتی در آینده است.

MHR: آنچه واقعا نگران کننده است نیویورک. ما پنت هاوس در ترایبکا قفل شده است و من نگران هستم که ما نمی خواهد بود قادر به رفتن برای تابستان با تمام شرکت های هواپیمایی بسته شده است.

GLR: من به دوستان در وزارت هوانوردی ، به من گفته شده وجود ندارد هر coronavirus در کارائیب. باید ما به آنتیگوا? ساده ترین مکان برای دریافت تابعیت بیش از حد و چه کسی می داند که ما حتی ممکن است به دست انداز مشترک ما دوست Mehulbhai.

MHR: برای تلفن های موبایل مانند یک برنامه! وای ما حتی ممکن است در دیدار با ویو ریچاردز در ساحل – امیدوارم که او نمی باید Covid!

GLR: همچنین هیچ یک از ما تاج مثبت نشده است, بنابراین اجازه دهید فقط اقامت مثبت و عزیزان.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>